Dodaj do ulubionych

zdradził mnie maż

03.08.19, 17:53
zdradził mnie mąż i najgorsze jest to, że wydaje mi się, że zrobił to z moją matką, obserwowałam ich bacznie przypominałam sobie wszystkie ich relacje, i zawsze wszystko skazywało, że się nie mylę, wiadomo, że się nigdy nie przyznają jeżeli coś było między nami, jesteśmy już po rozwodzie a matka zrobiła się strasznie dla mnie złośliwa, gdy zobaczy, że coś doprowadza mnie do szału będzie to robić notorycznie dzień w dzień, zaczęła ubierać się tak jak ja ścinać włosy podobnie do moich, a nawet jeść to co ja, jestem w tym wszystkim taka samotna koleżanki wyprowadziły się nie mamy kontaktu jedyne co w pracy z kimś pogadam ale nie o tym problemie, nie umiem odpędzić myśli zastanawiam się ciągle czy tylko mi się daje czy naprawdę byli lub są kochankami. Czy istnieją jakiś lki które pozwolą mi nie myśleć o tym ale nie chcę popaść w głębszą depresję którą i tak chyba mam, Boję się też że nie ułożę sobie życia z kimś innym i zostanę samotna do końca życia
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: zdradził mnie maż 03.08.19, 23:36
      chmurka1226 napisała:

> zdradził mnie mąż i najgorsze jest to, że wydaje mi się, że zrobił to z moją
      > matką, obserwowałam ich bacznie przypominałam sobie wszystkie ich relacje,
      > i zawsze wszystko skazywało, że się nie mylę, wiadomo, że się nigdy nie pr
      > zyznają jeżeli coś było między nami, jesteśmy już po rozwodzie a matka zrobi
      > ła się strasznie dla mnie złośliwa, gdy zobaczy, że coś doprowadza mnie do
      > szału będzie to robić notorycznie dzień w dzień, zaczęła ubierać się tak j
      > ak ja ścinać włosy podobnie do moich, a nawet jeść to co ja

To ty mieszkasz z mamusią?

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
    • 2fat Re: zdradził mnie maż 04.08.19, 22:18
      Miałem kiedyś taką możliwość z teściową ale nie podjąłem tematu...To byłby zbyt skomplikowany układ co twoja historia tylko potwierdza choć teściowa z pewnością warta grzechu.
        • vermieter Re: zdradził mnie maż 06.08.19, 11:55
          Będąc w liceum spotykałem się z mamą kolegi. Urodziła go gdy miała 17 lat. Dotrzymaliśmy tajemnicy do końca. Później też trafialiśmy na siebie w towarzystwie, fajny był ten dreszczyk emocji, wow, tego nikt nie potrafi sobie wyobrazić, kto czegpś podobnego nie przeżył.
          P.S. Seks był lepszy niż w Absolwencie ;)
      • zoltanek Re: zdradził mnie maż 10.03.20, 22:56
        Raczej nie. Koleżanka ma najwyraźniej epizod psychotyczny. Tu nie ma się nad czym rozwodzić. Zresztą forum chyba to wyczuło

--
        lubimy ciemność lubimy mrok / nie ma sensu nieustannie bić się / w pierś / to nasze życie / nocne mocne / choć czasami rwie / gardło ściska / to poranki gdy / nabieramy powietrza / są wystarczającym / powodem / że tak chcemy żyć
    • anitka392 Re: zdradził mnie maż 20.03.20, 20:16
      Też mnie to kiedyś spotkało. Mam 27 lat bycia razem, 24 po ślubie. Mam doświadczenie. No więc odplacilam pięknym za nadobne. I co? Nic. Ani mi lepiej ani nie spowodowało że jest lepiej. Tzn. Męża załapałam na zdradzie. Przepraszał ale wiedziałam że zawsze był tchórzem. Potem ja kogoś poznałam i zasadzilam. Ale nie w zemście. Chciałam odejść. Ale facet mnie olał. Koniec był taki że ja powiedziałam mężowi , wybaczylismt sobie ale już nigdy nie udaliśmy sobie. Nie da się tego cofnąć, nie da naprawić. Ale wiara jest wielka. Życzę powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka