Dodaj do ulubionych

Zaburzenia depresyjne lekowe

05.01.21, 06:01
Witam potrzebuje porady zażywam asertin w dawce 100mg kilka dni temu zszedłem z dawki 150mg w ciągu trzech dni wystąpiły umnie negatywny skutki takie jak nadciśnienie tętnicze i uderzenia gorąca bóle mięśni zmęczenie na dawce 150mg byłem 14dni czy to możliwe że tego leku mogły wystąpić skutki dodatkowo biorę spamilan w dawce 10mg oraz na noc teittico 50mg leczę się na zaburzenia na depresję lękowe mam fobie i agrofobie brak aktywizacji i motywacji biorę leki już 3miesiace szału nie ma proszę o poradę czy te skutki to po zmniejszeniu dawki leczę się się na nieuleczalna chorobę jelita grubego mam nowotwora guza tarczycy wielopoziomowa dyskopatia szyjno i lędźwiowe niedowład lewej nogi naczyniowe uszkodzenie mózgowe astma arytmia mam dopiero 33lata
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka