Dodaj do ulubionych

Wandale, satanisci w akcji.

10.10.12, 16:58
https://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p2/i/1c65cef3dfd1e00c0b03923a1c591db4/e27a805e-12dc-11e2-986d-0025b511229e.jpg?type=1&quality=95&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=455&srch=340&dstw=455&dsth=340

"Ten kościół spłonie", "Gińcie mordercy naszej kultury", "Ave Satan" czy "Chwała szatanowi" - takie napisy pojawiły się w nocy na kościele Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym. Dzicz. Po prostu dzicz.
Obserwuj wątek
  • kristopherh Wandale, satanisci w akcji....i zboczency 10.10.12, 23:15
   Matka zostawiła w domu 1,5-roczną córeczkę ze swoim konkubentem. Po powrocie zastała dziecko we krwi. Mężczyzna zawiózł niemowlę i matkę do szpitala, a tam lekarze uznali, że jeszcze nigdy się z takim horrorem nie spotkali. Dziewczynka była brutalnie przez mężczyznę gwałcona. Chirurdzy wykonali rozległy zabieg, by zlikwidować skutki masywnych obrażeń ciała dziecka. Mężczyzna nie przyznaje się do winy - twierdzi, że doszło do wypadku
  • seremine Re: Wandale, satanisci w akcji. 13.10.12, 15:25
   Zgłoszenie o pożarze straż otrzymała około godziny 2. W płomieniach stanęła wykonana z plastikowych kwiatów tęcza znajdująca się na placu Zbawiciela w Warszawie.
   "Tęcza została podpalona. Spłonęła jej połowa. Ogień gasił jeden zastęp straży pożarnej" - poinformował mł. kpt. Artur Laudy, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Jak dodał, na skutek pożaru nikomu nic się nie stało.
   "Funkcjonariusze policji, którzy przybyli na miejsce, zastali straż gaszącą pożar. Jeden ze świadków wydarzenia wskazał sprawcę" - powiedział podkom. Andrzej Browarek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Jak dodał, osoba odpowiedzialna za podpalenie została zatrzymana i będzie odpowiadała za spowodowanie pożaru.
  • mala200333 Re: Wandale, satanisci, antysemici w akcji. 18.10.12, 16:32
   - Żydzi powinni lizać d... Polakom - krzyczał taksówkarz do córki polsko-izraelskiego artysty - informuje "Gazeta Wyborcza".
   Clila Bau przyjechała do Krakowa z siostrą, by prowadzić w szkołach wykłady o Holocauście i zakończyć wystawę prac ojca w Fabryce Schindlera.
   Po wykładzie kobieta wracała taksówką sieci Mega Taxi do hotelu. Jej obcy akcent zaciekawił taksówkarza. Gdy Clila powiedziała, że z Izraela, mężczyzna zaczął na nią krzyczeć.
   Mówił, że Izrael nie jest krajem, bo zabrał terytorium Arabom, a Żydzi wciąż tam mordują. Gdy dojechali do hotelu taksówkarz wrzucił walizkę kobiety do kałuży i powiedział jej, żeby się wynosiła. O zdarzeniu poinformowano ambasadę Izraela i konsula. Skarga została złożona także do urzędu miasta. Niewykluczone, że o sprawie poinformowana będzie także policja.
   Przygotowywana jest także oficjalna skarga do korporacji taksówkarskiej. Edward Cora, szef sieci nie chciał komentować sprawy.
   Czytaj więcej w dzisiejszym wydaniu "Gazety Wyborczej".
   • black_jotka Re: Wandale, satanisci, antysemici w akcji. 18.10.12, 16:53
    Wiekszosc wypowiedzi jest jednak taka:

    Żuk: Nasuwają się ty 2 pytania: czy gdyby taksówkarz brzydko odezwał się do obywatela, np. Rosji, Chin lub Szwecji, to też powstałoby takie oburzenie? Czy ta pani ma świadków? Okazuje się, że żyjemy w kraju gdzie nie można wygłaszać publicznie własnego zdania. W tej sytuacji należy ustalić dane osobowe owego taksówkarza i udzielić mu pomocy prawnej i finansowej.
  • jerzy_55 Re: Wandale, satanisci w akcji. 26.10.12, 15:49
   Josef Fritzl, najbardziej niesławny austriacki przestępca, rozwiódł się zza krat - donoszą austriackie media. Odbywający karę dożywotniego więzienia mężczyzna ma mieć głęboki żal do żony, ponieważ ta w ogóle go nie odwiedzała.
   Przedstawiciel sądu z Krems, nadzorującego odsiadkę Fritzla, odmówił komentowania "takich prywatnych spraw jak rozwód". Media twierdzą jednak, że przestępca na własny wniosek zakończył swoje małżeństwo z byłą już żoną Rosemarie, ponieważ ta w ogóle go nie odwiedzała w więzieniu.


   I dobrze, ze go nie odwiedzala, bo by mu jeszcze CUS obciela.
  • black_jotka Za ile to sprzedali brukowcowi? 26.10.12, 17:08
   Bulwersująca wpadka sopockiej prokuratury! Jej szefowa, powołując się na ustawę o dostępie do informacji publicznej, zdradziła intymne szczegóły z życia prywatnego Marty Kaczyńskiej. Poinformowała brukowiec o tym, że córka Lecha Kaczyńskiego zaraz po rozwodzie ujawniła, że jej mąż nie jest ojcem ich córki Ewy, i wystąpiła do sądu o tzw. zaprzeczenie ojcostwa. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, Prokuratura Okręgowa w Gdańsku wszczęła wewnętrzne postępowanie w tej sprawie.
  • mala200333 Odtworzenie porwania.. 26.10.12, 17:56
   Zas..- Myślę, że te czynności pomogą w śledztwie. Daj Boże, że spełnią się nasze postulaty, by ustalić, że coś jest nie tak w zeznaniach świadków. Być może faktycznie w domu został ktoś postrzelony, bo przecież znaleziono tam krew i łuskę - powiedział Olewnik.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka