Dodaj do ulubionych

Silne zawroty głowy-co pomoże?

14.03.07, 17:40
Dzisiaj od momentu wstania z łóżka miałam silne zawroty głowy, tak, że nie
mogłam utrzymać równowagi. Tak silne mam pierwszy raz. Teraz trochę przeszło,
ale nadal coś odczuwam. Czy miewacie takie stany, jak często i czym je
zwalczacie. Będę wdzięczna za odpowiedz, bo mam niezłego stracha.
Obserwuj wątek
      • italia06 Re: Silne zawroty głowy-co pomoże? 15.03.07, 03:04
        I nie martwią Cię te zawroty? Pytanie, jak silne one są. JA czasami też
        miewałam, ale lekkie, a te ostatnie nie pozwalały mi utrzmać równowagi. Kiedyś
        miałam silne bóle głowy i trafiłam do szpitala na badania, rezonans, EEG, itp.
        Wszystko okazało się ok, dlatego mam nadzieję, że przyczyną jest "tylko"
        depresja i nerwica.
      • mmpr Re: Silne zawroty głowy-co pomoże? 15.03.07, 10:21
        Moim głównym objawem nerwicy były zawroty głowy , dokuczały mi strasznie + takie
        mżenie w głowie , przez to oczywiście obawiałam się wychodzić sama z domu(lub
        wychodziłam , ale to była walka i męka) , bałam się pracy(praca moja polega na
        kontakcie z ludżmi)i po prostu zaczął pojawiać się lęk i panika.
        Trafiłam do lekarza rodzinnego i on zapisał mi pramolan -usypiał mnie strasznie
        (brałam 1 tabletke wieczorem przez 2 tygodnie), zrezygnowałam z niego , póżniej
        dała afobam , poczytałam sobie o nim i postanowiłam nie brać , póżniej wizyta
        państwowo u psychiatry i cital , miałam gigantyczne skutki uboczne przez 8 dni i
        odstawiłam i poszłam prywatnie do psychiatry który zapisał mi seroxat i wrescie
        ulga , biorę go 3 tydzień , zawroty prawie minęły , wychodzę na miasto , chodzę
        do pracy, oczywiście musiałam się sama też przełamać , bo tabletka cudu nie
        czyni, pojawiają się jeszcze zawroty w bardzo stresującej sytuacji , ale są już
        minimalne , 28 marca idę do psychologa i jestem coraz bardziej WOLNA!!
        • italia06 Re: Silne zawroty głowy-co pomoże? 15.03.07, 14:13
          Środki o których piszesz to antydepresanty stosowane przy depresji a nie przy
          nerwicy- zarówno cital jak i seroxat i trzeba odczekać przynajmniej 2-3
          tygodnie na poprawę. Sama wspomniałaś o nerwicy, także nie wiem czemu łykasz
          antydepresanty.
          Moje pytanie- ja również poszukuję leku podawanego w objawach nerwicowych,
          który zniweluje zawroty głowy i nie XANAX. Sama go czasami biorę, ale rzadko,
          bo uzależnia.Może polecicie coś innego???
          Dzięki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka