Dodaj do ulubionych

Jestem nieszczęśliwa co z tym zrobić

16.04.21, 10:48
Witam mam 26 lat a już czuję że zmarnowałam sobie życie. Żałuję że w szkole byłam tchórzem i nie umiałam się obronić, w szkole mnie poniżali, nikt nie chcial sie ze mną kolegować. Jestem zaszczuta, nieśmiała, boję się. Żałuję że nie wybrałam innej szkoły. Mam męża i dziecko, mam problemy małżeńskie, czasem jest tak że biorę się za siebie, walczę i potem znowu upadam. I tak ciągle, jestem nieśmiała do ludzi obcych, zamknięta w sobie. Mąż pomimo że mu się wyżalam, nie mówię wszystko bo potem mówi że przesadzam i że mną coś jest nie tak. Dużo się przeprowadzałam bo miałam taka nadzieje ze coś się zmieni, nie mogę znaleźć miejsca na ziemi, nie wiem czego tak naprawdę chce, mam wrażenie że siebie nie znam. Czuję jakby we mnie siedziały dwie osoby. Jedna osoba jako ja chciałaby być energiczna, pełna pasji i życzliwości a druga osoba to ja ta nieśmiała, bojącą się, ciągle widzę konsekwencje zle, jeśli chce pojąć jakieś wyzwanie lub czegoś się nauczyć mam zapał ale po 2 tygodniach już opada i nic nie kończę. Tak jest z wszystkim. Nie wiem co robić już. Mam wrażenie że młodość mi ucieka.
Obserwuj wątek
        • bardzo_zly_mis Re: Jestem nieszczęśliwa co z tym zrobić 16.04.21, 19:58
          I do pieca na dziesięć zdrowasiek!!!

Autorko wątku - na pewno nie zaszkodziłaby Ci psychoterapia, a przy okazji namysł nad tym, czego byś w życiu chciała i o czym marzysz.

Ja sama przez wiele lat błądziłam we mgle, aż w końcu rzuciłam wszystko i oddałam się swojej pasji. To był strzał w dziesiątkę, bo szybko okazało się, że jeden drobny sukces pociągnął za sobą następny i następny, i następny...

Być może nie jestem dziś nadal okazem szczęścia, ale wreszcie mam poczucie rozwoju i jakiejś satysfakcji. Wiedząc, w którą stronę iść, czuję się spokojniejsza i pewniejsza. Innymi słowy: warto poświęcić czas na zdefiniowanie własnych priorytetów.

Trochę ten mój post nieskładny, ale piszę na telefonie, wybaczcie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka