Dodaj do ulubionych

kolejna rzecz o szczęsciu w proszku

01.10.04, 16:14
Na razie tylko zajawka (najnowsza Polityka):
polityka.onet.pl/162,1190950,1,0,artykul.html
Obserwuj wątek
    • mskaiq Re: kolejna rzecz o szczęsciu w proszku 02.10.04, 16:53
      Mysle ze sa niepotrzebne Newadko kiedy odpowiednio sie odzywiasz, regularnie
      cwiczysz i jestes na powietrzu system immunologiczny broni przed wszystkimi
      problemami.
      W jednym z listow napisalas o swojej diecie, wedlug mnie jest super, prawdziwie
      zachwycony mskaiq
      Serdeczne pozdrowienia.
      • lucyna_n glowa do gory, wciagnij brzuch, w zdrowym ciele... 02.10.04, 21:46
        Mysle ze Ty masz obsesje na tle tego odzywiania, czy to tylko o wegetarianizm chodzi? bo cos mi to
        wyglada na jakas bardziej radykalna diete?
        ja kilka lat bylam wegetarianka i lęki jak mialam tak mialam, zadnego wplywu nie mialo moje
        odzywianie na samopoczucie, slodyczy tez wtedy nie jadlam, cwiczylam regularnie w fitnesklubie,
        jezdzilam na plywalnie i nic mi to nie pomoglo, deprecha wrocila ze zdwojona moca, moze tylko nie
        czulam sie taka zastana, teraz to kiniam cwicze bo wiem ze bez tego niedlugo bede inwalidka i
        zadyszki po przejsciu stu metrow tez nie chce dostawac ale to nie jest niestety gwarancja zdrowia
        psychicznego.
        • Gość: ONA Re: glowa do gory, wciagnij brzuch, w zdrowym cie IP: *.crowley.pl 02.10.04, 22:11
          Ogólnie cenię wypowiedzi maskiq, ale czasem są one jak mówienie
          garbatemu "wyprostuj się". Żeby się zdrowo odżywiać i być aktywnym fizycznie
          trzeba móc, mieć siłę na to. A depresja polega między innymi na braku tej siły.
          I nie można wziąć się w garść, bo się tej garści nie ma (chyba, że już w czasie
          zdrowienia).
          A w ogóle zaciekawił mnie ten człowiek.
          Pozdr.
    • mskaiq Re: kolejna rzecz o szczęsciu w proszku 03.10.04, 06:56
      Mysle ze to nie jest obsesja Lucynko, objawy somatyczne przy ciezkiej diecie
      opartej na miesie plus kawa, herbata potrafia byc nie do opanowania. To samo
      dotyczy cwiczen, pomagaja pokonac te sensacje ktore zwiazane sa ze strachem.
      W ten sposob zostalem wegeterianem, byla to koniecznosc, zrozumialem ze bez
      tego nie poradze sobie.
      Jesli jednak myslisz ze dieta i bieganie pokona depresje i nerwice to nie jest
      tak, to tylko pomaga to jest warunek konieczny, pierwszy krok aby pokonac te
      problemy.
      Tak naprawde pokonac strach to pokonac objawy somatyczne, bez diety i cwiczen
      sie tego nie da zrobic, przynajmniej ja nie moglbym tego zrobic.

Jesli chodzi o depresje to zdrowe cialo pomaga ale same cwiczenia i dieta nie
      wystarcza. Potrzebne jest zmiana ptrzenia na wszystko wokol Ciebie. Trzeba o to
      walczyc, to nie przyjdzie samo.
      Serdeczne pozdrowienia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka