Dodaj do ulubionych

Co jest ze mną nie tak?

26.02.20, 16:28
Nie wiem co się ze mną dzieje. Leżę całymi dniami z telefonem, nie mam ochoty ruszyć du..y. I nie, nie mam depresji (moim zdaniem ale chciałam uzyskać Waszą opinię co jest ze mną). Nie jestem ani trochę smutna, nie mam myśli samobójczych. 
Ale wszystko jest dla mnie takie bezsensowne. Takie płytkie, puste, nudne, nijakie i tylko mnie złości każdy bezsensowny dzień. Nie odczuwam innych emocji poza złością, którą kiszę w sobie. I "radością" a raczej ubawem z filmów, które oglądam całymi dniami. Dużo się śmieję w reakcji na filmy. Innych emocji brak. Jak tak ma wyglądać życie to ja dziękuję.
Mam pracę na pół etatu, ktora mnie nie satysfakcjonuje jak wszystko w tym życiu. Psycholog mówi, że powinnam brać leki by pobudzić się do życia a więc poszłam do lekarza, bo chciałabym znów poczuć chęć do działania i być osobą energiczną a nie człowiekiem, który ma w du.. siebie i świat. Lekarz powiedział, że nie widzi u mnie choroby tylko "taki mam charakter". A ja zastanawiam się czy w ogóle da się coś zrobić, żeby odzyskać "smak życia". I żeby odczuwać szerszy wachlarz emocji niż tylko złość i ubaw z głupot.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka