Dodaj do ulubionych

jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ???

16.12.04, 12:28
czy bedzie to wielki bal, mala imprezka, czy moze po prosu w łóżku przed TV??
czy macie na tyle siły aby w ten wieczór balować?
czy obciachem jest spędzić ten wieczór samotnie??
Obserwuj wątek
    • hella100 Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 16.12.04, 15:35
      Sylwester? jaki sylwester. W zeszlym roku spedzilam fatalnego sylwestra i nie
      mam zamiaru tego powtorzyc. Sama mialam sylwestra do dupy i jeszcze innym go
      zepsulam. Nie nadaje sie "do ludzi", wiec spedze go w domu i nie, nie jest to
      dla mnie obciachem.
      • suchyxxx Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 16.12.04, 15:54
        To nie jest obciach spędzać sylwestra samemu poprostu nie tyle obciach co
        smutek.Smutno spędzać samemu i po co pogłębiać depresję??Ludzie idźcie byle
        gdzie ale nie badźcie sami.Ja w tym roku jadę z bratem jego przyszłą żoną i
        6cioma znajomymi na mazury do Rybaków.Tam będziemy w hotelu 3 dni i bedzie zabaw
        i wogóle innych 150 ludzi:) poraz pierwszy idę na taką zabawę nawet nie wiem jak
        to będzie.Dobrze że leki odstawiłem to moge pić:P Ale nie będę przesadzał.Trochę
        czuję napięcie że jadę gdzieś ale wiem że muszę bo będzie super a przy okazji
        przełamię się.Życzę wam żebyście spędzili tę noc z kimś nie sami
    • nevada_blue Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 16.12.04, 18:53
      jak wszystkich świąt i innych "szczególnych dni"
      sylwestra również nie znoszę
      więc zapewne wieczór w domu sama z dobrą książką
      po czym po prostu pójdę spać
      niczego nie witając
      albo zrobię sobie maraton filmowy do rana np. z Lynchem

szczerze to zupełnie nie rozumiem o co to całe halo
      • helseggen Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 16.12.04, 19:48
        a ja zaintryguję swój układ trawienny 'szampanem'
        /wino musujące półwytrawne białe/
        choć wcale tego świństwa nie lubię
        ot tak, dla domowego towarzystwa

jakiś film pewno też
        i lulu

co do świętowania nadejścia nowego roku
        to mi nie przeszkadza
        bo przecież nikt nie zmusza do uczestnictwa

th.

pozdrawiam Nev
          • sorrowm Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 16.12.04, 22:44
            Spedze w domu bo po co sie meczyc miedzy ludźmi zreszta jak sobie przypomne jak
            bylo ostatniego sylwestra to ..ehhh Byle mysli mnie nie zabiły do reszty mam
            nadzieje ze dadza mi spokoj. Pewnie tez zagladne na forum, moze pogram, tv
            obejrze, z mamuską posiedze a jak poloze sie wyrka to sluchawki na uszy i
            muzyki poslucham zeby zagluszyc wiadomo co;)
    • dr_zombie Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 16.12.04, 23:31
      ja jeszcze nie wiem gdzie będę na sylwka. może na imprezie, a może w domu będe
      słuchał jak się ludzie za ścianą dobrze bawią i będę zły.
      a czy to obciach być samemu w sylwestra? ja naprzykład się bym tego wstydził, w
      ogóle wstydze się tego, że jestem samotny.
      • aneta10ta Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 17.12.04, 08:06
        dr_zombie napisał:

> w
        >
        > ogóle wstydze się tego, że jestem samotny.
        Od wielu lat konsekwentnie pokopuję ludzi po kostkach, gdy zbyt natarczywie
        usiłują wpakować się na teren mojej samotności. Czuję się wtedy zażenowana.
        Czasami tak trudno komuś wytłumaczyć, że sobie nie życzę żadnych bliższych
        kontaktów, aby zainteresowanemu nie sprawić przykrości. Usilnie bronię się
        przed Złodziejami Czasu. Banałem jest już stwierdzenie, że można być
        rozpaczliwie samotnym pośród tłumu ludzi.
        Pozdrawiam
        Aneta
    • o-ren_ishi Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 17.12.04, 00:35
      No jasne, ze obciach. I to jeszcze jaki.. Norrrmalnie koles, normalnie
      przerypane. Samotnie? Ja ide z moim Kevinem z San (Francisko), wiesz Kevin mnie
      zaprosil do tego nocnego klubu w tym... tym.. A zesz. Nie potrafie klamac.
      Bede pic wino do lustra :) Albo pojde na wspominki do klasy licealnej z innymi
      bylymi licealistami.
    • rzeznia_nr_5 Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 17.12.04, 00:40
      emik_1 napisał:

> czy bedzie to wielki bal, mala imprezka, czy moze po prosu w łóżku przed TV??
      > czy macie na tyle siły aby w ten wieczór balować?

Pewnie gdzieś sie ruszę.Ale kameralnie tylko.

> czy obciachem jest spędzić ten wieczór samotnie??

Absolutnie nie.Wręcz przeciwnie.Nigdy nie lubiłem 'celebracji' żadnych świąt
      czy uroczystości zapisanych na czerwono w kalendarzu.
    • pani_aidka Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 17.12.04, 01:29
      Czy czujecie się lepsi o tych co są w niewoli konwenansów i wstydzą się jeśli nie pójdą gdzieś na Sylwestra? A może takie święto przypomina nam jak cholernie popaprani jesteśmy? Ale mam pociesząjąćą wiadaomość teraz antysylwestrowość jest trendy.
    • 100krotki Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 17.12.04, 09:47
      emik_1 napisał:

> czy bedzie to wielki bal, mala imprezka, czy moze po prosu w łóżku przed TV??

na pewno będzie to łożko, ale nie przed TV

> czy macie na tyle siły aby w ten wieczór balować?

siły to by się i znalazły, ale gorzej z chęciami do spędzania nocy na balowaniu
      jakiś jeden, dwa taneczne numerki, ale całą noc?
      musiałby być to ktoś wyjątkowy, aby mi się chciało
      zresztą ze wzajemnością w tej wyjątkowości :)

> czy obciachem jest spędzić ten wieczór samotnie??

a co to
      pierwszy taki "obciach" w życiu?
      to twoja pierwsza samotna noc się zapowiada akurat w Sylwestra?
      • skorpionka76 Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 17.12.04, 11:17
        Ja zapewne będę w domku z dziećmi a jak juz dzieci pójdą spać po północy to
        dopadnie mnie smutek i się poryczę. To by było na tyle jeśli chodzi o
        Sylwestra , co rok to samo... Jeśli jest taka możliwość to lepiej nie spędzać
        go samotnie. Pozdrawiam wszystkich
        • malcolm-x Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 17.12.04, 11:58
          generalnie istnieje kilka grup amatorów sylwestra, czyli osoby ktore:
          -chcą imprezować, mają z kim, więc bedą imprezować
          -chcą imprezować, ale nie mają z kim i nie będą
          -nie chcą imprezować, ale wypada się zabawić i znajomi wyciągają więc będa
          imprezować na siłę
          -nie chcą imprezować i nie mają z kim więc jest ok.
          • looserka Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 17.12.04, 15:00
            To ja należę do odmiennej grupy takich, co to nie chcą za cholerę imprezować,
            choć i mieli by z kim. I depresja nie ma z tym nic wspólnego - zawsze wkurzało
            mnie niepomiernie takie podejście do Sylwestra : trzeba, pod karą ostracyzmu
            społecznego imprezować do upadłego, bo inaczej... no właśnie, co? To noc jak
            każda inna w końcu. Jesteśmy zmanipulowani przez tzw. tradycję do tego stopnia,
            że nawet nie jesteśmy świadomi tego,że jesteśmy manipulowani.
            Ja np. nienawidzę wielkich hucznych imprez i nawet za dopłatą nie dałabym się
            wyciągnąć na żaden "bal sylwestrowy" - umartwiać się nie mam zamiaru.
            Kameralnie, w małym gronie, a najchętniej w tym roku we dwoje, chociaż chyba
            nie wyjdzie i będzie we czworo:)
          • 100krotki Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 17.12.04, 21:02
            malcolm-x napisał:

> generalnie istnieje kilka grup amatorów sylwestra, czyli osoby ktore:
            > -chcą imprezować, mają z kim, więc bedą imprezować
            > -chcą imprezować, ale nie mają z kim i nie będą
            > -nie chcą imprezować, ale wypada się zabawić i znajomi wyciągają więc będa
            > imprezować na siłę
            > -nie chcą imprezować i nie mają z kim więc jest ok.

i jest jeszcze jedna grupka
            -nie chcą imprezować, choć mają z kim "imprezować na siłę"

uwielbiam 1 stycznia powitać wyspana i wypoczęta nowy rok i wolny od pracy
            dzień
            wszyscy wokół zmęczeni i skacowani, a ja jak skowronek :)
            jest to chyba jedem dzień w roku, kiedy moje samopoczucie jest lepsze niż
            wszystkich wokół i nikt nie ma siły "przywalić" mi czymkolwiek
            naprawdę warto przespać tę noc aby to poczuć choć przez parę godzin zanim
            ci "przywalający" się dobudzą
      • konii Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 20.12.04, 00:45
        nienawidze świąt, szczególnie wigili.... sylwester tradycyjnie spędzam sam, ops
        kiedyś byłem na jakiejś "imprezie" ale to był prawdziwy koszmar:(

próby udawania normalnego w moim wykonaniu zawsze kończą sie żle, przebywanie
        wśród innych ludzi boli >>> wiec sobie darowałem:)

a wracając do tego nieszczęsnego dnia, mam już plan:) wyłaczam telefon (żeby
        sie ktoś przypadkiem nie napatoczył z życzeniami)....... upijam się i spać....
        banalne, mam nadzieje że sie uda

• jola80 Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 22.12.04, 15:50
            malcolm-x napisał:

> co bardziej wprawi w depresje: samotny sylwester czy uczestnictwo w imprezie
            na
            >
            > której nie chce się być?????????

Ja sądzę,że to drugie może bardziej dobić-takie moje zdanie z autopsji.Dodając
            do tego fakt,że poza tym,że nie chce się tam być,ma się tak jak my tutaj
            depresje,stany lękowe(jak ja),które zamienią w koszmar każdą imprezę.
            Jeśli chodzi o samotne spędzanie sylwestra to może nie ejst to szczyt
            marzen,ale wolę to niż zatrucie sylwestra sobie i innym. A poza tym nigdy nie
            miałam schizy,że "oalboga!! sylwester-trzeba szybko znaleźć imprę,żeby nie
            wbyło wstydu,że nigdzie nie byłem". Tak więc ja kolejny sylwester spędzę w
            domu,obzerając się i słuchając muzyki i co mi tam do głowy przyjdzie.W zeszłym
            roku na znak niewiem czego wykonałam na tarasie taniec w rytm "Do the freak"
            Bootsy'ego Collinsa co spowodowało rzut racą w moją stronę narąbanych dziewcząt
            i chlopców.Może zmienię teraz repertuar?
            :)Pozdrowienia dla wszytskich,którzy tez będą się bawili we własnym zakresie.
            Jolkue
    • beekeeper Re: jak i gdzie spędzicie SYLWESTRA ??? 22.12.04, 22:33
      "sylwester" - pochlebiam sobie, że nigdy w tej na-rozkaz-na-pokaz bzdurze nie
      brałem udziału. tym razem akurat może gdzieś pójdę - chcę wykorzystać fakt, że
      fobia społeczna zelżała, i spotkać się z ludźmi których lubię. a data nie ma tu
      nic do rzeczy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka