Dodaj do ulubionych

ale zawroty miałam w ten upał

18.07.06, 14:31
czy tez tak macie po antydepresantach?Bylam na zakupach a u nas upal i co
jakis czas zawroty głowy mialam jakims cudem nie spanikowalam
Obserwuj wątek
      • sneeper Re: ale zawroty miałam w ten upał 18.07.06, 18:37
        niektóre nicki jakos mi nie pasują
        na przyklad ,bardzo,ale top bardzo przepraszam fajasus, nie wiem,czy to było
        zamirzone, nie chce pokazywac jak robic paskudztwo, niektórz z podobnycz powodów
        gotowi byli popełnic sepuku, i to wcale nie smieszne, dopiero przeprosiny
        zatrzymały ten akt protestu,
          • betka-b Re: ? 18.07.06, 21:22
            Ostatnio bylo pare dni chlodniejszych i znow sie robi coraz gorecej i o ile w
            poprzednie upaly czulam sie swietnie(pisalam o tym ) to od paru dni czuje sie
            zle ...jestem zmeczona jest mi slabo ,o zawrotach juz nie wspomne...nie wiem
            czy to z powodu tego ze jestem tez meteopatka czy to nie reakcja - odreagowanie
            zakonczenia roku u dzieciakow moich -wybieranie kolejnej szkoly ,oczekiwanie na
            wyniki.... czy mi to teraz nie wychodzi bokiem... jestem do d...y mam
            nadzieje ,ze sie otrzasne , niedlugo wyjazd na wakacje a ja bym chetnie sie
            zaszyla w domciu sama ...
            Tarja powodzenia ,widze ,ze najgorsze masz za soba ,wychodzisz z domu i
            wogole...
            • tarja30 Re: ? 18.07.06, 21:59
              dziekuje:)
              zmartwilam sie bo nie sa to typowe zawroty glowy jak.np.jest sie na czczo
              tylko to takie dzwine uczucie zawirowan w glowie:(
              w domu jest ok ale dzis na sloncu to mnie niezle dopadlo...
              • bhuzdur Re: ? 18.07.06, 22:07
                Ja kiedys w taki upal jak teraz stracilem przytomnosc na ulicy (mialem goraczke
                ale musialem wyjsc z domu) i rabnalem glowa w chodnik:-) skonczylo sie na
                granatowym oku przez pare tygodni.
                • tarja30 Re: ? 19.07.06, 00:04
                  bhuzdur napisał:

> Ja kiedys w taki upal jak teraz stracilem przytomnosc na ulicy (mialem
                  goraczke
                  >
                  > ale musialem wyjsc z domu) i rabnalem glowa w chodnik:-) skonczylo sie na
                  > granatowym oku przez pare tygodni.

jeszcze nigdy nie zemdlalam i dlatego tak mnie to przeraza:/
                  • fregata Re: ? 19.07.06, 00:45
                    o, ja akurat zemdlałam kilka razy i nadal się boję zemdlenia.
                    Upałów nie znosiłam nawet wtedy, gdy nie miałam nerwicy tak dużej jak teraz.
                    Teraz tłumaczę zawroty głowy upałem, że wszyscy mają zawroty, może tylko
                    mniejsze.
                    Teraz nie muszę wychodzić do pracy (pracuję w domciu), a w październiku upałów
                    nie będzie. Mam nadzieję, że do tego czasu będę mogła jeździć środkami
                    komunikacji.
    • lucyna_n Re: ale zawroty miałam w ten upał 19.07.06, 09:35
      przestan się nakręcać
      zdrowi ludzie też mają zawroty glowy i ine dolegliwości w upał, ale jak Ty już na dwa tygodnie przed
      wyjściem o tym wyjściu myślalaś to w zasadzie nie było możliwe żeby Ci nic nie było.
      Wiesz jak jest, agorafobia płycej, glębiej ale zawsze pod skórą:) ale jak Ci tlumaczyłam że poleganie tylko
      na tym że lek zalatwi za Ciebie wszystko to bzdura to nie chciałaś mi wierzyć.
      • bambomurzynzafryko Re: ale zawroty miałam w ten upał 20.07.06, 00:43
        gites_topes napisała:

> W radio mówili, że ludzie z chorobami układu krażenia i osoby przyjmujące
        > antydepresanty powinni byc bardzo ostrożni w takie upały. Nic więcej nie
        > powiedzieli.
        > Tak tylko informuję.

To prawda. Caly miesiac mnie nosi, co by komu przypie....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka