Dodaj do ulubionych

czy jest tutaj ktoś kto ma problem ze snem

02.08.06, 04:28
Tej nocy po mniej niz dwóch godzinach snu się przebudziłam i od trgo momentu
nie udało mi się zasnąć, a powinam już spać, ponieważ musze wstać wcześnie
rsmo ponieważ czeka mnie jak dla dzień nie najłatwiejszy dla mnie, poniewa z
nie dosyć, ż e moi rodzice, brat i zaprzyjaźnien i z moimi rodzicami
nauczyciele z Niemiec wracajs z wakacji z gór to czekajsa mnie badania, na
które skierował mnie w poniedziałek mój lekarz rodzinny i pod wieczór ide
jeszcze do dentysty , ponieważ zauwarzyłam, że znowu cośv zaczeło się dziać
z moimi górnymi dziśłami i postanowiłam ju zpójść się upewnić czy nicsię
poważniejszego nie dzieje i doradzić c o mogłabym z tym jeszcze zrobić i może
przy okazji poprosze o przegląd zębów, ale to po moich problemach z zębami i
dlatego , ż e kiedy ostatnio byłam u dentysty dentysta mi coś wspominał o
jakiś dwłówch małych dziórach , ale to nie było wtedy nic pilnegO i czeka
mnie jutro wiyta u detystki , u której jeszcze nie byłam, ale mam nadzije, że
będzie potrafiła mi jakoś pomóc, ponieważ wszystko czego już próbowałam już
tak mi nie pomaga/ Nawet płukanie dziąseł szałwią z rumiankiem i to nwwet na
ewentualne podrażnienia. Chyba w moim przypadku będzie lepiej jk jużpójde
jutro do tej detystki, ż ebym potem unikła poważniejszych problemów.
Obserwuj wątek
      • suchyxxx Re: czy jest tutaj ktoś kto ma problem ze snem 02.08.06, 10:17
        ja też mam problemy ze snem-nie ma nic bardziej wkurzającego jak niemożność
        zanięcia.Jakoś śpię ale zasypiam dopiero po 2 godzinach od poożenia się i często
        potrafię się obudzić o 5-6 i już nie spać.Wina citalu ale mam wizytę u lekarza i
        moe mi zmieni na np. fevarin po którym czułem się bardziej senny i mi to
        pomoże.Nawet jak połknę mianserynę to nie mogę zasnąć chociaż robię się pijany
        po niej i śpiący.Zastanawiam się co to by było jakbym rozbił się samolotem na
        odludnej wyspie i nie miał leków...Ciekawe mam myśli prawda? A jak po angielsku
        jest "nerwica"?
        • edytunia86 Re: czy jest tutaj ktoś kto ma problem ze snem 02.08.06, 11:47
          Jeżeli chodzi o mnie mnie to przeraża to zdania, którym npisałeś, że: "
          zastanawiasz sę co to by było kakbyś rzobił sie samomolotem i na odludnej
          wyspie nie miał lekow.
          Ja ostatniej zasnęłam po 1 w nocy i przepudziłam sie chyba około godziny
          2.30, a może nawet wcześniej, ale napewno nie spałam do tego momentu dwie
          godziny i po jakimś czasie nie od razu , ale udało mi się wkońcu zasnąć i kiedy
          mnie dzisiaj babcia obudziła rano to bylam an wpółprzytomna ,a le widziałam,że
          musze wstać wcześniej jeżeli mam zdążyc dzisiaj na te badania, a ni takm była
          dużo kolejka i musziałąm czekać w kolejce. ja dzisaj po tych badanaich już
          tylko zaczęłam możyc o tym, żeby dosatać chociaż kawełek chleba, który
          mogłabym zjeść po tych badaniach ,a le na szczęście maoja babcia o tym
          pomyślała i kiedy wracałam do domu mogłam coś przegryść i jak wróciłam do domu
          to nareszcie mogłam się najść.
      • edytunia86 Re: czy jest tutaj ktoś kto ma problem ze snem 02.08.06, 11:59
        Do tego jeszcze tej nocy nie byłam pewna czy mogę wziąść coś uspakajającego,
        ponieważ miałąm byłam skwierowana na badania , pr4zez m ojego lekarza na
        badania i miałam pobieraną krew, a z tego co wie nie mogłam rano nic jeść
        zanim nie byłam już po wszystkiem, ale na szczęście od od ponad dwóch godzin
        mam to za sobą i pozostała mi tylko niepewność co do tego czy te badanai coś
        wykarzą czy nie jeżeli nic mi nei wykażą te badania to przynajmniej będe
        wiedziała, że raczej nic poważnego się nei dzieje z moim zdrowiem i, że
        ewntualnie mam szanse na entualne skuteczne leczenie gdyby jeszcze coś sie coś
        było.
    • majka733 Re: czy jest tutaj ktoś kto ma problem ze snem 02.08.06, 16:43
      ja tez znowu mam problemy ze snem. tak to u mnie przejawia się depresja (albo
      jej poczatek, bo inne objawy sa niewielkie). wiec po raz czwarty w zyciu jestem
      na antydepresancie. tym razem to efectin. tak jak 3 lata temu. ostatnio bylam na
      rexetinie. szybko mi pomogl. efectiniow zjadalam juz 21 i dopiero od dwoch nocy
      jest lepiej...
      p.s. a tak wo ogole to witajcie po przerwie... tym razem depresja wroicla po
      radosnym wydarzeniu, czyli moim slubie... dziwne...
    • edytunia86 Re: czy jest tutaj ktoś kto ma problem ze snem 02.08.06, 18:55
      Ja mam już dosyć wszytkego. Chyba uzależniłam się od jakikichkolwiek zajęć w
      domu i kiedy się tylko nie amm czym zająć to znowu pojaiwjąć się te natrętne
      myśli , że coś jest nie tak z moim zdrowiem. Chyba zaraz wezmę coś
      uspakajającego i chyba pójde tej dentystki rozwiac swoje wątpwości i doradzić
      się mogę zrobić, z krwiącymi i chyba bolącymi dziąsałami o ile to nie jest ząb,
      ponieważ ja już sam anie weim co to jest ponieważ co by to nie było boli mnie
      to kiedy coś jem i musze to pogryść, albo wtedy kiedy myje zęby, ale dokładnie
      w jednym miejscu.
    • edytunia86 okaza 02.08.06, 20:32
      Jestem już po wiycie u dentystki , u której byłam poraz pierwszy i się , że
      mam stan zapalny i chyba nawet gdzie już była ropa. Jak na razie mam założone
      jakieś lekarstwa i dostałam jakieś próbki: pasty lacalut aktiv i jakiegoś
      płynu , który mam rozcieńczyć z wodą i mam jescze do wykupienia w aptece jakiś
      żel łagodzący do dziąseł Parodium i dopiero jutro umć zęby i myć zęby.
      Narazie nie mam brać żdnego antybiotyku. Nie bardzo wiem jaki to może mieć
      związek ze stanami zapalnymi, ale detystka pytała mi się czy bire jakieś leki
      i ja już z tego wszytkiego zapomniałąm powidzieć o tych lekach , które biore w
      związku z reakcją depresyjną i pamiętałam tylko witaminie B6. Czuje, że teraz
      chyba będe musała skontaktować się jak najszybciej ze swoją lekaarką i się jej
      o to zapytac i jej o tym powiedzieć, ponieważ teraz chyba dal mnie
      najważniejsze jest , żeby się mieć zdrowe zęby i dziąsła i chyba będe cchiała
      odstawić leki przez ten stan zapalny, nawet chyba będe musiala to zrobić i
      chyba radzić spbie bez leków uspakajających co będzei dal mnei bardzo trudne.
      i poszukac jakiego innego sposobu na poprawe swojegp stanu. Wiem tylko tyle,
      że teraz zaczęły mnie boleć dziąsła, ale dobrze , że w końcu poszłam do
      dentystki z tym problemem. Nawet jeżeli to oznaczałoby odstaweinie leków z
      konieczności. Normalnie paskustwo
      • edytunia86 Re: okaza 02.08.06, 21:12
        przepraszam za pomylke w temacie boli strasznie jedna kieszonka, a najgorsze
        jest to, że do godziny 22.00 nie mogę ani nic jeść ani nic pić, a więc do do
        22.00 nie jestem sakzana chyab na cierpienie. Straszny ból.
    • edytunia86 Re: czy jest tutaj ktoś kto ma problem ze snem 02.08.06, 21:06
      Jestem załamanaponieważ nawet dentystka mi powiedziała na razie nie od czego
      mam ten stan zapalny. Prwie we wszytkich jak to ona nazwała kieszonkach, albo
      jakoś tak. W każdym razie jestem już załamana i chyba będe musiała zadzwonić
      jutro do poradni i dowiedziećv się czy jest może moja lekarka i , że czuje ,
      że powinnma się z nią pilnie skontaktować. Ja już poprostu czuje, że teraz już
      powinnma n a tychmiast odstawić te leki i chyba tak zrobie nawet jeżeli nie
      uda mi się jutro skontaktować z moją lekarką ja jużą płacze , a co dopiero
      będzie bez leków, które nie wiadomo jak długo musiałabym brać. Wiem, że mogę
      zawsze przyjść i boję się , że dzsisaj jest nie najlepij ze mną. i z tego co
      wiem ząb może możśe mnie boleć i może się zdażyć, że jeżeli będsie mnie jeszcze
      bolał ząb to będe musaiała mieć zrobione prześwietlenie i być może leczoną
      jedynkke kanałowo, a tego sobie już nie wyobrazam i nie wiem co będzie jeżeli
      będe msiała mieć coś an nowo robione z tym zębem . Ja chyba tego nie przeżyje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka