Dodaj do ulubionych

Ach ta Kempa....szok...

02.03.21, 19:38

Europosłanka wzięła udział w wideoczacie. Odpowiedziała na pytania internautów, jej nagranie jest dostępne w serwisie społecznościowym Twitter. Jednym z poruszanych wątków była kwestia kariery politycznej kobiet. Jej zdaniem powinny angażować się w ten rodzaj działalności, ale za zgodą męża. Fani oniemieli.

Na opublikowanym nagraniu Beata Kempa wymienia kilka spraw, o których warto rozmawiać i które dotyczą kobiet. Wymieniła rolę kobiet w polityce, to jak one się tam czują, jakimi obszarami mogą się zająć, jak może kształtować się ich kariera i jak ją łączyć z życiem rodzinnym. Później powiedziała: "Warto, abyśmy jako dziewczyny i kobiety się naprawdę angażowały. To jest do poukładania, ale warunek jeden, jeżeli jest mąż, który potrafi pomóc i zaakceptuje to. Bo musi być pełna akceptacja tej drugiej połówki".


Dalej dodała: "natomiast, jeżeli tej akceptacji nie ma i nie będzie, z czego nie czynię zarzutu, to trzeba się zastanowić. Bo jednak rodzina jest tutaj na pierwszym miejscu absolutnie".
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka