Dodaj do ulubionych

Ewka Błaszczyk: ...mogę trafić do paki ...

28.02.21, 17:22

Ewka Błaszczyk: biorę pod uwagę, że mogę trafić do paki ....
Obserwuj wątek
    • jutta_t Re: Ewka Błaszczyk: ...mogę trafić do paki ... 28.02.21, 17:23
      Dziś dużo ważniejsza jest dla mnie np. proaborcyjna partyzantka, staram się na tej mojej prowincji docierać do miejsc, gdzie informacja nie ma szansy trafić do potrzebujących tak szybko i skutecznie jak w wielkich miastach. To realne działanie. Siostrzeństwo – mówi w rozmowie z Igorem Nazarukiem Ewka Błaszczyk, aktywistka uliczna, w latach 2016-2018 uczestniczka ruchu Obywatele RP, działaczka proaborcyjna. Od dwóch lat ze swoim partnerem Krzysztofem zaszyła się w lesie nieopodal Otwocka.
    • jutta_t Re: Ewka Błaszczyk: ...mogę trafić do paki ... 28.02.21, 17:44
      Z netu...

Ten temat akurat nie jest do żartów. Jeśli w nocy nie wyśpisz wszystkiego, jak to się potocznie mówi, to za dnia mózg zrobi to za ciebie , czy tego chcesz, czy nie. Dlatego jesteś ospały , osowiały masz kłopot z uczeniem się, czytaniem ze zrozumieniem, bo mózg ratując się , właśnie drzemie w dzień i ty o tym nie masz pojęcia . Nic ci się nie chce masz nawet spowolnione ruchy , my odbieramy to jako mgłę mózgowa. Najlepiej , to odkładać komputer i telefon conajmniej godzinę przed snem i najpóźniej kłaść się do snu o godz 23;00 Robić to codziennie o jednej porze , aż organizm przyzwyczai się i będzie zasypiał . Będzie to zdrowy dobry sen , a za dnia ciagle będziemy przytomni , mądrzy i inteligentni, bystrzy i nas nic nie zaćmi. Sami zobaczycie ile plusów jest z regularnego spania i jaka jest wielka różnica w codziennej egzystencji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka