Dodaj do ulubionych

Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?!

25.06.07, 23:01
taka dla fobikow, ktorzy przeszli juz pewien etap... wpisywac się :D a sie
ustali bo wakacje juz są
Obserwuj wątek
    • artur862 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 28.06.07, 18:34
      no powaznie pytam kto chce się przejechac... kto się mnie boi ?! przeciez ja
      doskonale rozumiem fobie spoleczną, początki są zawsze trudne, rozumiem ze ktos
      nie potrafi prowadzic rozmowy i takie tam :p wiem jak to jest, ja tez prawie
      narazie nic nie gadam. ale od czegos i tak sie zaczyna. co to ma za sens ze
      sobie powiesz: nie pojade bo to nie ma sensu bo mam fobie. takie myslenie
      prowadzi do ciągłego unikania a unikanie prowadzi do jeszcze silniejszego lęku.
      mamy okazje my przynajmniej sie zrozumiec, mamy tematy do rozmow, wspolny cel -
      pokonac ! na pewno nie zaszkodzi ! a na pewno wniesie cos nowego, co moglo by
      pchnąc rozwoj dalej.
        • sajder86 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 28.06.07, 19:12
          ja sie troche przestraszylem twojego poprzedniego postu bo ja jestem w dosc
          zaawansowanym etapie choroby :/ jechac? chyba bym jechal ale no wlasnie kiedy?
          gdzie dokladniej? czy ty bedziesz glownym organizatorem i wszystko zalatwial?

Jakby co to ja preferuje namiot =) Juz mam nieco doswiadczenia...

A daj spokoj zemon moze jechac :D Jakby co to bedziemy mieli chopaka do bicia
          (zart) Zemon to rowny gosc =D
          • artur862 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 28.06.07, 20:24
            > ja sie troche przestraszylem twojego poprzedniego postu bo ja jestem w dosc
            > zaawansowanym etapie choroby :/ jechac?

wiem jak wyglada zaawansowana postac fobii społecznej, byłem na samym dnie
            jeszcze w styczniu tego roku. masz jechac, mnie niczym nie zaskoczysz.

> chyba bym jechal ale no wlasnie kiedy?
            > gdzie dokladniej? czy ty bedziesz glownym organizatorem i wszystko zalatwial?

teraz w lipcu :P moze do Brennej, Wisły, zaproponuj moze tez cos. nie ja nie
            bede organizatorem, jako całośc bedziemy musieli uczyc sie byc
            organizatorami :D ale luz nie musimy duzo gadac, nie ustalajmy sobie za cel ze
            wszystko musi wyjsc tak jak powinno byc. luz luz luz my sie uczymy. jakos tam
            sie zorganizujemy spontanicznie. od czegos trzeba zacząć ! bierzemy te
            dziewczyny z gory :D ale one muszą miec osobny namiot :] hehe

> Jakby co to ja preferuje namiot =) Juz mam nieco doswiadczenia...

wlasnie dzis kupilem namiot. no jak jechac to na dluzej :P uwielbiam spac w
            namiocie a jeszcze lepiej jak wilki wyją :D

> A daj spokoj zemon moze jechac :D Jakby co to bedziemy mieli chopaka do bicia
            > (zart) Zemon to rowny gosc =D

to byl taki sarkastyczny zart :P jak chce niech jedzie
        • artur862 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 04.07.07, 00:32
          mam prośbe do ciebie i innych. nie gadajmy juz na tym forum w ogole o metodzie
          BSM czy BEFT czy w ogole medycynie naturalnej. mimo iz po raz kolejny
          potwierdzam iz to działa (zeby ktos nie pomyślal ze powod zaprzestania
          rozpowszechniania tej metody jest związany z koncem efektow). moze przesadzam
          ale wole podejsc do tego ostroznie juz bardzo. pewna osoba wysłala mi prywatny
          list z ostrzezeniem (osoba ktora ma nick unhappy, tez aktywnie tu działała).
          bylem aktywny tez na innych forach. narazie zablokowali mi skype, poczte wp, gg
          i nie wiem co jeszcze :/ takze nie bede juz wspominal o tej metodzie na forum z
          wymienionych wzgledów. nizej zamieszczam odpowiedz na mejl:

---------------
          > Najciekawsze jest to ze mam zablokowany dostęp na Gadu-gadu, skype, nie moge
          > tez wysylac poczty e-mail z serwerow WP, jakikolwiek by to byl adres mail
          (moge
          >
          > tylko odbierac).

Tak, zablokowaliśmy ci dostęp żebyś nie rozpowszechniał groźnych dla nas
          informacji. Nie pozwolimy aby prawda ujrzała światło dzienne bo mogłaby zachwiać
          delikatną równowagą tego świata i doprowadzić do chaosu.

> ludzie są okrutni. widzimy chyba w tym powazny strach
          > prawda ?? a najciekawsze jest to, że ze skype w ogole nie korzystalem
          ostatnio,
          >
          > dzis sprawdzilem z ciekawosci. Czy ludzie nie są chorzy, bezduszni ??
          > oczywiscie cała blokada dotyczy zewnętrznego IP, rowniez moi sąsiedzi się
          > skarża ze nie mogą korzystac juz z tych uslug. koniecznie muszę cos z tym
          > zrobic bo tak nie moze być.

A tak poza tym to że ma się atak paranoi nie oznacza wcale, że nikt na nas nie
          patrzy prawda?

> najbardziej irytujące jest jednak to, że pocztą WP
          > wysyłałem tylko info o metodzie BSM mojemu kumplowi i koledze z klasy, oni
          nie
          > mogli mnie podac bo dobrze ich znam. Z kolei na Gadu-gadu prowadzilem takze
          > rozmowy tylko z moimi znajomymi zaufanymi, no i byc moze trafily się osoby z
          > forum o problemach, ktore rzekomo podawały się za tych ktorzy szukają pomocy.
          > ze skype nie korzystalem w ogole. i kto wie jakie jeszcze usługi do wymiany
          > informacji zostały zablokowane (dla mnie to nie problem bo wykorzystuje
          > sztuczki przy zmianie IP). takze zero przewinienia na tych uslugach ale widac
          > ze ktoś poważnie jest zalękniony i kazał poblokowac dostep do tych
          najczesciej
          > wykorzystywanych uslug.
          > jest to powazny strach jakichs osob. na pewno nie jest
          > to związane z dobrem ludzkim gdyż jezeli metoda BSM nie odniosła by efektu to
          > taka osoba szybko zrezygnowalaby i poszła do lekarza na powrot, bez
          komentarza.

To nie jest strach. To prosta kalkulacja. Ludzie nie są gotowi jeszcze na
          prawdę.

> więc wszystko jest jasne dlaczego tak sie dzieje. tymczasem poinformowalem
          juz
          > osoby o tym ze jestem szykanowany, operator sieci ma zamiar zając się tym. a
          ja
          >
          > dla swojego bezpieczenstwa bede musial zaprzestac masowe (czyli na
          internecie)
          > rozpowszechnianie darmowej metody BSM, ktorą sprawdzilem sam na sobie, z
          > początku z niedowierzaniem. Sprawy blokady IP jednak nie popuszcze, moi
          znajomi
          >
          > znają metode i nie jestem przynajmniej sam. A panoszące się zło i tak kiedys
          > padnie i metoda ta będzie powszechnie wykorzystywana ale juz technicznie,
          taka
          > czeka nas przyszlosc. Nauka się nie zatrzymała na chorej farmakologii i
          obecnej
          >
          > medycynie.

Na razie zablokowaliśmy ci IP. Nie prowokuj nas, żebyśmy ci musieli jeszcze inne
          rzeczy poblokować ok? Dla twojego własnego dobra.
          -------------------------------

jezeli ktos ma jakies pytania cokolwiek związane z tą terapią to niech pisze
          tylko prywatnie. w ogole w zwiazku z tym mejlem piszcie prywatnie mejla.
          • artur862 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 04.07.07, 00:44
            cholera to miała byc prywatna wiadomosc dla sajdera ale gafa :/ ale wale juz
            to, jestem bezpieczny fizycznie bo sąsiedzi wiedzą ze mi poblokowali neta z
            powodu rozpowszechniania tego. ale juz nie mam zamiaru tego robic. moze kiedys
            ktos mnie zastapi, ja się wylączam z gadania o tej metodzie (wlasciwie o
            wszystkich wspomnianych), ewentualnie jak ktoś bedzie chciał informacji to moze
            zapytac ale tylko prywatnie, ja jestem juz tylko bierny. w forum bede brał
            udział ale na zupelnie inne tematu juz. pozdrawiam
            • artur862 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 04.07.07, 10:19
              nie ja mam wpływ na tak absurdalne zachowanie tych ludzi, czlowiek sam decyduje
              jak sie zachowac, sam wybiera czy popychająca go moc pieniądza czy pomoc innym
              stanowi cel bo kazdy ma sumienie, w kazdej chwili czlowiek podejmuje swiadomych
              wyborow i te wybory bedą mialy wplyw jak mocno bedzie poźniej nami kierował
              instynkt ktory jest juz trudny do zmienienia a w skrajnych przypadkach jest to
              juz niemozliwe (podświadomość uwalnia nas od koniecznosci ciągłego uczenia sie
              tego samego). nie wiem co im daje blokowanie gg, poczty czy skype :/ (i kto wie
              co jeszcze bo nie mogli wiedziec z jakich uslug korzystam, ze skype w ogole nie
              korzystalem przedtem, zablokowali po prostu na poziomie IP najczesciej
              wykorzystywane uslugi przez ludzi) przeciez tam sie dyskutuje indywidualnie a
              nie masowo. sami demaskują swoje oszustwa, przeciez myślący czlowiek to widzi,
              strategia ich celu jest jawna juz chociazby patrząc na wszystkie posty danego
              autora (wyszukiwarka). unhappy sugeruje osobe nieszczęśliwą, która by
              przystawała do forum z problemami z kolei z zadnego jego postu nie wynika chęć
              pomocy innym czy szukania rozwiązania jakiegokolwiek ze swoich problemow. cel
              jest jeden co jest oczywiste na pierwszy rzut oka i w ogole nie ma co
              dyskutowac tutaj. sami sobie szkodzą. posługują się wymigującą argumentacją
              jakby nie zauwazyli co sie do nich pisze, nie mają praktycznie zadnych
              argumentów no bo na oszustwa nie ma argumentów i mozna to wyśledzic po tresci.
              adres mojej sieci zostal wpisany na liste spamową. napisalem kilka dni temu
              mejle do obslugi technicznej tych serwisów dot. mojego IP. odpowiedzi nie ma, z
              kolei gdy napisalem zupelnie testowego mejla odpowiedz natychmiastowa :] to
              lobby ma jednak ogromny wplyw w wielu dziedzinach. samo to forum nie wplynęło
              zbytnio na taką reakcje jednak moje udzielanie sie na forum ktore traktuje o
              medcynie naturalnej a wiadomo ze wchodzą tam ludzie z wszelkimi problemami
              zdrowotnymi, a nie tylko jednym problemem tj. tutaj. kto z was mi nie ufa niech
              samodzielnie prześledzi fora gazety.pl przy uzyciu wyszukiwarki i pokieruje się
              sumieniem, rozsądkiem przy demaskacji a nie łatwością ulegania manipulacji tak
              przebiegłym ludziom.

Napisalem mejla do organizacji 'Siła życia'. Poradzili mi abym nie
              rozpowszechnial juz tych informacji przez internet gdyż ich wplyw jest
              przeogromny, dla swojego bezpieczenstwa, abym co najwyzej dzielil sie tym wsrod
              zaufanych mi osób. Organizacja ta broni osoby, które korzystają z medycyny
              niekonwencjonalnej i głoszących o jej możliwościach, zwalcza szykany nakladane
              na takie osoby, propaguje wszystkie skuteczne metody leczenia, tanie i takze te
              ktore mozemy sami na sobie probowac darmowo - nie jest to zatem moc pieniądza,
              ktora mobilizuje do tego. Operatorowi sieci wyjasnilem całą sprawe, troche sie
              usmial no bo na pierwszy rzut oka to troche smieszne ale zajmie sie tym on juz
              teraz, mam nadzieje ze szybko zostanie przywrocony dostep do tych uslug,
              inaczej zajmie sie tym .... wole nie gadac juz ;) tak jakos smutno mi bez gg ;(

TYMZE POSTEM OGŁASZAM ZAKONCZENIE PUBLICZNEGO WYPOWIADANIA SIE O METODZIE.
              WYJAŚNIENIE PODALEM.

reszta od was zalezy, w tym nikomu nie mam zamiaru przeszkadzac. jesli ktos ma
              chec podtrzymywania tych wątkow na wierzchu niech to robi, dla dobra innych.

pozdrawiam wszystkich
          • unhappy Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 04.07.07, 09:54
            artur862 napisał:

> mam prośbe do ciebie i innych. nie gadajmy juz na tym forum w ogole o metodzie
            > BSM czy BEFT czy w ogole medycynie naturalnej.
            > mimo iz po raz kolejny
            > potwierdzam iz to działa (zeby ktos nie pomyślal ze powod zaprzestania
            > rozpowszechniania tej metody jest związany z koncem efektow). moze przesadzam
            > ale wole podejsc do tego ostroznie juz bardzo. pewna osoba wysłala mi prywatny
            > list z ostrzezeniem (osoba ktora ma nick unhappy, tez aktywnie tu działała).
            > bylem aktywny tez na innych forach. narazie zablokowali mi skype, poczte wp, gg
            >
            > i nie wiem co jeszcze :/ takze nie bede juz wspominal o tej metodzie na forum z
            >
            > wymienionych wzgledów. nizej zamieszczam odpowiedz na mejl:

Kręcisz i mijasz się z prawdą jakkolwiek skoro mało kto chciał cię słuchać jak
            powtarzałeś bajędy Piotrowicza o BEFT to twoja nowa metoda jest lepsza. Niewiele
            ale zawsze. Z drugiej strony dość ryzykowne jest budowanie jakiejkolwiek teorii
            na łatwym do stwierdzenia fałszu. Zadam ci jedno małe pytanie - skoro ONI
            zablokowali ci dostęp to dlaczego użytkownicy poblokowanych usług kontaktowali
            się z TOBĄ w sprawie zablokowanego dostępu? Jak widzisz kłamstwo ma krótkie nogi
            a ja przyznam na parę chwil dałem się nabrać twojej "panice" :D
            • artur862 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 04.07.07, 10:46
              Koles a powiedz mi co ty robisz na forum ktore w ogole ciebie nie dotyczy ?
              Odpowiedz prosta: koles wpisuje hasło BSM BEFT i od razu stukanie o klawiaturę
              jak opętany :] po cholere tu jestes ?? pomagasz komuś ?? wiesz w ogole na czym
              polega problem fobii społecznej cwaniaku ?? odwal się ode mnie bo jesli nadal
              będziesz mi groził, będziesz miał powazne problemy ale nie ze mną.

ludzie telefonowali do mnie, albo przyszli piechotą bo siec jest w jednej małej
              miejscowosci a ze jestem specem od kompow to do mnie jak zwykle. gdybyś nieuku
              miał pojęcie co to jest adres zewnętrzny a wewnętrzny IP to bys zrozumiał ze
              usluga jest w stanie zablokowac tylko zewnętrzny adres (tj. całą sieć)
              (oczywiscie ty o tym wiesz ale chytrze wykorzystujesz niewiedze innych tutaj -
              to nie jest fair !), nie wie nic o adresach wewnątrz sieci (system translacji
              IP uniemozliwia zidentyfikowanie konkretnego kompa wewnątrz na podstawie adresu
              zewnętrznego - po prostu techniczne granice). Wiele razy się zdarza ze ktos nie
              moze np. podłaczyc sie do jakiegos serwera a jest wewnątrz jakiejs większej
              sieci. mimo iz to on nie zawinil to ma pecha gdyż został zablokowany jego
              zewnętrzny IP dotyczący całej sieci, praktycznie tylko tak mozna uczynic to by
              wyeliminowac mozliwosc jakichkolwiek nowych prob z tego samego IP.

Powtarzam ci po raz kolejny: odwal się od tego forum jesli nie masz nic
              ciekawego do powiedzenia poza zwalczaniem mnie. to nie jest forum dla takich
              jak ty. spadaj na forum medycyny naturalnej i prowadz tam dalej swoją
              dzialalnosc odpędzania ludzi od naturalnych sposobów leczenia. ja tu staram sie
              pomagac ludziom i oni mogą to potwierdzic a ty cwaniaczku probujesz mi w tym
              przeszkodzic nic konkretnego nie oferująć.

LUDZIE CZY JA ZAWSZE SAM MUSZE WALCZYC Z TAKIMI ? POMOŻCIE MI ŻESZ. BEDE BARDZO
              WDZIECZNY. BO NIE CHCE MI SIE JUZ Z TYM TYPEM PISAC. PISZE NA OKRĄGLO TO SAMO
              JAKBY NAKRECONY.

uffff zgroza i myslcie nad wycieczka, w tym tygodniu jade ze znajomymi więc
              zajęte. sajder zbieraj ludzi ! :)
            • artur862 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 04.07.07, 11:53
              i jeszcze jedno. nie odpowiedziałes na mojego mejla, wiesz dobrze ze go
              otrzymales na gazeta.pl. zaproponowalem ci tam warunki korzystne dla obu stron
              ale ty o tym wiesz dobrze. ja zaprzestałem definitywnie przeszkadzac w twojej
              działalnosci 'faszystowskiej' a twoim zadaniem jest na powrot przywrocic
              funkcjonowanie podstawowych usług w sieci do ktorej naleze. zbyt miły jestem
              wiem. nie obchodzi mnie jak to zrobisz, zrobiłes bagno więc teraz się z niego
              wyczołgaj. jezeli do tygodnia (10 lipiec - czasu wystarczająco dość) nie będą
              sprawne takie usługi jak skype, poczta wp, gadu-gadu sprawe załatwią eksperci,
              ja nie mam czasu uzerac się z tobą.

co do tego mejla ktory ci wysłałem, sam pokazujesz moje racje, nie dyskutujesz
              prywatnie ze mną bo nie potrafisz i nie widzisz w tym celu. no bo oczywiscie to
              nie ja mam widziec to co piszesz ale publika. taki jest twoj cel przeciez i to
              ewidentne - filozofa nie potrzeba by to stwierdzic ;)

kolejna sprawa: są osoby ktore podają mi o podejrzanych mejlach, w ktorym ta
              osoba pyta o metode, mejl jest podejrzany gdyz osoba ta moglaby udzielic sie na
              forum, bardzo ogolnie opisuje swoje problemy jakby nie miala pojęcia co to
              jest ;| mejle takie dostaly osoby ktore pochwalają tą metodę. radzę zachowac
              ostroznosc i nie odpowiadac na nie gdyż ja w taki sposob dalem sie nabrac i
              uzyskano moj adres IP.

NIE ODPOWIADAC NA MEJLE TRAKTUJACE O METODZIE ANONIMOM !

a ja unhappy nadal mimo wszystko czekam na prywatną wiadomosc od ciebie i mam
              nadzieje ze dojdziemy do ugody perfekcyjnej. co prawda ja moge sztucznie
              oszukac te systemy i podlaczyc sie do nich ale nie zrobi tego reszta
              uzytkownikow sieci. czas abys przejrzal na oczy i zrozumial swoj bląd, ktory
              prowadzi do niepotrzebnej afery. nie pomysłales ze to sprawi jeszcze większe
              zamieszanie ?? nie pomyślales ze blokowanie takich uslug to bezsens gdyz
              wymiana informacji podlega pojedynczym uzytkownikom ? to jest totalny absurd i
              mam nadzieje ze zrozumiesz to. ludzie... na gg mam chyba z 30 osob, w tym chyba
              z kilkoma gadalem o tym. przeciez nikt nie utnie mi języka i jezeli bede chcial
              to pogadam o tym na zywo a tu jest jeszcze większa grupa ludzi i do tego mozna
              przekazac uczucia, emocje i wtedy o wiele łatwiej jest kogos przekonac. co za
              bezmyślnośc z twojej strony. gdybym ja mial sobie obrac za cel 'tuszowanie
              prawdy na rzecz rozwoju biznesu' to bym zrobil to znacznie sprawniej.

i lepiej mnie nie zastraszaj, bo moze się to źle skonczyc. ja nikogo nie
              strasze, proponuje tak jak napisales, ale w zamian wymagam pelnego dostepu do
              internetu. zero przeszkadzania ci ale ja tez chce cos uzyskac na drodze
              srpawiedliwosci... jak tylko uslugi wrócą do normy, będziesz wolny ode mnie
              całkowicie, tj. obiecalem (nas jest tysiące w Polsce takze nie jestem jakims
              konkretem ;) jestem zarejestrowany jako osoba predestynowana do szykanow takze
              zwróc na to uwage. moim celem w zyciu nie jest rozpowszechnianie tego czegos, w
              ogole mnie to nie kreci, to byl naplyw euforii. jesli wroce do pelni zdrowia,
              bede sie cieszyl zyciem i brał takim jakim juz jest. bede mial gdzies gadanie o
              tym czyms, wazne ze ja bede szczesliwy. taki jest moj cel. jestem zwyklym
              kolesiem ktory wygrywa w walce z czyms co go gnębiło przez tyle lat. teraz juz
              to powoli przeszlosc a euforia mija takze docen jednak coś, wlącz trochę tej
              wyższej sfery czlowieka i zrozum. napisalem ci jak negatywne mam podejscie do
              rewolucji i moze przesadzilem. prawda w tym tez jest - rewolucje nigdy nie byly
              dobre.
    • specialized8 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 04.07.07, 00:37
      hej
      jestem nowy i mam fobie spoleczna,zadna nowosc:) wiekszosc objawow o ktorych piszecie dotyczy i mnie. uswiadomienie sobie ze mam chorobe na ktora tez inni cierpie pomoglo mi troche, zawsze myslalem ze cos ze mna nie wporzadku wstydzilem sie tego sam przed soba nawet. co do wycieczki jestem chetny, mysle ze wsrod "swoich" moglbym jakos to przezyc i najwazniejsze wspomoc sie nawzajem itd.
      pzdro
      • j215 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 05.07.07, 18:10
        Artur,widzę ,że spierałeś się z forumowymi ogranicznikami.Oni zapewne zagryzli
        by kiedyś kopernika.Najważniejsze,że ty zdrowiejesz i każdego dnia twój stan
        się będzie poprawiał, a ograniczniki nie mają szans na
        wyzdrowienie.
        Rok temu z zemonem i tym drugim ogranicznikiem prowadziłem identyczną
        dyskusję.Ja pozbyłem się wyimaginowanych lęków-przegonilem fobię,żyję w realu
        jak każdy "zdrowy" a oni wciąż na tych swoich chorych pozycjach udają
        mądrych.

• zemon Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 05.07.07, 18:33
          Odpowiem w twoim stylu. Skoro jest tak super to co robisz na tym forum? Żyj w tym swoim realu i jak wnioskuje z tamtej dyskusji na chaju.
          Z Kopernikiem to trafiłeś kulą w płot, za jego czasów to właśnie powszechna była wiara w różne naturalne metody leczenia, ale chyba nie okzały się zbyt skuteczne skoro powstała nowoczesna medycyna.Jak by żył dzisiaj to raczej zajmowałby się poważną nauką, a nie promował gusła.
          Mimo wszystko wole dziwne BSM Artura od tego co ty proponowałeś. O ile pamiętam to ja wtedy pisałem, że to co proponowałeś może działać, ale jest niesprawdzone i jest nieodpowiedzialnością namawiać do tego fobików bo to mogło być niebezpieczne zarówno dla zdrowia fobików, jak dla ich wolności, bo za narkotyki można trafić do wiezienia. Fobik w więzieniu to by się chyba powiesił.
          • j215 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 05.07.07, 20:03
            Zemon,jakakolwiek dyskusja z tobą jest mdląca.Ty się boisz wszystkiego.Prawie
            każdy bogaty człowiek ryzykuje i kradnie pierwszy milion.Jakbym był taka ciota
            jak ty to pewnie nadal bał bym się ludzi a lęk uogólniony by mi dokuczał i
            niszczył moje
            wnętrznosci.
            Jakbyś przeżył takie przeobrażenie jak ja to byś też chciał to przekazać
            innym męczącym się z ta podłą chorobą,cioto.
            • unhappy Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 05.07.07, 20:13
              j215 napisał:

> Zemon,jakakolwiek dyskusja z tobą jest mdląca.Ty się boisz wszystkiego.Prawie
              > każdy bogaty człowiek ryzykuje i kradnie pierwszy milion.Jakbym był taka ciota
              > jak ty to pewnie nadal bał bym się ludzi a lęk uogólniony by mi dokuczał i
              > niszczył moje
              > wnętrznosci.
              >
              > Jakbyś przeżył takie przeobrażenie jak ja to byś też chciał to przekazać
              > innym męczącym się z ta podłą chorobą,cioto.

Agresja bardzo często wypływa ze strachu. Najbardziej tchórzliwe są najbardziej
              szczekliwe psy :D
            • zemon Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 05.07.07, 21:30
              Masz coś przeciwko ciotom? Wydaje mi się, że to może być projekcja. Ostatnio pisali o badaniach potwierdzających, że największymi homofobami są właśnie ludzie o tej skłonnosci, ale jej nieakceptujący u siebie. Tacy wszędzie widzą "cioty" i mają na tym punkcie obsesje. W swojej naiwności myślą, ze jak będą tacy anty to nikt nie zauważy ich prawdziwej orientacji. Tak naprawde to się ich panicznie boją, bo anuż się złamią i zostaną tym kim tak bardzo boją się być.
              Nie martw się j215 podobno wkrótce ma być lek pozwalający dowolnie w tą i we wte zmieniać orientacje seksaualną.
    • artur862 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 05.07.07, 20:42
      Unhappy jakbym z tobą dyskutował dalej to bym był po prostu głupi.... widze ze
      potrafisz wydzierac morde tylko na publice przed ludzmi a na meilowe infa nie
      potrafisz w ogole pisac ze mną no bo oczywiscie nie ma to celu twojego jakim
      jest pokazac innym swoje racje, ktorzy latwo dają sie nabrac. zreszta hehe...
      po co ja to pisze skoro dyskusja jest bezcelowa i daremna. I jeszcze jedno...
      nadal nie działa mi poczta WP, masz czas do 10 lipca jak napisalem inaczej
      nasza ugoda pada. a jak tego nie zrobisz jestem gotow zapewnic to by cie
      zabanowali na tych forach w taki sposob jak ty nieuczciwie kazales to zrobic.

Reszte prosze o zaprzestanie dyskusji na tym wątku, jak chcecie zrobic sobie
      kłotnie to sobie utworzcie jakis temat i dawaj, nawet tam nie zajrze. Ale
      bądzcie chociaz na tyle uczciwi i pozwolcie zrealizowac mi cel jaki w temacie.
      Albo to forum ma sluzyc walce z fobią społeczną albo pozwolenia draniom na
      gadanie od rzeczy... ja juz nie wiem. zreszta robcie co chcecie ale nie w moim
      temacie. a mozecie sie wydzierac, robic cokolwiek, pogryźcie sie jeszcze,
      bedzie zabawniej.
      • unhappy Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 05.07.07, 21:07
        artur862 napisał:

> Unhappy jakbym z tobą dyskutował dalej to bym był po prostu głupi....

Swoim zachowaniem dowodzisz, że jestes.

> widze ze
        > potrafisz wydzierac morde tylko na publice przed ludzmi a na meilowe infa nie
        > potrafisz w ogole pisac ze mną no bo oczywiscie nie ma to celu twojego jakim
        > jest pokazac innym swoje racje, ktorzy latwo dają sie nabrac.

Odpisałem ci. Naucz sie NORMALNIE dyskutowac z ludzmi - bez obelg, wycieczek
        osobistych. Nie bierz przykładu z buców tylko z ludzi normalnych.

> zreszta hehe...
        > po co ja to pisze skoro dyskusja jest bezcelowa i daremna. I jeszcze jedno...
        > nadal nie działa mi poczta WP, masz czas do 10 lipca jak napisalem inaczej
        > nasza ugoda pada.

Nie było żadnej ugody poza tą którą sobie uroiłeś. Ta "ugoda" padła w momencie
        kiedy o niej napisałeś :D

> a jak tego nie zrobisz jestem gotow zapewnic to by cie
        > zabanowali na tych forach w taki sposob jak ty nieuczciwie kazales to zrobic.

Wiesz co ty możesz? Możesz sobie pisać... i to tyle w temacie :D

> Reszte prosze o zaprzestanie dyskusji na tym wątku, jak chcecie zrobic sobie
        > kłotnie to sobie utworzcie jakis temat i dawaj, nawet tam nie zajrze.

Dziwne w takim razie, że sam chętnie w tej kłótni bierzesz udział. Jesteś trochę
        niekonsekwentny.

> Ale
        > bądzcie chociaz na tyle uczciwi i pozwolcie zrealizowac mi cel jaki w temacie.

Nikt ci nie PRZESZKADZA. Ani forum, ani wątek nie należy do ciebie.

> Albo to forum ma sluzyc walce z fobią społeczną albo pozwolenia draniom na
        > gadanie od rzeczy...

Dziwne bo w/g tej definicji doskonale pasujesz do drania :D

> ja juz nie wiem. zreszta robcie co chcecie ale nie w moim
        > temacie.

To nie jest twój temat.

> a mozecie sie wydzierac, robic cokolwiek, pogryźcie sie jeszcze,
        > bedzie zabawniej.

Jak w życiu :D
      • unhappy Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 05.07.07, 21:38
        artur862 napisał:

> I jeszcze jedno...
        > nadal nie działa mi poczta WP, masz czas do 10 lipca jak napisalem inaczej
        > nasza ugoda pada. a jak tego nie zrobisz jestem gotow zapewnic to by cie
        > zabanowali na tych forach w taki sposob jak ty nieuczciwie kazales to zrobic.

Wiesz, że palcem nie kiwnę a ty przed 10 lipca ogłosisz, że ci poczta działa?
        Musisz tak zrobić bo nie jesteś w stanie spełnić swoich śmiesznych gróźb :D
        • artur862 Re: Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?! 05.07.07, 23:17
          Niech się znajdą ludzie, poczytają jego teksty i niech szczerze piszą co o nim
          myslicie. piszcie wszystko co widzicie. bez klamstw. bo klamac i agresywny to
          ty potrafisz byc i udowadniasz to wielokrotnie. LUDZISKA obiektywnie! bo
          podłość nie moze się liczyc na tym forum. ile ten gość wam pomogł ? co wie na
          temat fobii ?? czemu bezpodstawnie wyzywa mnie od drani ?? niech się znajdzie
          odwazny i pisze całą prawde co o nim sądzi, bezstronna osoba

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka