10.02.20, 15:16

Wielu kociarzy zaczyna swoją przygodę z tymi zwierzętami od przybłędy. Mruczącego stworzenia, które pojawia się w ich ogrodzie czy na progu mieszkania i bez pardonu próbuje wmaszerować do środka. I jest to jasny sygnał: ten kot cię wybrał! Tylko... dlaczego?

Koty lubią samodzielnie wybierać sobie właścicieli
Zwierzęta te wiedzą, co robią
Wybierają sobie człowieka, który będzie tego "wart"

--
Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
Obserwuj wątek
  • seremine Re: Kociaki 10.02.20, 15:17
   Odwieczna wojna między kociarzami i psiarzami jest faktem. Wielu posiadaczy psów nie lubi kotów i na odwrót. W dodatku uważa się, że osoby mające psy różnią się od tych posiadających koty. Mają inny charakter, ale i, podobno, predyspozycje. Psy zwykle nie są szczególnie wybredne jeśli chodzi o właściciela. Każdy, kto będzie dla nich miły zwykle momentalnie zaskarbia sobie sympatię czworonoga (o ile tylko generalnie lubi ludzi). W przypadku kotów jest zupełnie inaczej. Zwykle są one samotnikami, w dodatku można stwierdzić, że jeśli chodzi o towarzystwo charakteryzuje je pewna... wybredność. Nie każdy ma prawo do nich podejść lub dotknąć. Czasem jednak koty same przybiegają do człowieka, którego widzą pierwszy raz w życiu. I tyczy się to również tych zwierzaków, które na co dzień wcale nie są przylepami. Nawet wyjątkowo nieufne i aspołeczne koty lgną do niektórych ludzi. Istnieje teoria, która głosi, że chodzi o osoby rozwinięte duchowo.

   Często mówi się o paranormalnych zdolnościach kotów. Mają one wyczuwać choroby, śmierć, kataklizmy. Potrafią podobno leczyć pewne schorzenia i uśmierzać ból. Wielu twierdzi, że mają również wyjątkowo silną intuicję. Koty potrafią też podobno wyczuwać duchy i złą energię. W związku z tym przyjmuje się, że osoba, której od razu ufają lub z którą chcą zamieszkać jest dobra, a także posiada pewne magiczne zdolności. Te mruczące zwierzęta szukają sobie osób o podobnej wibracji - nic więc dziwnego, że były typowym atrybutem zielarki, szeptuchy czy czarownicy.

   --
   Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
   • seremine Re: Kociaki 10.02.20, 15:17
    Posiadanie w domu kota przynosi właścicielom zaskakujące korzyści. Przede wszystkim ze względu na swoją intuicję i empatię (tak, koty są silnie wyczulone na twoje emocje!) mogą działać jak nadworny terapeuta, dbający o twoje samopoczucie. Ponadto zwierzęta te za wszelką cenę starają się unikać życiowego pecha. Jeśli kot cię wybrał, to znak, że aktualnie fortuna ci sprzyja i jest szansa, że tak pozostanie na długie lata. Gorzej, gdy mruczek postanowi cię opuścić i zmienić właściciela. Wtedy niestety musisz się liczyć z pogorszeniem jakości życia. Problemów spodziewać się możesz przede wszystkim w sektorze finansowym.

    --
    Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka