Dodaj do ulubionych

Aniston i Pitt triumfowali na wczorajszej gali..

20.01.20, 13:15
Aniston i Pitt triumfowali na wczorajszej gali wręczenia nagród SAG. Ona za rolę w "The Morning Show", on - "Pewnego razu... w Hollywood". Jednak bardziej niż te wyróżnienia media zainteresował fakt, że byli małżonkowie świetnie razem wyglądali.

--
Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque
Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque
Obserwuj wątek
    • mala200333 Re: Aniston i Pitt triumfowali na wczorajszej gal 20.01.20, 13:17
      To oni byli gwiazdami ceremonii SAG [Screen Actors Guild Awards - przyp. red.], a ich zdjęcia zza kulis obiegły cały świat. Pitt cieszył się z sukcesu swojej byłej żony. Nawet zaczekał na nią, by jej pogratulować.

--
      Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque
      • mala200333 Re: Aniston i Pitt triumfowali na wczorajszej gal 20.01.20, 13:17
        Pitt odebrał wyróżnienie dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino, wygłaszając przezabawne i szczere przemówienie, w którym zażartował, że dołoży swoją wygraną do profilu Tindera. Podziękował obsadzie, twórcom filmu oraz "stopom Margot Robbie, Margaret Qualley i Dakoty Fanning".

--
        • mala200333 Re: Aniston i Pitt triumfowali na wczorajszej gal 20.01.20, 13:19
          Bądźmy szczerzy, to była trudna robota - facet jest naćpany, zdejmuje koszulę i nie dogaduje się z żoną - powiedział podczas przemowy. Jak zareagowała jego była żona? Klaskała i się śmiała. Wszystkie kamery były zwrócone w jej strone..

--
          • mala200333 Re: Aniston i Pitt triumfowali na wczorajszej gal 20.01.20, 13:19
            Kiedy Aniston odbierała własną nagrodę za rolę w serialu "The Morning Show", Pitt zatrzymał się, by obejrzeć jej przemówienie zza kulis. Kiedy dwoje zwycięzców spotkało się później, pogratulowali sobie wyróżnień i czule się przytulili.

--
            • mala200333 Re: Aniston i Pitt triumfowali na wczorajszej gal 20.01.20, 13:21
              Aniston i Brad Pitt pobrali się 9 lipca 2000 roku. Kilka lat po ślubie byli uznawani za idealne małżeństwo w Hollywood. W styczniu 2005 ogłosili separację. Ostatecznie 25 marca 2005 aktorka złożyła pozew rozwodowy. 2 października 2005 sprawa została sfinalizowana.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka