Dodaj do ulubionych

Bezpieczne Ferie 2022 -Małopolska i Świetokrzyskie

13.01.22, 18:01

Bezpłatne inspekcje z okazji ferii zimowych w fotelik.info


Z okazji ferii zimowych Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info zaprasza na bezpłatne inspekcje fotelików dla dzieci! Aby zdążyć przed rodzinnymi wyjazdami, zaczynamy już od piątku 14 stycznia w Krakowie, Nowym Sączu i Skarżysku-Kamiennej.

Skorzystaj z DARMOWEJ inspekcji (usługi całościowego przeglądu fotelika Twojego dziecka) przed wyjazdem na ferie zimowe. Zaczynamy w naszych oddziałach na terenie województwa małopolskiego i świętokrzyskiego: Krakowie, Nowym-Sączu i Skarżysku-Kamiennej. W kolejnych tygodniach ferii z bezpłatnych inspekcji fotelików samochodowych będzie można skorzystać w oddziałach fotelik.info w miastach na terenie tych województw, w których akurat będą trwały ferie. Przygotuj się do bezpiecznego wyjazdu!
KIEDY?
[i]
W dniach 14-28 stycznia (z wyjątkiem sobót i niedziel):
Kraków, ul. Makuszyńskiego 7, tel. 12 378 39 46
Nowy Sącz, ul. Lwowska 238, tel. 18 521 39 52
Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 39, tel. 41 201 08 58
[/i]


JAK SIĘ UMÓWIĆ NA BEZPŁATNĄ INSPEKCJĘ FOTELIKA?

Skontaktuj się z nami przez wiadomość prywatną na Facebooku lub zadzwoń do wybranego Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z INSPEKCJI FOTELIKA?

Podczas inspekcji technik technik fotelik.info sprawdza m.in.:
⚫ Montaż fotelika;
⚫ Bezpieczeństwo fotelika i to, czy fotelik ma zdane testy zderzeniowe i jeżeli tak, to na jaką ocenę. Więcej o testach przeczytasz tutaj: Testy ADAC! Wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
⚫ Dopasowanie fotelika względem kanapy
⚫ Stabilność fotelika
⚫ Kąty w foteliku (czy dziecku nie opada głowa?)
⚫ Czy fotelik pasuje do dziecka
⚫ przechodzenie pasów/uprzęży po ciele dziecka
i wiele innych elementów mających wpływ na bezpieczeństwo dziecka.


UWAGA!
Nawet 85 proc. dzieci w Polsce przewożonych jest nieprawidłowo. Często są to tzw. błędy śmiertelne, z których każdy w razie wypadku może doprowadzić do śmierci małego pasażera. Dlatego tak ważne jest, aby sprawdzić, czy dziecko podróżuje bezpiecznie. Podczas inspekcji fotelika błędy zostają wychwycone i wyeliminowane, a rodzice otrzymują dużą dawkę ważnej wiedzy i praktycznych umiejętności, pozwalających lepiej zadbać o bezpieczeństwo w samochodzie dziecka i całej rodziny.
Inspekcja trwa około 30 minut. Warto poświęcić ten czas i mieć pewność, że zrobiłeś wszystko, aby Twoje dziecko miało maksymalną ochronę. Umów się na wizytę w fotelik.info jeszcze przed wyjazdem na ferie zimowe.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka