Dodaj do ulubionych

Statystyki są niepokojące: osób z wadami wzroku..

12.02.20, 19:18
Statystyki są niepokojące: osób z wadami wzroku z roku na rok przybywa. I to nie tylko wśród seniorów. Według najnowszych badań już ponad połowa Polaków w wieku 18 lat i więcej boryka się z problemami dotyczącymi tego narządu. Czy opracowana niedawno, naturalna korekcja wzroku może wreszcie przywrócić im komfort widzenia? Na to wygląda.


--
Ulubione : forum.gazeta.pl/forum/f,99957,_Milosnicy_ksiazek_Remarque_a.html?s_action=f_add
Obserwuj wątek
  • jerzy_55 Re: Statystyki są niepokojące: osób z wadami wzro 12.02.20, 19:19
   Dobre widzenie – co to znaczy?

   Dotychczasowe formy leczenia

   Dotychczas najpopularniejszą formą stosowaną w celu usprawnienia funkcji widzenia były okulary i soczewki. Trudno jednak nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że te powszechnie stosowane rozwiązania tak naprawdę nie leczą, a … pozwalają nam jako tako żyć z tymi dolegliwościami.


   Coraz więcej osób korzysta również z laserowej korekcji wzroku, jednak metoda ta w wielu przypadkach nie przynosi oczekiwanych skutków, a wręcz odwrotnie – wzmaga się suchość oka, pojawiają się podrażnienia, wrażenie piasku pod powiekami, a nawet plamki na rogówce. Są osoby, które przyznają wprost, że zabieg ten pogorszył ich wzrok.

   --
   Ulubione : forum.gazeta.pl/forum/f,99957,_Milosnicy_ksiazek_Remarque_a.html?s_action=f_add
   • jerzy_55 Re: Statystyki są niepokojące: osób z wadami wzro 12.02.20, 19:20
    Dzięki innowacyjnemu działaniu Lutenei możesz:

    Zmniejszyć wadę wzroku o 2,5 dioptrii w ciągu 4 tygodni
    Widzieć obiekty wyraźniej o 84%
    Ograniczyć ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej
    Widzieć lepiej z bliska i z daleka, a także po zmroku
    Wyeliminować suchość oka, pieczenie i łzawienie

    Takie efekty w poprawie widzenia uzyskuje się poprzez zastosowanie specjalnej mieszanki naturalnych składników oraz odpowiednich witamin, opatentowanych pod nazwą Lutenea w wygodnej w użyciu formie niewielkiej kapsułki.


    3 główne składniki wchodzące w skład preparatu to:

    Witaminy B3, B6 oraz B12 zawarte w Lutenei aktywnie wspomagają pracę nerwu wzrokowego, łagodzą objawy zmęczenia oczu i poprawiają ostrość widzenia.

    Witaminy z grupy B

    Kolejny składnik po luteinie z grupy karotenoidów, który odpowiada za ostrość widzenia. W połączeniu z maksymalnie skoncentrowaną luteiną staje się jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy, który chroni przed światłem niebieskim oraz innymi, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

    Zeaksantyna

    Naturalnie uzyskany barwnik, którego wysokie stężenie pomaga zapobiegać zwyrodnieniu plamki żółtej oraz uszkodzeniom spowodowanym przez stres oksydacyjny. W połączeniu z pozostałymi składnikami luteina zdolna jest zwiększać wyraźność i ostrość widzenia nawet o 84%.

    Luteina    --
    Ulubione : forum.gazeta.pl/forum/f,99957,_Milosnicy_ksiazek_Remarque_a.html?s_action=f_add
    • jerzy_55 Re: Statystyki są niepokojące: osób z wadami wzro 12.02.20, 19:21
     Możesz pozbyć się problemów ze wzrokiem w sposób naturalny – bez ryzykownych, inwazyjnych zabiegów, które wymagają długiej rekonwalescencji. W krótkim czasie i w 100% bezpiecznie. Lutenea działa niezależnie od wieku oraz przyczyny osłabionego widzenia. Jest to aktualnie najskuteczniejszy preparat tego typu na rynku. Już po 48 godzinach zobaczysz efekty! Po 4 tygodniach odzyskasz wyraźny, pozbawiony zniekształceń i przyciemnień wzrok. Twoje oczy przestaną łzawić i piec. Pozbędziesz się suchości i wrażenia piasku pod powiekami.

     --
     Ulubione : forum.gazeta.pl/forum/f,99957,_Milosnicy_ksiazek_Remarque_a.html?s_action=f_add

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka