Dodaj do ulubionych

OC/AC Nie wiesz gdzie najtańsze ?

04.12.18, 02:29
Witam, mam wam do zaoferowania pewna stronę.
Jest na niej kalkulator OC/AC. Dzięki niemu można zaoszczędzić dużo pieniędzy, nawet do 517zł. Sam w to nie wierzyłem Ale zobaczyłem kupiłem( A właściwie mój tata kupił) I był zadowolony.

Ponieważ koszty się zmieniły, to ta firma ma aktualne i oficjalne koszty.

Dużo i tym nie wiem ale mogę dać wam link do stronki. Ale naprawdę polecam już 10 klientów poleconych z mojej ręki jest zadowolonych.

Bezpośredni link do kalkulatora:

mfind.pl/ubezpieczenie-oc-ac/kalkulator-oc-ac?mpc=23943&utm_source=partnerski&utm_medium=23943
Ps. Dodam że za pośrednictwem tego kalkulatora się właśnie kupuje.

Z uszanowaniem
Obserwuj wątek
  • oekspertcompensa Re: OC/AC Nie wiesz gdzie najtańsze ? 16.12.19, 10:02
   Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.
   • ronald899 Re: OC/AC Nie wiesz gdzie najtańsze ? 23.03.21, 09:28
    Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na takie pytanie. Ubezpieczenie wylicza się bezpośrednio na klienta i jego pojazd. Na ostateczną cenę ma wpływ wiele czynników.
    Proponuję udać się do multiagencji np. ubezpieczeniapolska.pl/ Po wykonaniu kalkulacji dobiorą ubezpieczenie OC najtańsze i najlepiej dostosowane do oczekiwań klienta, bo współpracują z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka