Dodaj do ulubionych

Statystyki są niepokojące: osób z wadami wzroku..

18.02.20, 16:39
Statystyki są niepokojące: osób z wadami wzroku z roku na rok przybywa. I to nie tylko wśród seniorów. Według najnowszych badań już ponad połowa Polaków w wieku 18 lat i więcej boryka się z problemami dotyczącymi tego narządu. Czy opracowana niedawno, naturalna korekcja wzroku może wreszcie przywrócić im komfort widzenia? Na to wygląda.

O dobrej kondycji wzroku można mówić wtedy, gdy to, co widzimy, jest ostre, wyraźne i bezwysiłkowe, zarówno patrząc z bliska, jak i z daleka. Niestety, problemy wzrokowe dotyczą już prawie co drugiego mieszkańca Polski i znacznie utrudniają patrzenie na świat w taki sposób. Nadwzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm, zespół suchego oka, zaćma, starczowzroczność – te oraz inne schorzenia dają nam się we znaki, powodując, że wykonywanie standardowych, nawet najprostszych czynności staje się wyzwaniem.


Wydaje się jednak, że nowa, naturalna formuła cofająca wady wzroku może w krótkim czasie zakończyć te problemy.

Dobre widzenie – co to znaczy?

Dotychczasowe formy leczenia

Dotychczas najpopularniejszą formą stosowaną w celu usprawnienia funkcji widzenia były okulary i soczewki. Trudno jednak nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że te powszechnie stosowane rozwiązania tak naprawdę nie leczą, a … pozwalają nam jako tako żyć z tymi dolegliwościami.


Coraz więcej osób korzysta również z laserowej korekcji wzroku, jednak metoda ta w wielu przypadkach nie przynosi oczekiwanych skutków, a wręcz odwrotnie – wzmaga się suchość oka, pojawiają się podrażnienia, wrażenie piasku pod powiekami, a nawet plamki na rogówce. Są osoby, które przyznają wprost, że zabieg ten pogorszył ich wzrok.
Obserwuj wątek
  • jerzy_55 Re: Statystyki są niepokojące: osób z wadami wzro 18.02.20, 16:40
   Dzięki innowacyjnemu działaniu Lutenei możesz:

   Zmniejszyć wadę wzroku o 2,5 dioptrii w ciągu 4 tygodni
   Widzieć obiekty wyraźniej o 84%
   Ograniczyć ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej
   Widzieć lepiej z bliska i z daleka, a także po zmroku
   Wyeliminować suchość oka, pieczenie i łzawienie

   Takie efekty w poprawie widzenia uzyskuje się poprzez zastosowanie specjalnej mieszanki naturalnych składników oraz odpowiednich witamin, opatentowanych pod nazwą Lutenea w wygodnej w użyciu formie niewielkiej kapsułki.


   3 główne składniki wchodzące w skład preparatu to:

   Witaminy B3, B6 oraz B12 zawarte w Lutenei aktywnie wspomagają pracę nerwu wzrokowego, łagodzą objawy zmęczenia oczu i poprawiają ostrość widzenia.

   Witaminy z grupy B

   Kolejny składnik po luteinie z grupy karotenoidów, który odpowiada za ostrość widzenia. W połączeniu z maksymalnie skoncentrowaną luteiną staje się jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy, który chroni przed światłem niebieskim oraz innymi, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

   Zeaksantyna

   Naturalnie uzyskany barwnik, którego wysokie stężenie pomaga zapobiegać zwyrodnieniu plamki żółtej oraz uszkodzeniom spowodowanym przez stres oksydacyjny. W połączeniu z pozostałymi składnikami luteina zdolna jest zwiększać wyraźność i ostrość widzenia nawet o 84%.

   Luteina

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka