Dodaj do ulubionych

Ocieplenia pianką PUR

20.05.15, 18:42
Oferujemy izolację termiczną wszelkich budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, przemysłowych i innych technologią natrysku piany PUR. Izolacje natryskowe to znakomita, nowoczesna technologia termoizolacji, która pozwala w dużym stopniu zwiększyć energooszczędność pomieszczeń. Natryskowa piana PUR, może być używana jako izolator poddaszy, stropów, fundamentów, tarasów, dachów płaskich (pianka zamkniętokomórkowa) oraz oczywiście ścian nośnych. Więcej o izolacjach natryskowych oraz o naszej działalności, znajdziesz na naszej stronie firmowej ekoizolacje.pl, zapraszamy! Działamy na terenie Podkarpacia oraz Małopolski!

Obserwuj wątek
  • partekk Re: Ocieplenia pianką PUR 13.01.16, 23:40
   Cieszy mnie, że temat ocieplania metodą natrysku pianki poliuretanowej coraz częściej się pojawia. Pochwalę się, że byłem pierwszą osobą w swojej okolicy, która zastosowała tę właśnie metodę w domu jednorodzinnym - ocieplaliśmy poddasze i fundamenty. Korzystaliśmy z firmy www.kumibex.pl. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i potem musiałem pokazywać sąsiadom jak to wygląda i wydaje mi się, że przekonałem kilka osób do tej technologii. Moim głównym argumentem była szybkość i łatwość aplikacji pianki i to, że parametry termoizolacyjne są nawet dwukrotnie lepsze niż innych rodzajów docieplania.
  • modzmar Re: Ocieplenia pianką PUR 24.04.17, 10:09
   Dla porównania mam inna firmę z rzeszowa. Znalazłem ich jak szukałem informacji o piance do dociepleń w rzeszowie
   Jeszcze nie dzwoniłem, bo szukam więcej informacji, więc jak by ktoś mógł o nich coś powiedzieć byłbym wdzięczny.
  • jaceknowy59 Re: Ocieplenia pianką PUR 31.08.17, 13:50
   Z góry napiszę, że mój dom jest ocieplony styropianem, natomiast nie białym, tylko szarym. Interesuję się jednak tematem i od czasu do czasu czytam co nieco na temat budownictwa. Dobrze, że są próby wymyślania nowych metod termoizolacji. Natomiast też chciałbym zwrócić uwagę na to, że do tej pory (wg. mnie) to jednak styropian ma największą przewagę wśród wszystkich materiałów tego typu. Polecam zapoznanie się ze stroną styropian.men :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka