Dodaj do ulubionych

psycholog w Warszawie na Woli.

09.03.14, 12:46
Witajcie ! Mam depresje i już sama ze sobą nie moge wytrzymać oprócz tego, że wszyscy w okół mnie też nie. Mam 6 miesieczne dziecko i nikogo w tym miescie do pomocy. Potrzebuje psychologa, kogos kto mi pomoze zapalic swiatlo w moim zyciu w ktorym nie potrafie sie cieszyc doslownie z niczego. Wszedzie widzę tylko negatywy, zło, minusy. Myślę o bezsensie życia i o śmierci, nie o samobójstwie tylko o tym że po co żyje skoro i tak umre. po co urodziłam syna skoro i tak on umrze a życie jest takie ciężkie i beznadzijene po co ja go na ten ohydny świat wydałam?
Nie mam go z kim zostawić i muszę znalezc specjalistę jak najbliżej domu (nie mam auta). Czy ktoś kojarzy coś w okolicach Woli? Bardzo proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
      • notalent Re: psycholog w Warszawie na Woli. 09.03.14, 17:40
        prywatnie do psychologa trzeba miec skierowanie? ja w ogole nie biore pod uwagę pojscia na nfz bo kiedys bylam, spotkania raz na dwa miesiaca - smiech na sali, zero pomocy a bylam tez kiedys u psychiatry i zero zrozumienia z jej strony - wysmiala moje problemy a ja poczulam sie jak bym żebrała o tabletki jak jakas narkuska.
        Generalnie to ja mam dosc słuzby zdrowia na nfz. Nie wierze ze moga mi pomoc.
          • notalent Re: psycholog w Warszawie na Woli. 10.03.14, 09:15
            Lucyno ale czy ja wyraziłam jakieś pretensje ze mi nfz proponujesz? Przeciez tylko napisałam ze nie biore pod uwagę bo próbowalam i nie pomaga a psychiatra niestety nie ma zapisów już więc to nie jest moja wina. Taka jest rzeczywistość. Nie stac mnie za bardzo prywatnie chodzić ale co mam zrobić. Zaoszczędzę jakoś bo czuje ze może byc to inwestycja na dłużej..
            Ni ejest moją winą, że ludzie nie moga znaleźć psychoterapii z funduszu - ja sama jej szukałam ale nie znalazłam. Doskonale zdaję sobie sprawe z tego co się dzieje w Polsce w tej dziedzinie. Moja matka chodzi o lat do specjalistów i wiem jak to wygląda.
            Aha no i nie mam problemu ze znalezieniem prywatnej psychoterapii - po prostu zapytałam o radę, może ktoś może kogoś polecić. Mam wydać ciężkie pieniądze to chociaż chciałabym wydać je dobrze. I myślę, że Ty masz negatywne nastawienie w tym przypadku a nie ja..
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka