Dodaj do ulubionych

inna teoria zaburzeń psychicznych

22.10.12, 22:06
Samobójcy pozbawiają się życia niekoniecznie z własnej woli. Istnieją byty, które zamieszkują ciała osób, które pozwoliły w wyniku osłabienia energetycznego na wniknięcie bytu w ich ciało.
Samobójca nie ma pojęcia, że jest pod jego wpływem, że jest manipulowany i pozbawiony woli, i dochodzi do nieszczęścia odebrania sobie życia.
Byty te są ciemnymi energiami, które powstają na skutek mnożenia się w naszym obecnym świecie złych emocji, nienawiści, lęków, złości itd. wszelkich brudów energetycznych. Jest tego pełno wokół nas. Psychiatrzy (nie wszyscy) nie mają pojęcia o istnieniu tych tworów. Leki psychotropowe i jakiekolwiek inne na to nie podziałają, otumanienie nie jest leczeniem. Potrzeba usunąć przyczynę.
Natomiast istnieje taka dziedzina bioenergoterapii - psychoterapia praniczna. Metody i techniki jakimi się posługuje są w stanie usunąć to coś, co jest przyczyną choroby tzw. psychicznej również całkowicie skutecznie nałogi, narkomanię i alkoholizm.
Psychoterapia praniczna jest III stopniem uzdrawiania pranicznego wg Mistrza Choa Kok Sui. Powiem jeszcze tylko, że można się nauczyć metod oraz poznać techniki bardzo bezpiecznego i skutecznego posługiwania się energiami uzdrawiającymi, niekoniecznie dla wykonywania zawodu ale na własne potrzeby. Psychiatrzy powinni tą dziedzinę poznać i stosować.
Jest wielu ludzi zamkniętych w zakładach psychiatrycznych, niepotrzebnie. Wystarczył by czasami jeden zabieg psychoterapii pranicznej, by nastąpiło uzdrowienie.


Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka