Prof. (?) Pawlowicz..

22.05.13, 15:18
Krycha Pawlowicz dała wyraz swej "zmysłowo"-chamskiej solidarności z kobietami:

" Wychodzenie na golasa, wie pan, w ogóle bez gaci, bez stanika, jest formą przyczynienia się do gwałtu. Te baby same się reklamowały. Po prostu szmaty".

Komentarz jest zbyteczny, coby nie bezszcześcić klawiatury.... profesura wraz z Krychą spłynęła ściekiem do odstojnika odchodów.
    • rawik-is-me Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 22.05.13, 15:34
      "Jestem po prostu zażenowana. Wstyd mi za Polskę, nie mogę uwierzyć, że tacy ludzie reprezentują nas w Sejmie" - napisała @Weronika, komentując wypowiedź poseł Krystyny Pawłowicz w środowym programie "Wstajesz i Wiesz". Podobnych komentarzy dostaliśmy dziesiątki. Rzadko się zdarza, by internauci byli tak zgodni w swoich ocenach i opiniach.
    • jerzy_55 Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 22.05.13, 17:09


      ~lolo - 20 min temu



      Ta pani nie musi się bać bo nikt ją nie zgwałci nawet jak by się rozebrała.
    • jerzy_55 Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 22.05.13, 17:13
      https://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/f9be311e65d81a9ad8150a60844bb94c/773c0dc0-c2af-11e2-9085-0025b511229e.png?type=1&quality=90&srcmode=3&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360
      • jerzy_55 Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 22.05.13, 17:14
        "I tak zachowuje się pani profesor? To jest reprezentant Polski? Dziękujemy takim posłom" - napisał @Stanisław. Podobnego zdania była @Helena - "oglądam i uszom nie wierzę, dramat! Niech ta kobieta zniknie z polityki".

        "Czy w Polsce każdy może zostać posłem? Coś strasznego, jak się na to patrzy, ale Waszym obowiązkiem jest pokazywanie właśnie takich beznadziejnych ludzi jak 'posłanka'" - pisał @Tomasz. "Wywiad z Panią Pawłowicz jasno dowodzi, że posłowie powinni przechodzić okresowe psychotesty" - komentował @Arek.
    • seremine Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 22.05.13, 17:36
      - Jeśli Anna Grodzka była na tym marszu i postawiła się w rzędzie szmat, to też jest szmatą - powiedziała na antenie TVN 24 Krystyna Pawłowicz. - Mówimy o "Marszu szmat". Szmaty zachowały się jak szmaty. Te baby same się tak reklamowały - dodała posłanka PiS. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej. - Ulica nie należy do ku*** i alfonsów - krzyczała Pawłowicz.


      Wczesna menopausa?
    • rawik-is-me Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 23.05.13, 09:07
      "Jako Parlamentarna Grupa Kobiet, na znak solidarności z kobietami - ofiarami gwałtów, potępiamy wypowiedź poseł Krystyny Pawłowicz na antenie TVN24 w dniu 22 maja 2013 roku w sprawie marszu jako przykład skandalicznego i homofobicznego zachowania" - można przeczytać w uchwale podpisanej przez 12 posłanek z m.in. PO i SLD.
      "Jest to wypowiedź niegodna posła i polityka. Naszą uchwałę kierujemy do Komisji Etyki Poselskiej celem zajęcia stanowiska" - podkreślono w uchwale.
      Posłanki podkreśliły, że Marsz Szmat jest elementem kampanii Razem Przeciw Przemocy Seksualnej, a celem uczestników demonstracji było zwrócenie uwagi na niepełne statystyki gwałtów, a także na stereotypy sprawców i ofiar przemocy.
      Pawłowicz: to jest tak, jak różne paniusie obrażają się....
      Pawłowicz, poproszona o komentarz do uchwały, powiedziała: - To jest tak właśnie, jak różne paniusie obrażają się, a nie oglądały programu, nie słyszały, co się mówi, tylko idąc takim pędem owiec - gdzieś coś ktoś usłyszał i przyłączają się stadnie do jakiegoś protestu, aby zaprotestować. Niech te paniusie sobie pooglądają, niech zobaczą, co się mówiło.
      - Ja cytowałam oficjalne na stronie internetowej zaproszenie na właśnie ten Marsz Szmat - one tak się nazwały. Ja wiem, że tam była ironia, natomiast one dosłownie tak się zachowywały, wulgarnie, wyzywająco i ja cytowałam, od siebie jednego słowa (...) nawet nie musiałam. Zacytowałam i ktoś, kto nie widział, nie słyszał, one po prostu tylko widziały tutaj cytowanie za TVN czy jakieś inne stacje - tłumaczyła Pawłowicz.
      "A dlaczego homofobiczne?"
      Dodała też: - To nie ja, one same tak o sobie mówiły, więc proszę bardzo, niech sobie tam ludzie piszą, nie dam się ani sterroryzować, ani zastraszyć i tyle.
      Posłanka odniosła się także do tego, że w uchwale jej słowa oceniono jako "homofobiczne zachowanie". - A dlaczego homofobiczne? (...) Ja tam zdaje się słowa nawet "homoseksualista" nie użyłam - powiedziała Pawłowicz.
      Posłanka PiS w środę w TVN24 powiedziała, odnosząc się do Marszu Szmat: "Wychodzenie na golasa, w ogóle bez gaci, bez stanika, jest formą przyczynienia się (do gwałtu). Te baby same się reklamowały. Po prostu szmaty. Szmaty zachowały się jak szmaty i niech szmaty walczą w taki sposób".
      Pawłowicz cytowała też ulotkę zapraszającą nie na Marsz, ale na na imprezę po nim, w której można było przeczytać m.in.: "…dziwki i dżentelmeni, damy i żigolaki, kurtyzany i alfonsi, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogrzesznicy, fetyszystki i transwestyci, córy Koryntu i sukinsyni, nierządnice i sutenerzy, dominy i niewolnicy, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczalscy, święte prostytutki i sprośni utrzymankowie, sodomitki i zbereźnicy, poliamorystki i swingerzy, wszetecznice i rozpustnicy, nimfetki i satyrzy, bezwstydnice i erotomani, cyklistki i pedały… to jest nasza noc. Duszą, ciałem i seksem świętujemy 1. warszawski Marsz Szmat (Slutwalk)"
      • jerzy_55 Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 23.05.13, 20:08
        Szlachectwo zobowiazuje...koniec, kropka. Krysia jest i poslem i profesorem.
    • jane_doe_hej Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 24.05.13, 04:04
      Obrzydliwe słowa posłanki Pawłowicz na temat Marszu Szmat powinny dać do myślenia jego organizatorom. Bo pokazują, że są w Polsce ludzie, którzy po prostu nie rozumieją przesłania takich manifestacji.
      Marsz szmat miał Polaków sprowokować do myślenia. O gwałcie, jego przyczynach, sprawcach i ofiarach. Pomysł niby doskonały, ale, jak się okazuje, nie do końca. Bo taka na przykład posłanka Krystyna Pawłowicz zobaczyła tylko jedno: skąpo ubrane kobiety, które z jakiegoś powodu postanowiły nazwać się szmatami. Nie wyczuła goryczy tej nazwy, nie pomyślała, co się za nią kryje. Szmata to szmata – uznała i szybko doszła do wniosku, że ofiary gwałtów sprawdzono do szmat i prostytutek. Niedźwiedzią przysługę im wyrządzono.
      Możemy się słowom posłanki Pawłowicz dziwić, możemy nad nimi kiwać z ubolewaniem głowami i godzinami zastanawiać się, dlaczego wykształcona kobieta tak zupełnie nic z Marszu Szmat nie zrozumiała.
      Ale być może lepiej zastanowić się, czy tylko ona jedna taka nierozumna? Bo może także innym Polakom Marsz Szmat nie przypomina o krzywdzie ofiar gwałtów, lecz poraża niezrozumiałą dla nich wulgarnością swojej nazwy?
    • kristopherh Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 24.05.13, 22:00
      https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201301/1359199641_r5jid4_600.jpg
    • jutta_t Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 25.05.13, 22:29
      Już nic nie piszmy o niej..wstyd pani prof. Przynosi.
    • jerzy_55 Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 26.05.13, 15:42
      Poseł PiS (zabrania mówić do siebie posłanka), prawnik, nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk prawnych, polityk, sędzia Trybunału Stanu Krystyna Pawłowicz jest znana z obrażania innych. Po jej ostatnich "występach" przed kamerami nawet posłowie Kaczyńskiego są na nią wściekli! Zabronią jej wypowiadać się w imieniu PiS? Zobaczymy...
    • kaczorek_dwa Re: Prof. (?) Pawlowicz..- Szmaty zachowywały się 26.05.13, 15:46
      - Szmaty zachowywały się jak szmaty. (...) Baby chciały pokazać swoje ciała. Brzydkie! Ja z takimi piersiami wstydziłabym się wyjść na ulicę, straszyć facetów! - tak poseł PiS skomentowała sobotni "Marsz Szmat". - Ulica należy do wszystkich, a nie do dziw, ku... i alfonsów - oświadczyła Pawłowicz. I wywoła w sejmie burzę.
    • kaczorek_dwa Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 26.05.13, 15:51
      Dostało się też nieżyjącej już Wisławie Szymborskiej. - Ja w jej wierszach nie gustowałam, bo dla mnie ważniejsze jest, aby poeta towarzyszył Polakom w trudnych chwilach narodu. Wisława Szymborska nie towarzyszyła nam w odzyskiwaniu Polski, w odzyskiwaniu suwerenności. Nie pamiętam jej poezji, która by porywała - to fragment wypowiedzi Pawłowicz dla Programu I Polskiego Radia.
    • kaczorek_dwa Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 26.05.13, 15:56
      https://i.wp.pl/a/f/jpeg/31343/pawlo1.jpeg

      Spojrzcie na minę pana z lewej..
      • jutta_t Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 26.05.13, 16:34
        Fajna mina!
    • samanta_ewa Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 26.05.13, 23:06
      Fenomen "kultury".
    • jutta_t Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 08.06.16, 18:55
      Nie trawie tej Pani!
    • rawik-is-me Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 21.10.16, 16:33
      Szkoda slowek!
    • seremine Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 04.07.17, 18:18
      Straszna postac
    • seremine Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 14.07.18, 02:01
      Straszna, chora kobita
    • jerzy_55 Re: Prof. (?) Pawlowicz.. 24.07.18, 20:01
      okropna jest
Inne wątki na temat:
Pełna wersja