Dodaj do ulubionych

Za co ta premia????????

13.02.12, 18:56
Rafał Kapler, który w poniedziałek podał się do dymisji, dostanie gigantyczną premię za pracę w NCS. Jak powiedziała minister sportu, Joanna Mucha, ze wstępnych wyliczeń wynika, że będzie to ok. 570 tys. złotych. Kapler podał się do dymisji w poniedziałek, a Mucha zaakceptowała tę decyzję. Jak dowiedział się portal tvn24.pl, była to formalność, bo szefowa resortu wymogła na nim tę decyzję...tvn24.pl


Dymisja, wiec za co???Za co???
Obserwuj wątek
  • kristopherh Re: Za co ta premia???????? 13.02.12, 21:11
   "
   Premie, o których mówiła Mucha, zostanie wypłacona za dwa - jak to określiła - sukcesy. Pierwszy obejmował "dokonanie pełnych odbiorów stadionu". Drugi etap to przeprowadzenie na warszawskim obiekcie spotkań Euro 2012. Mucha powiedziała, że Kapler dostanie pieniądze za oba "sukcesy", ale proporcjonalnie do czasu pracy."..tvn24.pl ... .kpia z nas w zywe oczy!
  • kristopherh Re: Za co ta premia???????? 14.02.12, 19:15
   Prawo i Sprawiedliwość domagało się, by minister Joanna Mucha we wtorek pojawiła się na posiedzeniu sejmowej komisji sportu. Wycofało jednak wniosek, bo przewodniczący - Ireneusz Raś z PO - poinformował, że Mucha na pytania o gigantyczne premie dla Rafała Kaplera, byłego szefa NCS, odpowie w środę. - Zachowanie pani minister jest aroganckie wobec obywateli, bo sprawa dotyczy publicznych pieniędzy - skomentował Adam Hofman, rzecznik PiS.

   Skandal!!!
  • seremine Re: Za co ta premia???????? 16.02.12, 22:50
   Pieniądze dla Kaplera
   16.02.2012 21:53~JM 39
   Panie Niesiołowski, a gdzie Pan był jak pański kolega partyjny Drzewiecki podpisał umowę gwarantującą wypłatę ponad 500 tys zł Kaplerowi bez bez żadnych warunków.
  • jane_doe_hej Re: Za co ta premia???????? 17.02.12, 00:48
   Posłowie Solidarnej Polski zapowiedzieli wniosek do prokuratury w sprawie kontraktów menedżerskich kierownictw spółek NCS i PL.2012. Argumentowali, że ze słów minister sportu wynika, że kontrakty te przewidują premie niezależnie od sposobu rozwiązania umów. To bulwersujące - podkreślali.


   Skandal!
  • kaczorek_dwa Re: Za co ta premia???????? 17.02.12, 03:02
   Pni Minister Mucha "dopiero się uczy" za nasze podatki. Droga coś ta szkółka. Jak tam postępy Pni Minister w "eutanazji" ludzi starszych, których nie opłaca się leczyć? Może na tym polu są większe osiągnięcia. Kolesiostwo, karierowiczostwo, nepotyzm idealnie pasują do tego rządu, który jest najgorszy pod względem merytorycznym po 1989 roku, co widać co widać od 2 miesięcy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka