Dodaj do ulubionych

Samsung AirDresser odświeża odzież..

01.08.20, 16:26
Samsung AirDresser odświeża odzież, wygładza zagniecenia, usuwa nieprzyjemne zapachy, bezpiecznie suszy, aromatyzuje, a przede wszystkim dezynfekuje¹.
Testy w Laboratorium Uniwersytetu Koreańskiego dowiodły, że urządzenie potrafi usunąć z odzieży do 99,9% trzech typów wirusów (adenowirusów, wirusów grypy, herpeswirusów) oraz dwóch typów bakterii (pałeczka okrężnicy i gronkowiec złocisty), a także do 99% roztoczy i kurzu (badania Intertek). Urządzenie nie wymaga bezpośredniego podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej, może być więc ustawione w dowolnym miejscu w domu, biurze czy hotelu.
Skuteczną ochronę przed drobnoustrojami zapewniają również inne domowe sprzęty. W wybranych pralkach i pralko-suszarkach Samsung znajdziemy program Higiena. Jego działanie polega na tym, że po skończonym cyklu prania gorąca para wnika w głąb ubrań, dokładnie je dezynfekując i usuwając aż do 99,9% bakterii² i alergenów³, a także intensywne zapachy.
Doskonale sprawdza się w przypadku rzeczy, na których higienicznej czystości zależy nam szczególnie – bieliźnie, pościeli czy ręczników.
Ponadto w wybranych pralko-suszarkach i suszarkach Samsung dostępna jest funkcja AirWash, czyli odświeżanie gorącym powietrzem bez użycia wody i detergentów, co pozwala usunąć do 99,9% bakterii⁴ i nieprzyjemnego zapachu. Możemy tak odświeżyć ulubione jeansy, puchową kurtkę czy żakiet
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka