Dodaj do ulubionych

top lista - Kogo posty najbardziej lubicie czytac

18.03.06, 23:11
Wymiencie w tytule odpowiedzi- Kogo posty najbardziej lubicie czytac na tym
forum? Nie robię sobie jaj, to poważna sprawa. Sam jestem ciekaw kto wygra.
Za tydzien podliczę głosy i napiszę wyniki w oddzielnym poscie. Głosujcie
Obserwuj wątek
    • buriatka Re: top lista - Kogo posty najbardziej lubicie cz 19.03.06, 01:40
      szyderca_i_glupawiec napisał:

> Wymiencie w tytule odpowiedzi- Kogo posty najbardziej lubicie czytac na tym
      > forum? Nie robię sobie jaj, to poważna sprawa. Sam jestem ciekaw kto wygra.
      > Za tydzien podliczę głosy i napiszę wyniki w oddzielnym poscie. Głosujcie

Tytuł wątku powinien brzmieć: Czyje posty ... itd. Odpowiadając na pytanie
      wymienię anatemkę, abdona, tristezzę, nevadę blue, looserkę,lucynę,źyrafę,
      miriam. Wymieniłabym jeszcze kilka osób, ale chyba już tu nie zaglądają, albo
      zmienili nicki(nie rozumiem dlaczego). Ubolewam, że świetnie zapowiadające się
      forum założone przez abdona usycha. N.
    • euforyk Re: top lista - Kogo posty najbardziej lubicie cz 19.03.06, 10:18
      Ja lubie czytać tych co już kiedyś czytałem.

Oto moi ulubieńcy w tym tygodniu w poszczególnych kategoriach :

Najlepszy duet : miriam i oskar (za to ze pokazali na depresyjnym forum, że nie
      tylko nieszczescia chodza parami ale i szczesciu sie zdarza)

Najlepszy pasterz : xanax

Najlepsi prowokatorzy : duet sauriko i uhu_a, bo pokazaly ze to owce prowadzą
      pasterza a nie pasterz owce.

Najlepszy tekst tygodnia : mskaiq ("Powiedzioano mi ze musze byc aktywny i
      bylem, ze musze kontrolowac negatywne myslenie i robilem, ze nie moge
      krytykowac, przestalem.")
    • micaela Re: top lista - Kogo posty najbardziej lubicie cz 19.03.06, 12:34
      Edytunia, Euforyk i ten ulubieniec wielu pan, o ktorego wzgledy bardzo
      zabiegalam. niestety nawet mnie nie wykorzystal, a porzucil:(
      latwo sie domyslic ze chodzi mi o Suchego. no dobra jako zem stala w uczuciach
      prawidlowa kolejnosc jest taka: 1.Suchy 2.Edytunia 3.Euforyk
      reszta niech bedzie milczeniem
    • zoltanek W tytule oczywiście nocny.lot 19.03.06, 13:15
      pomijając fakt, że posty owej persony są do rzeczy, jestem mile zaskoczony, że
      mój nick pojawił się teraz, gdy tak rzadko wydalam się w tym przybytku.

Oczywiście na mojej liście najlepszych forumowiczów nie może zabraknąć tych,
      których nawet nie musze wymieniać, bo i tak wiedzą, że w moich oczach są wspaniali.

Nevadka, Lucynka - BRAVO! łatwo poznać, żeśmy bracia i siostry po jechaniu po
      suchymxxx.

nie moge zapomnieć również o Tristezza, która stoi za mną jak cień, a nawet
      więcej, bo moge na nią liczyć gdy słońca brak.

lubie też posty bambonaskwersku czy jak się nazywa ten jegomość. On ma to coś co
      nazywam błysk błysk. Wiecie, tak jak mój Homik.

Jeśli kogoś pominąłem to niech ten ktoś sie nie przejmuje. Pomijanie ważnych
      aspektów to moja specjalność.

Na koniec pragne pozdrowić NorbertaSzczecin, który szmat czasu temu ofiarował mi
      clonazepam wraz z nienudzącą się płytą tupaca zmixowaną z etnicznymi rytmami.

Pragne również na koniec II antypozdrowić pewnią forumowiczkę, która
      nieofiarowała mi Afobamu mimo kasy, którą przelałem jej na konto. Bój się mała,
      bo dorwe Cię.

Pragne równieć na koniec III pozdrowić moją panią psychiatre, która na odchodne
      dała mi 3 opakowania relanium i nitrazepam, mówiąc, że już mnie nie przyjmmie.
      Jednak z takim arsenałem leków mógłbym niećpać przez 200 lat, a może 200
      trójgodzić.

Pragne na koniec IV(niedożylny!) pozdrowić tętniaka moim mózgu, który
      nieoczekiwanie pękł, przewartościowując moje nędzne życie. Nie chce kraść, nie
      chce ćpać, chce myć włosy, chce myć zęby, być miły dla taty, kupować dziewczynie
      kwiaty, pracować uczyć się i robić wszystko to co jeszcze czekajcie....miesiąc
      temu wydawało mi się cholerną stratą czasu i zniewoleniem buntownika.

E tam, nie będe niszczył klawiatury, niech Renton za mnie walnie

"So why did I do it? I could offer a million answers, all false. The truth is
      that I'm a bad person, but that's going to change, I'm going to change. This is
      the last of this sort of thing. I'm cleaning up and I'm moving on, going
      straight and choosing life. I'm looking forward to it already. I'm going to be
      just like you: the job, the family, the fucking big television, the washing
      machine, the car, the compact disc and electrical tin opener, good health, low
      cholesterol, dental insurance, mortgage, starter home, leisurewear, luggage,
      three-piece suite, DIY, game shows, junk food, children, walks in the park, nine
      to five, good at golf, washing the car, choice of sweaters, family Christmas,
      indexed pension, tax exemption, clearing the gutters, getting by, looking ahead,
      to the day you die."
            • zoltanek Re: W tytule oczywiście nocny.lot 19.03.06, 13:38
              przecież między nami też się poukładało. juuz dawno dałem ci grape. wiesz, to
              nie chodzi o ciebie, tylko o stawanie murem, jeden za wszystkich, wszyscy za
              jednego. po drugaśne, forum nie można brać na serio. osobiście uwielbiam
              potyczki słowne na "depresji", nawet te dalekko wychodzące poza granice dobrego
              smaku, ale nie czuje urazy do przeciwnika. lubie ciebie, w szczególności za to,
              że zmieniłeś się. może to zabrzmi zbyt górnolotnie, ale chyba dojżałej, o czym
              świadczy Twoja niesłabnąca popularność wśród unrealnej płciu przeciwnej.
              Pamiętaj jednak, że nigdy nie staniemy ramie w ramie na tej samej lini frontu.
              Jesteś moim przeciwnikiem. A dlaczego? Kurna sr..! Zająłeś moje miejsce. To ja
              ZOLTANEK I byłem bożyszczeć ładniejszej części hyperdepresyjnego ludu, to mnie
              opiewały nagłówki postów w rodzaju "Zoltanek jest najzabawniejszy na forum",
              "Kocham Zoltanka", "Zoltanek", ku.., "Zoltanek". I nawet jeśli już mi dawno na
              tym nie zależy duma przodków nie pozwala mi napuszczenie Ci tego płazem. Lubie
              Cię, ale jako dżentelmen muszę Cię zgładzić!

pozdro
              • suchyxxx Re: W tytule oczywiście nocny.lot 19.03.06, 13:40
                czy ja jestem lubiany?Chyba raczej obojętny dla innych.Spokojnie możesz być dużo
                bardziej lubiany odemnie-jeżeli krzywdzę kogoś tym że jestem lubiany bardziej to
                zawsze staram się schować i być mniej lubianym żeby pomóc tamtej osobie:)
                  • zoltanek Re: W tytule oczywiście nocny.lot 19.03.06, 14:03
                    ale ty mnie wcale nie krzywdzisz tym, że jesteś lubiany. wręcz przeciwnie,
                    cieszę się tym. życie bez rywalizacji jest gó.. warte.
                    dobry nastrój nie ma tu nic do rzeczy. prawdziwą popularność na forum zdobywa
                    się chamstwem i brakiem zrozumienia dla ogółu, przeplatanym z czyułością i
                    przyjacielskim podejściem do wybrańców. nikt nie lubi na dłuższą metę
                    ludzizawszedoranyprzyłóż, bo tacy stają się tłem, niezauważalnym środowiskiem
                    naturalnym.
                    pokaż mi kobietę, która nie lubi drani, a załatwie Ci pulicera, nobla i może
                    nawet nike(chociaż z tym może być problem, bo to zbyt poprawna politycznie nagroda)
                    bzdury, bzdury, bzdury - to jest klucz do sukcesu

nigdy byś nie zaistniał na tym forum, gdyby nie głupoty, które wypisywałeś.
                    daleko mi jeszcze sądzić, że był to Twój przemyślany plan, jednak lekko głowe
                    pochylam z szacuneczkiem.
      • zoltanek Bravo 19.03.06, 17:39
        Suchy traci swój elektorat. I dobrze, bo popularność Suchego zachwiała mój
        sceptycyzm co do zjawisk paranormalnych. Świat jednak jest uporządkowany, a
        entropia nigdy nie jest zjawiskiem stałym.
        popieram
    • rhixy tele(q)turniej 19.03.06, 19:18
      szyderca_i_glupawiec napisał:

> Głosujcie

A zwycięzcę wybiorą czytacze, a zwycięzca dostanie dyplom z nadzwyczajnej
      inteligencji, której ekspresję złośliwie tłumi choroba.

Forum w okresie schyłkowym. Komentarze, glosy, przywoływanie zaprzeszłych
      wypowiedzi. Dobrze, że nie ma boga, który by was uzdrowił. Pogubilibyście się
      wtedy zupełnie, stracili ukochane miejsce tracenia czasu i swoje stado.
      • luba9 co tu było kiedyś? 19.03.06, 19:27
        co jakiś czas ktoś wspomina jakie forum było interesujące kiedyś dlaczego?
        Może dlatego że jezscze 5 lat temu depresja była towarzyską atrakcją a teraz
        jest dobrem tak dostępnym jak katar i przestała być trendy
        • rhixy Re: co tu było kiedyś? 19.03.06, 19:35
          luba9 napisała:

> co jakiś czas ktoś wspomina jakie forum było interesujące kiedyś dlaczego?

Rzecz w tym, że "Depresja" z forum eksperckiego stała się klubem. I dopiero
          teraz na całego pieszczochy pławią się w swoich nieszczęściach. Niewielu chce
          zdrowieć. Większość jest zadowolona ze stanu posiadania. Nowe cukierki, nowi
          lekarze. Nowe wahnięcie nastroju, nowy skutek uboczny zażywania specyfiku i jest
          o czym pisać.

Na "Depresji" można uzyskać jedno: L4 od życia, zatwierdzone przez znajdujący
          się w ciągłych przekszatałceniach aktyw.

> Może dlatego że jezscze 5 lat temu depresja była towarzyską atrakcją a teraz
          > jest dobrem tak dostępnym jak katar i przestała być trendy

A może w ciągu tych 5 lat przyjęło się określać katar mianem depresji.
                • rhixy Re: co tu było kiedyś? 19.03.06, 19:53
                  lucyna_n napisała:

> ale mi chodzi o to że na forum eksperckim musi być ekspert, a uciekł, i ptyam s
                  > ię czyja to jest wina,

I tu odpowiedziałam: nie ma winy forumowiczów.

> do kogo masz pretensje i dlaczego?

Tylko do siebie. Że ulegam ogólnemu trendowi pobłażania sobie.

Stawiam tezę: są tutaj pewno ludzie chorzy. Reszta, to społeczne sieroty, które
                  znalazły sobie kółko wzajemnej adoracji. Pozostają przy tym w nieustannym
                  zdziwieniu, że patologia nie znika, nawet po podaniu SEROXATU.

• rzeznia_nr_5 Re: co tu było kiedyś? 19.03.06, 19:43
          luba9 napisała:

> Może dlatego że jezscze 5 lat temu depresja była towarzyską atrakcją a teraz
          > jest dobrem tak dostępnym jak katar i przestała być trendy

czyli jednak za komuny było lepiej,i cóż sie dziwić że na Białorusi popierają
          swego wodza,nie chcą mieć w przyszłości depresji,nerwic itp.
      • euforyk Re: tele(q)turniej 19.03.06, 20:22
        c rhixy napisała:

> szyderca_i_glupawiec napisał:
        >
        > > Głosujcie
        >
        > A zwycięzcę wybiorą czytacze, a zwycięzca dostanie dyplom z nadzwyczajnej
        > inteligencji, której ekspresję złośliwie tłumi choroba.
        >
        > Forum w okresie schyłkowym. Komentarze, glosy, przywoływanie zaprzeszłych
        > wypowiedzi. Dobrze, że nie ma boga, który by was uzdrowił. Pogubilibyście się
        > wtedy zupełnie, stracili ukochane miejsce tracenia czasu i swoje stado.

ciekaw jestem czym ten forum różni sie od innych. na innych też ludzie klikają
        ci sami, ciągle pisza o tym samym, i w zadnym razie tematyka tamtych forumow
        bardziej ich to nie ubogaca. Ale wlasnie na te forum musza przychodzić ludzie i
        madrzyć sie na temat zagubienia klikaczy tu forumujących.
      • sauriko Re: tele(q)turniej 19.03.06, 21:37

For God sake, coś ty wziął (albo czegoś nie wziął) że tak piszesz. Straszną
        grafomanią poleciałeś.... A tak w ogóle, to co cię to wszystko obchodzi?
        Wygrzmocili cię ze wszystkich forów, i pomyślałeś że przyjdziesz, i ewentualnie
        wezmiesz odwet na "depresyjnych"? :) Poza tym, że takie działanie jest niskie -
        wątpię żebyś zrozumiał o czym piszę - toś źle trafił! Mozesz się cholernie
        naciąć:)))
        • rhixy Re: tele(q)turniej 19.03.06, 21:51
          sauriko napisała:

> For God sake, coś ty wziął (albo czegoś nie wziął) że tak piszesz.

znamienny stosunek - wszystko przeliczyć na proszki

> Straszną
          > grafomanią poleciałeś....

nawiązanie do obowiązującej stylistyki

> Wygrzmocili cię ze wszystkich forów,

tylko z jednego

> i pomyślałeś że przyjdziesz, i ewentualnie
          > wezmiesz odwet na "depresyjnych"? :)
          > Poza tym, że takie działanie jest niskie -
          > wątpię żebyś zrozumiał o czym piszę - toś źle trafił! Mozesz się cholernie
          > naciąć:)))

nikt tak dobrze nie krzykaczy jak depresyjni
          (samozwańczy, aspiranci i naturszczyki)

zwłaszcza w obronie status quo

a co do brania odwetu? zgłaszam głos odrębny
          tak strasznie to drażni? ale właściwie co?

no i mam nadzieję, że ten post był do mnie
          - ciężko się po drabince wyorientować -
          a przecież właśnie czynię wydatek energetyczny
          • sauriko Re: tele(q)turniej 19.03.06, 22:02
            rhixy napisała:

> sauriko napisała:
            >
            > > For God sake, coś ty wziął (albo czegoś nie wziął) że tak piszesz.
            >
            > znamienny stosunek - wszystko przeliczyć na proszki
            >
            >
            > > Straszną
            > > grafomanią poleciałeś....
            >
            > nawiązanie do obowiązującej stylistyki
            >
            >
            > > Wygrzmocili cię ze wszystkich forów,
            >
            > tylko z jednego
            >
            >
            > > i pomyślałeś że przyjdziesz, i ewentualnie
            > > wezmiesz odwet na "depresyjnych"? :)
            > > Poza tym, że takie działanie jest niskie -
            > > wątpię żebyś zrozumiał o czym piszę - toś źle trafił! Mozesz się cholerni
            > e
            > > naciąć:)))
            >
            > nikt tak dobrze nie krzykaczy jak depresyjni
            > (samozwańczy, aspiranci i naturszczyki)
            >
            > zwłaszcza w obronie status quo
            >
            >
            >
            > a co do brania odwetu? zgłaszam głos odrębny
            > tak strasznie to drażni? ale właściwie co?
            >
            >
            > no i mam nadzieję, że ten post był do mnie
            > - ciężko się po drabince wyorientować -
            > a przecież właśnie czynię wydatek energetyczny

Wiesz co? Na drzwiach porządnych instytucji zawieszone są notki "AKWIZYTOROM
            DZIĘKUJEMY" - i na takiej zasadzie zawieszam na tym forum "UZDRAWIACZOM<
            WIEDZACYM LEPIEJ< WIDZĄCYM DALEJ I TAK DALEJ - DZIĘKUjEmY.
            To po pierwsze. Po drugie proszą cię, żebyś sobie poszedł, wskazują ci drzwi,
            zamykają za toba a ty włazisz oknem. Jesteś bracie - natrętny, żeby nie ująć
            tego słowem - NAMOLNY. I nudny. To drugie powinno cie wzruszyc, jak sadze. Nie
            interesujesz tu nikogo. Co trzeba, żebyś jeszcze usłyszał? Trochę godności miej
            w tym wszystkim człowieku... :))) Ale w ogóle zabawnie piszesz,
            tak "śmiertelnie" poważnie. Czasami - jak mawiał Edward Stachura - trzeba i
            wdepnąć w g...no dla higieny. Łapiesz juz?

pozdro:-)

• rhixy Re: tele(q)turniej ps do rhixy 19.03.06, 22:17
                sauriko napisała:

> Chyba nie chcesz DO TEGO STOPNIA być dla nas oczyszczeniem, o którym pisał
                > Stachura??? :)) Anyway - dalej bawisz się sam!

więc jeszcze nie odkryłaś, że na forum nie ma żadnego "nas"?
                ale to naturalny odruch by bronić systemu, w którym się funkcjonuje
                  • rhixy Re: tele(q)turniej ps do rhixy 19.03.06, 22:41
                    euforyk napisał:

> hmm........a to jaki odruch?

nie odruch a odpowiedź na Twoje zamyślenie
                    dlaczego tylko to forum dręczone jest
                    przez najeźdźców przywołujących bezradność

wymagając precyzji, sam jej nie uwłaczaj
                    • sauriko Re: tele(q)turniej ps do rhixy 19.03.06, 22:50
                      rhixy napisała:

> euforyk napisał:
                      >
                      > > hmm........a to jaki odruch?
                      >
                      > nie odruch a odpowiedź na Twoje zamyślenie
                      > dlaczego tylko to forum dręczone jest
                      > przez najeźdźców przywołujących bezradność
                      >
                      > wymagając precyzji, sam jej nie uwłaczaj

Taki tekst nie przeszedłby w powiatowym "turnieju jednego wiersza" :)))

"najeźdzców przywołujących bezradność" - Mniszkówna staje się Mickiewiczem.
                      Euforyku, jeśli chce Ci się rozmawiać z ta egzaltacją, od razu chcę Twoje dobre
                      chcęci uprzedzić, że jałowość i nuda. Nic z tego nie wyjdzie. Dziewczę
                      z "włosem rozwianem" pyta się: czemu, ach czemu?? I jest "taka inna".
                      Nierozumiana. Naprawde, jaka jestem nie wie nikt, śpiewa taką piosenkę, bo nie
                      pieśń. Pieśnią jest Bema Pamięci Żałobny Rapsod.

Diagnosis: albo nie leczone climacterium, albo opóźnione dojrzewanie, chłopak
                      rzucił, wiosenne pryszcze i stąd forum depresja. Jestem pewna, że usiłuje - nic
                      nie rozumiejąc - czytac Yeatsa i pisze wiersze własnego wyrobu.

:))))
            • rhixy Re: tele(q)turniej 19.03.06, 22:15
              sauriko napisała:

> Wiesz co? Na drzwiach porządnych instytucji zawieszone są notki "AKWIZYTOROM
              > DZIĘKUJEMY" - i na takiej zasadzie zawieszam na tym forum "UZDRAWIACZOM<
              > WIEDZACYM LEPIEJ< WIDZĄCYM DALEJ I TAK DALEJ - DZIĘKUjEmY.

to nie jest porządna instytucja

> To po pierwsze. Po drugie proszą cię, żebyś sobie poszedł, wskazują ci drzwi,
              > zamykają za toba a ty włazisz oknem. Jesteś bracie - natrętny, żeby nie ująć
              > tego słowem - NAMOLNY. I nudny. To drugie powinno cie wzruszyc, jak sadze. Nie
              > interesujesz tu nikogo. Co trzeba, żebyś jeszcze usłyszał?

- jeśli już, to siostro -

> Trochę godności miej
              > w tym wszystkim człowieku... :)))

według konstytucji godność mają wszyscy
              - czy ją mają, czy nie

> Ale w ogóle zabawnie piszesz,
              > tak "śmiertelnie" poważnie.

to jest depresja poważna, czy nie?

> Czasami - jak mawiał Edward Stachura - trzeba i
              > wdepnąć w g...no dla higieny. Łapiesz juz?

łapię, że tak ktoś kiedyś mawiał
              i że to powtarzasz w jakimś celu

a niżej powtarzasz jeszcze raz :-)
                • rhixy Re: tele(q)turniej 19.03.06, 23:15
                  nocny.lot napisał:

> Hmmm... Ale o co Ci w ogole chodzi?
                  > Powiedz mi, po co Ci te kombinacje?

1. boli mnie ząb (jak edytunię ten, który nie ma prawa boleć)
                  2. boli mnie głowa
                  3. wkurza mnie fakt, że od dwóch lat tkwię w tym idiotycznym miejscu
                  4. bawi mnie front obrony foruma
                  5. dziwi zapalczywe okadzanie establishmentu
                  6. i nie kombinacje, a katar

no i jednak zawsze ciekawi mnie
                  czego właściwie tak się tutaj broni

• nocny.lot Re: tele(q)turniej 19.03.06, 23:27
                    rhixy napisała:

> 1. boli mnie ząb (jak edytunię ten, który nie ma prawa boleć)
                    Mnie boli, kiedy czytam o bolacym zebie edytuni.
                    > 2. boli mnie głowa
                    Wlasnie. - glowa mnie wtedy boli. Ale nie za bardzo.
                    > 3. wkurza mnie fakt, że od dwóch lat tkwię w tym idiotycznym miejscu
                    Mnie tez. Ale odkrylem wielkie korzysci, jakie plyna z ustawienia sie z dala.
                    > 4. bawi mnie front obrony foruma
                    Mnie tez bawi. Kiedys mnie wsciekal.
                    > 5. dziwi zapalczywe okadzanie establishmentu
                    Cos jest na rzeczy.
                    > 6. i nie kombinacje, a katar
                    Zycze zdrowia.

>no i jednak zawsze ciekawi mnie
                    >czego właściwie tak się tutaj broni

Prawa do ujmowania emocji w forme. Co ona ma do tresci? - z tym roznie bywa. O cel w ogole
                    nie pytam, pozostawiam to samemu sobie.

Ale namietnych producentow trolli nie cierpie. I nawet nie wiem kogo nie cierpie.
                    • rhixy Re: tele(q)turniej 19.03.06, 23:34
                      nocny.lot napisał:

> Prawa do ujmowania emocji w forme.

emocji zgodnych z programowym nurtem forum

> I nawet nie wiem kogo nie cierpie.

mnie nie cierpisz

troll, to takie nastawienie
                      które drzazgą w tyłku
                      wygodnie usadzonym w forumowej loży chwały
                      • euforyk Re: tele(q)turniej 19.03.06, 23:55
                        > troll, to takie nastawienie
                        > które drzazgą w tyłku
                        > wygodnie usadzonym w forumowej loży chwały

chcialabys byc trolem , ale jestes tylko jedna z nas ,frustratka z popieprzonym
                        zyciem.
                        • rhixy Re: tele(q)turniej 19.03.06, 23:58
                          wiesz o mnie wszystko
                          nic dziwnego, że jesteś tutaj powszechnie poważany
                          pomóż jeszcze forumowemu biznesmenowi zbić majątek
                          i czekaj, aż Ci wybudują katedrę
                          • euforyk Re: tele(q)turniej 20.03.06, 07:31
                            rhixy napisała:

> wiesz o mnie wszystko

ale i tak nie tyle co ty o depresiaczkach

> nic dziwnego, że jesteś tutaj powszechnie poważany
                            > pomóż jeszcze forumowemu biznesmenowi zbić majątek
                            > i czekaj, aż Ci wybudują katedrę

bla bla bla, trzeba bylo odrazu pisać, ze chcesz glosu, to bym dał na ciebie. i
                            to szczerze!

ale tu nikt nie broni foruma, pewnie byś chciała, ale jedyna obrona tutaj to
                            twoja przed forumem, a nas tylko bawią szamoczące sie jak ofiary w sieci,
                            ofiary sieci.
                                • rhixy Re: tele(q)turniej 20.03.06, 08:47
                                  euforyk napisał:

> twoje slowo ciałem sie stało.

nie roszczę sobie aż takiego wpływu na Twoje przejęzyczenia
                                  a może jednak nie przejęzyczenia

• rhixy Re: tele(q)turniej 20.03.06, 09:34
                                      i tak nie rozumiem, o co się tak oburzacie
                                      forum osiąga kolejne poziomy głupoty
                                      i nieustannie werbuje nowych wyznawców

takie spostrzeżenie - nie można już ich czynić?
                                      - eee, można - trzeba liczyć się tylko z wrzaskiem

• euforyk Re: tele(q)turniej 20.03.06, 09:45
                                        rhixy napisała:

> i tak nie rozumiem, o co się tak oburzacie

ale kto sie oburza? na razie tylko nocny powiedział ze ma cie w dupie, ale chyba
                                        dlatego bo to gentelmen i lubi kobietom robić dobrze.

> forum osiąga kolejne poziomy głupoty

a było już lepiej?

> i nieustannie werbuje nowych wyznawców

jej jej jej ale to forum ma moc, prawdziwe centrum wszechswiata.

> - eee, można - trzeba liczyć się tylko z wrzaskiem

ale to twa dusza wrzeszczy, na forumie martwa cisza.
                                        • rhixy Re: tele(q)turniej 20.03.06, 09:50
                                          euforyk napisał:

> ale to twa dusza wrzeszczy, na forumie martwa cisza.

raczej festyn
                                          i kto powiedział, że mam duszę?

nie. nie odpowiadaj.
                                          sauriko niech teraz z Tobą dyskutuje.
                                          bagno już mnie wciąga.
                                          • euforyk Re: tele(q)turniej 20.03.06, 09:53
                                            > bagno już mnie wciąga.

Nie broń sie siostro, tu są podobni do Ciebie, zrozumiemy, poklepiemy, otwórz
                                            sie i oddaj sie klikaniu, przecież to też jest życie, czyzbysmy nie oddychali?
                      • nocny.lot Re: tele(q)turniej 20.03.06, 00:39
                        rhixy napisała:

>
                        > mnie nie cierpisz
                        >
                        >
                        > troll, to takie nastawienie
                        > które drzazgą w tyłku
                        > wygodnie usadzonym w forumowej loży chwały

Jakkolwiek zgadzam sie z niektorymi tezami, mam szanowna kolezanke w d..., jak sobie tego
                        sama zyczy.
                        • rhixy Re: tele(q)turniej 20.03.06, 00:55
                          nocny.lot napisał:

> Jakkolwiek zgadzam sie z niektorymi tezami, mam szanowna kolezanke w d..., jak
                          > sobie tego sama zyczy.

doigrałam się, nasunęłam odpowiednie skojarzenia
                          można się oczywiście pocieszać, że to sam gloom w dupie ma, jednak
                          pan nie lubi trolli, ja nie lubię chamstwa
                          wieczór kończy się równie niepomyślnie, jak się zaczynał

tyle o wyższej depresyjnej wrażliwości
    • szyderca_i_glupawiec typy szydercy 23.03.06, 03:52
      Więc moje typy są następujące:

1. w kategorii powiew swieżosci i intelektualne loty - Bambo, Zoltanek
      2. w kategorii uzębienie - oczywiscie Edytunia
      3. w kategorii osobowosc roku - Suchy
      4. w kategorii seryjnych dręczycieli - Maskeiq
      5. w kategorii dobre wybory - Anatemka, wiesz za co;)
      6. w kategorii dreszczyk emocji - 10sekund
      7. w kategorii przyszłośc - Ola (Ogrom piękna wewnętrznego i nie tylko)
      8. w kategorii mądrze pisze - Lucy
      9. w kategorii polityka - ozłocony Jan Maria Kitaro
      10. w kategorii dobre rady - Nemefitid
      11. w kategorii przyszłe uzdrowienia - Martyna i Nevada
      12. w kategorii oświecenie, sport, dieta - jeszcze raz Meskłik
      13. w kategorii nie chcę ale muszę i dobry rzemieślnik - szyderca zwany głupawym

Wszystkich tych, których nie wymieniłem przepraszam bo nie zdążyłem jeszcze Was
      poznac bliżej, ale mamy czas, nadrobimy.
      Pozdrawiam tych co oddali na mnie swój głos, a konkretnie - Najlepszą
      Pielęgniarkę Ziemi Lubelskiej
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka