Dodaj do ulubionych

Policja rośnie w sile...

09.04.20, 06:25


Pięć potężnych armatek wodnych i 124 furgony do przewożenia aresztantów. Taki sprzęt, jeszcze w tym roku, zasilić ma policyjne oddziały prewencji...Czytaj więcej na motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-policja-sie-zbroi-kupuje-armatki-wodne-i-radiowozy-bojowe,nId,4428755#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

--
Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
Obserwuj wątek
  • seremine Re: Policja rośnie w sile... 09.04.20, 06:27
   Chodzi o wozy wykorzystywane m.in. do tłumienia zamieszek. Policja chce, by nowe samochody przystosowane były do przewożenia siedmiu osób wraz z bagażem. W tym przypadku mowa jest o kompletnie uzbrojonych oddziałach prewencji, co oznacza, że każdy z funkcjonariuszy będzie mógł zabrać ze sobą ekwipunek w postaci m.in.: hełmu, tarczy, miotacza pieprzu, kamizelki kuloodpornej oraz broni służbowej.
   REKLAMA

   Policja chce również, by nowe wozy - z kompletem pasażerów - osiągały prędkość maksymalną co najmniej 150 km/h i napędzane były silnikami o mocy nie mniejszej niż 176 KM. Co ciekawe, nie ma szczegółowych wymagań dotyczących samego silnika. Pod uwagę będą więc brane zarówno auta z jednostkami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi.
   Zamawiający określił za to minimalną pojemność zbiornika paliwa (70 l). Na wyposażeniu znaleźć się mają m.in.: niezależne ogrzewanie postojowe, kamera cofania czy przednie światła w technologii ksenonowej lub diodowej. W kabinie zaleźć ma się ponadto np. system multimedialny z nawigacją satelitarną, gniazdem usb i możliwością sparowania ze smartfonem.
   --
   Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka