Dodaj do ulubionych

. Sejm na piątkowym posiedzeniu przyjął propozycję

26.01.13, 01:41
. Sejm na piątkowym posiedzeniu przyjął propozycję Senatu, by w budżecie przywrócić Fundusz Kościelny. Chodzi o kwotę 94,3 mln zł.
--
Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque
Obserwuj wątek
    • mala200333 Re: . Sejm na piątkowym posiedzeniu przyjął propo 26.01.13, 01:57
      tsu108 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
      No to moje watpliwosci sie rozwialy jeszcze sie niedawno zastanawialem nad decyzja o brytyjskie obywatelstwo dzis watpliwosc juz nie mam!!! Malo tego jak zostane obywatelem UK zrzekam sie Polskiego obywatelstwa nie chce miec z wami nic wspolnego!!!!

--
      Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque
    • samanta_ewa Re: . Sejm na piątkowym posiedzeniu przyjął propo 26.01.13, 01:59
      yani-51 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
      94,3 MILIONA....... w 40 milionowym kraju

to ponad 2.1 m i l i o n a..!!!!!! na glowe obywatela.......

a ktos tu niedawno morde darl o podzial nagrody za 250,000 zl......
      .Ludzie gdzie my zyjemy w.y.j.e.b.a.c. tych ministrantow z rzadu....

--
      Lubie... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
    • samanta_ewa Re: . Sejm na piątkowym posiedzeniu przyjął propo 26.01.13, 02:03

beata.lubnicka 2 godziny temu Oceniono 6 razy 4
      Noooo, toście pojechali, chłopaki... I dziewczyny.... Toście pojechali....
      Panie Premierze (już resztkami mój) - demokracja demokracją, ale czasem trzeba walnąć pięścią w stół, i zaprowadzić dyktaturę. A jak panu Gowinowi i innym świętym to nie pasuje, to niech idą w Pis...
      Czym się kończy lekceważenie swoich wyborców? Obawiam się, że się przelało.

--
      • samanta_ewa Re: . Sejm na piątkowym posiedzeniu przyjął propo 26.01.13, 02:04
        diabelmefisto
        Co za barany! Co za kraj. Ja nie pozwalam tym darmozjadom dawac moich podatkow. A moje dzieci ucza sie w szkolach gdzie jest jeden komputer na informatyce a jakis debil od cufryzacji bedzie rozdawal moje pieniadze czarnej arystokracji.
        Mam was w du...ie - pOslowie

--
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka