Dodaj do ulubionych

Zmiana podejścia?

18.10.10, 12:59
Czy zauważyliście zmianę podejścia "góry" do pracowników?Czyżby wytyczne nowej strategii?Po kilku -kilkunastu miesiącach względnego spokoju,znów zaczęło się dręczenie.brrr.Znów się nie chce wstawać i iść do "fabryki".Co się dzieje-ktoś z Was wie?
Obserwuj wątek
    • ladysa Re: Zmiana podejścia? 19.10.10, 23:18
     TAK. Wracamy chyba do starych czasów, mobingu, gnojenia, szmacenia człowieka i wpierania mu, że nic nie potrafi a produkty przecież są takie dobre i konkurencyjne względem innych. Już miałam przyjemność przypomnieć sobie jak to było. I co? Człowiek przeżywa te watpliwej przyjemności spotkania, potem jest zrezygnowany, potem obojętnieje i zastanawia się ile jeszcze wytrzyma i co jeszcze tu robi? Przecież może się starać i mieć wyniki, a i tak jak zechcą to go wywalą, bo komuś nie podoba się jego twarz.Paranoja.
     • vabank4 Re: Zmiana podejścia? 20.10.10, 04:10
      Ale zastanawiam się,czy to "parcie"to wymysł tych na górze,czy też Oddziałowi magnaci wpadli na pomysł poganiania pracowników.Zastanawiam się,bo zarządowi chyba bardzo nie będzie zależało na wynikach w 2010,skoro w przyszłym roku akcje zadebiutują na giełdzie.A wiadomo,że Rabo ogłosi wezwanie do sprzedaży i zechce skupić akcje po minimalnej cenie.
      Tak czy inaczej d.... maluczkich i tak z tyłu do bicia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka