Dodaj do ulubionych

Sprawa syna Kurskiego..

24.07.20, 15:57

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/afera-wokol-syna-kurskiego-kolejne-oswiadczenia/ds5ddlw,79cfc278
Obserwuj wątek
    • jutta_t Re: Sprawa syna Kurskiego.. 24.07.20, 15:58
      Gazeta Wyborcza" opisała, że rodzina Kurskich z Nowakowskimi przyjaźniła się, a gdy w 2009 r. Jacek Kurski został eurodeputowanym PiS, zatrudnił ojca Magdy jako swojego asystenta. Dziewczyna miała być wykorzystywana seksualnie podczas wspólnych, wakacyjnych wyjazdów.

- Tata i mama bardzo długo się obwiniali za przyjaźń z Kurskimi, ale to nie jest ich wina, co się stało - mówiła Magdalena "GW".

Gazeta opisała też wymianę e-maili z 2015 r. między matką Magdaleny a Moniką Kurską, matką Zdzisława i ówczesną żoną Jacka (potem wzięli rozwód). Matka dziewczyny pisze, że córka wyznała, co robił mężczyzna podczas wakacji. W odpowiedzi matka Kurskiego napisała: „Aniu, nie mam słów, żeby powiedzieć, jak mi przykro, że takie cierpienie stało się Twoim udziałem. Zgłoście to jak najszybciej, ja nie chcę, by mój syn był dalej zagrożeniem dla innych. Przepraszam, ale nie wiem, czy mi kiedykolwiek wybaczycie”.

Podczas śledztwa Monika Kurska — tak jak mąż — twierdziła jednak, że nie wierzy, by syn mógł dopuścić się przestępstw na tle seksualnym. Późniejszy prezes TVP oskarża ojca Magdaleny, że sytuacja jest jego zemstą za utratę stanowiska, bo Kurski zwolnił Nowakowskiego z posady asystenta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka