Forum Dom Ekologia
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Zapraszamy na seminarium "Towary na kolej"

  26.10.10, 11:56
  www.tirynatory.pl/archives/1396
  Zapraszamy na seminarium "Towary na kolej"

  Szanowni Państwo,

  Instytut Spraw Obywatelskich ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium "Towary na kolej - jak zwiększyć udział kolei w przewozie towarów?"
  organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Tiry na tory".

  Seminarium odbędzie się w środę, 27 października 2010 r. w Centrum Konferencyjnym Zielna (www.centrumzielna.com.pl) przy ul. Zielnej 37 w Warszawie.

  Celem seminarium jest wymiana poglądów na temat obecnej sytuacji na krajowym rynku przewozów towarowych oraz dyskusja nad możliwością zwiększenia udziału kolei w ruchu tranzytowym. Do zaproszenia dołączamy program seminarium (do pobrania w formacie .pdf), który pozwoli Państwu zapoznać się ze szczegółami wydarzenia.
  www.tirynatory.pl/docs/karta_zgloszenia_uczestnika.doc
  Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Komitet Transportu Polskiej Akademii Nauk, patronem medialnym jest Rynek kolejowy (www.rynek-kolejowy.pl).

  Seminarium jest bezpłatne! Osoby zainteresowane wzięciem udziału w seminarium prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
  www.tirynatory.pl/docs/karta_zgloszenia_uczestnika.doc
  Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności na seminarium do dnia 22 października br. do godziny 12:00. Osoba do kontaktu i zgłoszeń: Przemysław Stańczak, tel.: 519 300 640, e-mail: stanczak@iso.edu.pl _
  Obserwuj wątek

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka