Dodaj do ulubionych

Zaburzenia depresyjne lekowe

01.08.20, 17:12
Witam proszę o poradę leczę się na zaburzenia depresyjne lękowe choruje na nieuleczalna chorobę jelita grubego mam nowotwora mam guza tarczycy mam nadciśnienie arytmię serca przepuklinę kręgosłupa zaburzenia czynosciowo żołądkowe miałem już stosowane lekki z grupy SSRI źle wpływały na mój organizm natomiast leki z grupy snri nie mogą brać bo mam arytmię i nadciśnienie stosowałem również pregabalin ale z powodu mega apetytu musiałem zrezygnować bo mam ściska dietę brałem też coaxil słabe byłem wczoraj u lekarza przepisał mi angomaletyna lorazepam i fluanxol na aktywizację czy to dobre zestawy czy byście mi polecili coś innego dobrego na aktywizację i orzeciwlekowe
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Zaburzenia depresyjne lekowe 01.08.20, 22:30
      pauleta8777 napisał:

> Witam proszę o poradę leczę się na zaburzenia depresyjne lękowe choruje na nieu
      > leczalna chorobę jelita grubego mam nowotwora mam guza tarczycy mam nadciśnieni
      > e arytmię serca przepuklinę kręgosłupa zaburzenia czynosciowo żołądkowe miałem
      > już stosowane lekki z grupy SSRI źle wpływały na mój organizm natomiast leki z
      > grupy snri nie mogą brać bo mam arytmię i nadciśnienie stosowałem również prega
      > balin ale z powodu mega apetytu musiałem zrezygnować bo mam ściska dietę

Przy tylu chorobach chodzisz 5 razy w tygodniu na siłownię i masz wyniki badań w normie?

pauleta8777 na forum Zdrowie napisał:

"robiłem badania ob crp morfologia TSH ft3 ft4 są w normie od kilku miesięcy mam nadpotliwość całego ciała najbardziej głową plecy i klatka piersiowa mam nadwagę chodzę 5razy w tygodniu na siłownię"

forum.gazeta.pl/forum/w,22,170296834,170296834,Nadmierna_nadpotliwosc.html?p=170296834
      S.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka