Dodaj do ulubionych

Tani pakiet OC/AC -gdzie???

07.01.13, 20:40
Witam. mam roczny samochód,przy zakupie dostałem tzw pakiet dealera na ubezpieczenie za 1000zł, n iestety zbliża się termin kolejnego ubezpieczenia i zastanawiam się gdzie najkorzystniej bylo by się ubezpieczyć? poprzedni pakiet był z Warty...przeglądałem te porównywarki w necie, ale jakoś kiepsko to widzę,masa firm zamiast konkretnej ceny żąda nr telefonu i spotkania....
Obserwuj wątek
    • kka69 Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 16.01.13, 10:03
      1000 zł za OC?
      Ja płacę tylko 475 zł za megane 3 kombi, w generali.
    • ewalina88 Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 17.02.13, 20:00
      Przeczytałam posty w tym dziale i przeliczyłam sobie oferty na kalkulatorach, które wymieniano.Najsensowniej wychodzi mi aby pójść do CUK, na szczęście jest ich oddział w moim mieście. Na umawianie się i telefony szkoda mi czasu.
    • ubezpieczeniamax Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 04.11.13, 13:00
      najtańsze oc/ac - proponuję wysłać e-mail z danymi samochodu do ubezpieczenia. Moja firma korzysta z oferty wszystkich praktycznie towarzystw ubezpieczeniowych (jestem multiagentem z wieloletnim doświadczeniem) i możemy zaproponować naprawdę korzystną stawkę
      mój e-mail: ubezpieczeniamax@gazeta.pl
      • kosmov Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 12.12.13, 13:14
        Dzięki skorzystam, też muszę wyliczyć i wybrać jakąś firmę.
    • mariusz.adam Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 22.11.13, 18:13
      Tez szukam taniego pakietu, niestety nie obejmuje mnie zniżka za bezszkodową jazdę.
      • koniecznik Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 18.12.13, 12:15
        porównaj parę ofert, z tego co słyszałem w niektórych towarzystwach robią promocję na pakiet oc+ac dla osób, które nigdy się nie ubezpieczały, by zachęcić ich do kupna ac, mi ostatnio najlepsza cena pakietu wyszła w avivie
        • fraaakt Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 15.04.14, 02:51
          Bardzo ciekawym sposobem jest też odnowienie ubezpieczenia OC (dobry artykuł o tym: www.mfind.pl/abc-zakupu/odnowienie-ubezpieczenia-oc). W skrócie chodzi o to, aby wyprzedzić swoim działaniem ofertę ubezpieczyciela. Nie czekamy zatem do ostatniego dnia, jak w przypadku ofert u firm telekomunikacyjnych, ale działamy ok. miesiąca przed. Bardzo często udaje się wtedy uzyskać polisę w atrakcyjniejszej cenie, niż przed rokiem. A jeśli przed rokiem mieliśmy najatrakcyjniejszą to teraz będziemy mieli jeszcze lepszą :)
    • wuwu67 Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 06.01.14, 20:03
      W Liberty. A z kodem jeszcze taniej - o 100zł za pakiet. Podaj kod 62748738. Reszte zniżek sprawdź na ich www
      • matisson Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 07.01.14, 16:01
        No no, liberty faktycznie jest dość tanią i solidną firmą.
    • etapia Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 10.04.14, 09:51
      Ja znalazłem fajną porównywarkę ubezpieczeniową na stronie etapia.pl/kaluklator-oc/ polecam bo to działa. znajdziecie też porównywarkę ubezpieczenia AC etapia.pl/kalkulator-ubezpieczenia-ac/
    • ekspert_andrzej Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 16.04.14, 11:33
      Dobre zestawienie można znaleźć na stornie poniżej
      Gotowe wnioski o zapytanie ofertowe oraz darmowe doradztwo ubezpieczeniowe.
      banki.finansefakty.pl/ubezpieczenieauta/
    • kamil_swiderski Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 21.05.14, 15:32
      Co bierze ubezpieczyciel pod uwagę ,wyliczając wysokość składki OC, co nam zabezpiecza polisa AC , a czego nie obejmuje? Dokładne informacje na ten temat, są opisane w artykule na www.mfind.pl/abc-zakupu. W razie wątpliwości ,można zadać pytanie ekspertom , którzy szybko i rzetelnie ,przygotują bezpłatnie, potrzebne informacje.
      Pozdrawiam
      Kamil Świderski - Mfind
    • nerexo Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 22.05.14, 02:42
      Sprawdź, AXE, proame, i moze link4. Zobacz jak te firmy wypadły w rankingu: ubezpieczenie-online.com.pl/artykul/promocja/ranking-polis-oc/
    • binek8 Re: Tani pakiet OC/AC -gdzie??? 17.08.14, 19:27
      Aby mieć pewność, gdzie najkorzystniej się dostanie, ze swojej strony proponuję skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, jak dla mnie najlepsza jest ta na stronie www.inseco.pl/ubezpieczenie-komunikacyjne bo ma się nawet 38 wariantow OC a ceny jak u ubezpieczycieli - z reka na sercu moge polecic. Zawsze zreszta lepiej porownac. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka