Dodaj do ulubionych

Carla skończ z tymi infantylizmami please.

24.03.04, 19:05
O tym że nas całujesz,ściskasz,że misiaczki i słoneczka itp.To żenujące.
Albo pisz sobie przynjmniej te bzdety w jednym wątku a nie 2,3 razy każdego
dnia.Netykieta też coś mówi o zaśmiecaniu forum.Przeczytaj sobie.
Obserwuj wątek
    • awanturka Re: Carla skończ z tymi infantylizmami please. 24.03.04, 19:47
      Carla!

Ja osobiście nie mam nic przeciwko ściskaniu i całowani. Nie przeszkadza mi to,że ktoś mnie nazywa misiaczkiem i słoneczkiem.

Ale czemu robisz to aż w tylu watkach?

Proponuję założenie jednego watku, "specjalnego przeznaczenia" - z samymi takimi "serdecznościami".

• carlabruni Drodzy forumowicze 25.03.04, 14:18
        Jeśli wam się nie podobają moje posty to nikt Wam nie każe ich czytać, prawda?
        A tak poza tym mr. hyde Ty i ta Twoja niewyparzona gęba napewno nie wpędza
        nikogo w dobry nastrój.
        • an_a1 Re: Drodzy forumowicze 25.03.04, 19:55
          Wasze ciurlanie jest w stanie wpędzić do grobu, nie tylko w głęboką depresję.
          Ze słodkościami na priva, bo i bez tego mam nudności.
          Jestem chora i moje święte prawo szukać wśród Forumowiczów duchowego wsparcia.
          Wasze mamlanie wyraźnie mi szkodzi!
          Pozdrawiam
          Ana
          • empeka Mamlanie 26.03.04, 10:59
            > Wasze mamlanie wyraźnie mi szkodzi!
            > Pozdrawiam
            > Ana

No cóż, wytnij osoby których nie tolerujesz, to nie będą przychodzić od nich posty. Ty się
            uspokoisz, a na forum będzie mniej zlej krwi jaką rozsiewasz.
            Coś, co tobie szkodzi, komuś innemu pomaga, pomyśl o tym.

Ja akurat wolę mniej słodkie teksty, ale nie ośmielilabym się kogoś tak gnębić, jak ty Carlę. A
            podobno chorzy są wrażliwsi, dlatego że chorzy - co za bzdura.

Marta
      • carlabruni Re: Carla skończ z tymi infantylizmami please. 26.03.04, 18:05
        Dzięki negatyisto - pozytywisto, tak Cię będe nazywać. Jesteś naprawde wielkim
        człowiekiem. Reszta tj mr hyde do pięt nam nie dorasta. Pogoda troche nie za
        ciekawa, ale zobaczysz niebawem będziesłońce(nie tylko na niebie, ale i w
        naszym życiu).Głęboko w to wierze.Sciskam Cię mocno.Pa.
    • ooptymistka Re: Carla skończ z tymi infantylizmami please. 26.03.04, 19:58
      mr_hyde napisała:

> O tym że nas całujesz,ściskasz,że misiaczki i słoneczka itp.To żenujące.
      > Albo pisz sobie przynjmniej te bzdety w jednym wątku a nie 2,3 razy każdego
      > dnia.Netykieta też coś mówi o zaśmiecaniu forum.Przeczytaj sobie.
      mr_hyde
      Pomimo, że Cię jakoś nie lubię. Już wiesz dlaczego prawda?
      To chciałabym pomimo to , a może właśnie dlatego - wycałować Cię, wyściskać
      Misiaczku Ty mój kochany. Słoneczko Ty moje może trochę twoja zmierzłość się
      rozpuści. A Carlę pozdrawiam bardzo Cię lubię kochanie. Trzymaj tak dalej
      • carlabruni Do ooptymistki 26.03.04, 21:10
        dzięki ooptymistko. Fajny masz nick.Siedze sobie włsnie przy kompie. Obok mnie
        siedzi mój kochany pies patrzy tymi swoimi cudownymi, pięknymi oczyma. Czasem
        sobie myśle, ze on jest mądrzejszy od ludzi. Nie trzeba mu nic mówić. wszystko
        wie. Czasem mam wrażenie, że dostrzega każdy mój zły nastrój. Całe szczęscie
        takie chwile mam teraz bardzo żadko. Razem z moim psem ściskamy Cię mocno. Tak
        mocno jak tylko potrafimy. Wielkie buzi. Pa.
        Ps. pisz koniecznie co tam u Ciebie!
    • empeka Re: Carla skończ z tymi infantylizmami please. 26.03.04, 23:09
      mr_hyde napisała:
      > Albo pisz sobie przynjmniej te bzdety w jednym wątku

Zła rada - sprawdziłam.
      Dałam wszystkim taką okazję, w wątku nr 3420 - jak widzisz forumowicze wolą walić jad z
      odłoków niż słodycz z ust malin, do czego się niestety przyczyniasz.

Pozdrowienia
      Marta
      • carlabruni Re: Carla skończ z tymi infantylizmami please. 29.03.04, 18:47
        Droga empeko. Mój wybór jest taki, ze wole walić słodycz z ust malin niż jad z
        odłoków. Nie sądze, ze sprawiało by mi przyjemność obrażanie innych, a że
        ludzie myślą, że jestem zbyt słodka to już ich opinia. Nie mam zamiaru się nią
        przejmować. To jest forum i każdy może pisać co chce, a ja chce właśnie pisać w
        ten sposób bo tak to wszystko czuje. Ściskam Cię mocno słoneczko. Pa.
      • uri_ja Re: Carla skończ z tymi infantylizmami please. 01.04.04, 06:06
        randybvain napisał:

> Dołączam się do hyde'a. Stanowczo to nie jest odpowiednie miejsce na
        słodkości.
        >
        > Tu piszą ludzie chorzy na depresję i inne takie, a w takim stanie twoje
        > świergolenie, Carla, i ściskanie budzi mieszane uczucia.
        > Jak masz nadmiar infantylizmu, to zajmij się dziećmi.

a Ty jesteś zdrowy czy chory na depresję albo inne takie? bo jak zdrowy...to
        pozwól, że Ci wyjaśnie, że większość z nas, chorych, tych wirtualnych uścisków
        potrzebuje.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka