Dodaj do ulubionych

Myjesz zęby w pracy, a zdziwieni ludzie pytają cię

17.01.20, 17:04
Myjesz zęby w pracy, a zdziwieni ludzie pytają cię, czy idziesz na randkę lub czy wymiotowałaś. Chociaż powinniśmy myć zęby zawsze po jedzeniu, to prawie nikt z nas tego nie robi. Stomatolog ostrzega, że ryzyko rozwoju próchnicy wzrasta już po godzinie od zjedzenia posiłku. Dlatego zawsze warto nosić ze sobą szczoteczkę.


--
Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
Obserwuj wątek
   • seremine Re: Myjesz zęby w pracy, a zdziwieni ludzie pytaj 17.01.20, 17:06
    Niestety z ankiety przeprowadzonej na WP abcZdrowie wynika, że w pracy myje zęby zaledwie 19 proc. osób. A przecież większość z nas spędzając w niej po kilka godzin dziennie, spożywa w tym czasie posiłki, pije kawę, pali papierosy, je drożdżówki, kanapki i tym podobne. Wiele osób przyznaje, że często przeszkodą jest tu brak czasu, a ratunkiem okazują się bezcukrowe gumy do żucia.

    - Najczęściej nie udaje mi się umyć zębów dlatego, że w godzinach pracy po prostu nie mam kiedy. Dodatkowo jeszcze jestem takie trochę chodzące nieszczęście – śmieje się Marta Rodzik, blogerka. - Mam zwyczaj spacerować w czasie mycia zębów i zawsze wtedy pobrudzę sobie ubranie.- A czy zawsze noszę ze sobą szczoteczkę do zębów? Zależy jaką torebkę wezmę ze sobą danego dnia. Na pewno największą ochotę mam na umycie zębów po wypiciu kawy. Często korzystam też z gum do żucia – dodaje.

    --
    Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka