Dodaj do ulubionych

Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu ...

12.06.13, 18:20
Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym"

Tragiczna informacja z Turcji. Nie żyje Cezary Mończyk (+51 .l), główny bohater erotycznego programu "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym".

Mończyk zginął na wakacjach. W hotelu, w którym wypoczywał razem z dziewczyną. Informacje o śmierci potwierdziła rodzina.

Mończyk miał 51 lat.
Obserwuj wątek
  • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 12.06.13, 18:20
   Według informacji, które "Fakt" uzyskał od czytelnika, Cezary Mończyk zginął w hotelu, w którym wypoczywał razem ze swoją dziewczyną. Bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym" zasłabł pod prysznicem i uderzył głową o posadzkę. Zmarł na miejscu. Nie wiadomo jednak, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci.
   • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 12.06.13, 18:21
    Mończyk od lat zmagał się z poważną chorobą serca. Miał wszczepiony rozrusznik. Czy to chore serce było powodem jego zasłabnięcia? Cezary Mończyk był bohaterem głośnego dokumentu "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym". Jego realizatorzy obnażyli w nim kulisy polskiego seksbiznesu.
    • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 12.06.13, 18:21
     Dziewczyny pracujące w agencji modelek erotycznych Mończyka były traktowane w sposób przedmiotowy. Pochodziły z małych miejscowości. Wszystko co miały, to piękne ciała. Marzyły o karierze, ale zamiast niej chałturzyły na pokazach bielizny erotycznej, gdzie zarabiały marne pieniądze.
     • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 12.06.13, 18:22
      i.wp.pl/a/f/jpeg/31454/mon_ballada_EN_00907079_1329.jpeg
      https://i.wp.pl/a/f/jpeg/31454/mon_ballada_EN_00907079_1329.jpeg
      • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 12.06.13, 18:23
       Sam Mończyk mówił o sobie, że jest erotomanem. Jego biznes nie kręcił się jednak najlepiej. Na przemian zmagał się z problemami zdrowotnymi i finansowymi. Chorował na serce, a na wakacje jeździł na wyjazdy Last Minute do czego przyznał się w wywiadzie udzielonym "Expressowi Ilustrowanemu".
       • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 12.06.13, 18:23
        Jego wypad do Turcji był prawdopodobnie jednym z jego tanich szaleństw. Niestety, ostatnim. Mończyk miał 51 lat. Informację o jego śmierci potwierdził syn Tomasz, z którym dziennikarze gazety rozmawiali w Łodzi. Mończyk marzył o powrocie do wielkiego show biznesu, a to, jak realizuje te plany sprawdzała niedawno redakcja programu "Na językach".
        • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 12.06.13, 18:24
         Jeszcze w maju b.r. bohatera słynnej "Ballady" odwiedzili reporterzy programu TVN.

         Ku zaskoczeniu wielu widzów, ani wygląd, ani rozrywkowy tryb życia Mończyka nie uległ zmianie. Mimo iż od emisji serialu w reżyserii Jerzego i Ireny Morawskich minęła prawie dekada, Mończyk wciąż charakteryzował się wigorem i nietuzinkową fryzurą. Nadal werbował też dziewczyny do swojego biznesu.
         • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 12.06.13, 18:25
          Ekipa programu TVN zastała Mończyka podczas przygotowań do występu z jedną z jego modelek. Wyluzowany i bezpruderyjny jak zawsze Mończyk w ogóle nie sprawiał wrażenia skrępowanego obecnością kamer. Przyjął reporterów w t-shircie i slipkach, a nową pracownicę dosadnie instruował:

          - Kręcisz pupą, ale nie tak ku***sko, zawadiacko tylko to musi być takie eleganckie - doradzał.
          • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 12.06.13, 18:25
           Erotyczny interes Mończyka wciąż działał, choć daleko mu było od szumu i zainteresowania sprzed lat. Jak twierdzili sąsiedzi Cezarego, jego działalność budziła obecnie mniej kontrowersji, bo wśród podopiecznych nie było już nieletnich dziewczyn, które kiedyś wraz z matkami oblegały drzwi jego łódzkiego mieszkania w oczekiwaniu na przesłuchania.

           Więcej castingów Mończyk już jednak nie zorganizuje.
  • jerzy_55 Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 27.06.16, 18:52
   Smutne...
  • seremine Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 16.07.17, 16:48
   Smutne
  • mala200333 Re: Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu 24.05.21, 16:53
   Smutna wiadomosc...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka