Dodaj do ulubionych

kurcze czy ktos pogada ze mna?

28.01.06, 18:01
nie mam z kim pogadac o mojej nerwicy depresyjno lekowej mam juz ją 7lat nie
leczyłam i coraz gorzej sie czuje ale nie poddaje sie chce walczyc tylko jak?
wszystko wydaje mi sie takie beznadziejne.nie znam nikogo na tym forum z kim
mogłabym pogadac.
Obserwuj wątek
      • rybcia761 Re: kurcze czy ktos pogada ze mna? 28.01.06, 18:11
        7 lat temu gdy wyladowałam w szpitalu dowiedziałam sie co mi dolega i co to
        jest i nie podjełam walki z leczeniem i tak do dzisiaj tkwie w tym wszystkim a
        objawy sie nasilaja ja juz nie daje rady.Częsc objawów zaakceptowałam i one sa
        takie głębokie wewnatrz mnie i co bedzie dalej?a ja musze zyc,wychowywac dzieci.
            • rybcia761 Re: kurcze czy ktos pogada ze mna? 28.01.06, 20:35
              tak wiem tylko ze ja sie leków boje nie wiem dlaczego moze przez te 4 próby
              samobójcze pozostał slad?byłam u psychiatry juz 7 lat temu pózniej u drugiego i
              co?/tylko recepty recepty a ja potrzebowałam porozmawiac i chyba sie zawiodłam
              moze nie trafiłam na tego jedynego lekarza co by mi pomógł.chce z tym walczyc
              ale nie wiem od czego zaczac chce normalnie zyc funkcjonowac cieszyc sie zyciem
              a nie siedziec skulona w kacie i płakac to do niczego nie prowadzi.nie mam siły
              tak sie zamknełam w sobie ze nie wiem co mam robic.nikt i tym nie wie ale ja
              juz tak nie potrafie.
                • damen_dramen Re: kurcze czy ktos pogada ze mna? 29.01.06, 02:07
                  rybka,
                  narkotyki nerwica lękowa depresja toksyczne srodowisko rodzinne etc- to jeden
                  wielki supeł, w ktorym nie wiadomo gdzie początek a gdzie koniec, gdzie
                  przyczyna a gdzie skutek. ja tez zrodel swojej nerwicy upatruje minn w
                  marihuanie ale depresje mialam zanim zaczelam palic, więc...w tego rodzaju
                  zaburzeniach nie nie ma matrycy. musisz zaczac brac leki, bo inaczej nie
                  zdobedziesz sie na psychoterapie. w zaawansowanej depresji czlowiek odmawia
                  sobie prawa do zycia i podswiadomie unika sciezek ktore moglyby poprowadzic go
                  dobrą drogą. jak leki zaczna dzialac, sama zaczniesz szukac pomocy. zglos sie
                  do poradni zdrowia psychicznego a oni doradza ci co jak i gdzie. powodzenia.
    • adanik Re: kurcze czy ktos pogada ze mna? 29.01.06, 09:31
      Witaj rybciu761

Moi poprezdnicy maja racje - dobrze dobrane leki oraz ukladanie w glowie (czy to poprzez psychoterapie, czy rozmowy z bliskimi, czytanie, rozmawianie ze soba) to chyba jedyne mozliwosci, aby wyjsc z depresji.
      Jesli chcesz porozmawiac zapraszam Cie na moje "Przyjazne forum dla depresyjnych" - Psychologia. Link pod spodem ;)

Serdecznie pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka