Dodaj do ulubionych

wiecej omega 3 i omega 6.i bedzie po depresji

02.03.06, 16:57
CHCESZ WIEDZIEC JAKI WPŁYW MAJA TE WYZEJ WYMIENIONE KWASY TŁUSZCZOWE NA
DEPRESJE NAPISZ, LEKARZE CI TEGO NIE POWIEDZA..
Obserwuj wątek
    • looserka Re: wiecej omega 3 i omega 6.i bedzie po depresji 02.03.06, 18:32
      jagienka1976 napisała:

> CHCESZ WIEDZIEC JAKI WPŁYW MAJA TE WYZEJ WYMIENIONE KWASY TŁUSZCZOWE NA
      > DEPRESJE NAPISZ, LEKARZE CI TEGO NIE POWIEDZA..

Wiemy, wiemy. Pożeram je hurtowo od długiego już czasu. Bardzo poprawiła mi
      się cera i w ogóle stan skóry. Depresja - bez zmian.Jest albo i nie.
      • jako_70856 pytanko do Looserki 02.03.06, 18:42
        Loose w jakiej postaci je przyjmujesz?
        naturalnej czy tabsy (jeżeli tak to napisz mi proszę dokładnie jakie i mniej
        więcej cenę)
        Ile czasu trzeba było czekac na efekty i napisz konkretniej jakie działanie
        mają?

pozdrawiam
        • looserka Re: pytanko do Looserki 02.03.06, 18:52
          > Loose w jakiej postaci je przyjmujesz?
          > naturalnej czy tabsy (jeżeli tak to napisz mi proszę dokładnie jakie i mniej
          > więcej cenę)

Omega3 - 1000 mg dziennie, zazwyczaj firmy HascoLek lub Naturelle ( ceny 15-
          18zł)
          Olej z ogórecznika firmy GAL - ok.8zł
          Poza tym jadam sporo ryb - lubię:)

> Ile czasu trzeba było czekac na efekty i napisz konkretniej jakie działanie
          > mają?

Ja suplementuję się od ok.1,5 roku chyba. Jedyne działanie, jakie zauważyłam,
          to poprawa stanu skóry - nie przesusza się, stała się jędrniejsza i lepiej
          nawilżona, wygładzona.Mniej podrażnień i stanów zapalnych. Efekty widoczne były
          dość szybko, po kilku tygodniach. Natomiast wpływu na nastrój(ustąpienie
          epizodów depresyjnych) nie odnotowałam.
          • euforyk Re: pytanko do Looserki 02.03.06, 19:28
            > Omega3 - 1000 mg dziennie

przy depresji kilka razy wieksze dawki. od 3 gram dziennie chyba. ale to chyba
            pomaga tym co mają po prostu niedobory, fakt niedobory sa powszechne.
            • looserka Re: pytanko do Looserki 03.03.06, 11:10
              anatemka napisała:

> Loo, a na włosy? też działa? a pamięć? Bo mi włosów i pamięci trzeba.

Niestey, w moim przypadku nie działa ani na jedno ani na drugie - a przydałoby
              się...
              • kret24 Re: pytanko do Looserki 03.03.06, 11:18
                Na włosy to można spróbować np. Vitapil. Moze na nastrój też pomoże?
                A z innych suplementów na nastrój to np. duże dawki kwasu foliowego 30-45 mg na
                dzień i vit. B1 oraz B6.
            • mio.mio Re:do Anatemki 03.03.06, 11:20
              A napewno probowalas juz z Dziurawcem ? Tak od 600 mg extraktu w tabletce ? Po
              dwoch tygodniah zaczyna dzialac autentycznie.Teraz bylaby najlepsza pora ( bez
              slonca).
                • mio.mio Re:do Anatemki 03.03.06, 11:26
                  OJ, kotku, przeciez to stary jak swiat srodek na depresje. Musisz koniecznie
                  tylko uwazac na slonce, bo powoduje nadwrazliwosc spojowek i skory.Brac trzeba
                  by bylo przez ca.3 mies.
                    • mio.mio Re:do Anatemki 03.03.06, 12:09
                      Kotku, przeciez twoje wlosy sa fantastyczne ! ( na zdjeciu).Ja od czasu do czasu
                      biore krzem w biochemicznej formie ( sole dr. Schüsslera )i bardzo sobie chwale.
                    • mogra1 Re:do Anatemki 03.03.06, 22:17
                      Odkąd biorę depresanty włosy wypadały mi garściami. Zawzięłam się i zaczęłam
                      kurację. Biorę codziennie jedną tabletkę Silica , kupiłam szampon vichy Decros,
                      mgiełkę Radical i przestały wypadać ale nie wiem po czym :) Nawet się poświęcam
                      i dla lepszego efektu parzę sobie pokrzywę ze skrzypem i po myciu płukam w tym
                      włosy. Nie mogę być po tych lekach i gruba i łysa :):):)
    • damen_dramen Re: wiecej omega 3 i omega 6.i bedzie po depresji 04.03.06, 00:44
      raczej wiecej omega 3, omega 6 jest w zasadzie latwo dostepne. ale:
      kapsułka looserki 1000 mg to b. niewiele, dlatego ze:
      - 1000 mg to ilosc oleju rybiego w kapsulce, z tego zdaje sie ok 30% stanowia
      kwasy omega 3
      - dawka antydepresyjna to conajmniej 3 gramy kwasow, czyli ponad 10 kapsulek
      dziennie:)
      - oczywiscie przy zalozeniu ze eliminujemy z diety tluszcze nasycone (poch
      zwierzęcego) ktore utrudniają przyswajanie omega 3

dziekuje za uwage.

" nie boje się niebytu, boję się chwili tranzytu"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka