Dodaj do ulubionych

Jeszcze kilka lat temu Paweł Małaszyński był ...

23.07.21, 02:51
Jeszcze kilka lat temu Paweł Małaszyński był obecny w każdej stacji telewizyjnej oraz na ekranach kin. Zagrał m.in. w "Oficerze", "Magdzie M.", "Twarzą w twarz" czy "Czasie honoru". Aktor od początku kariery uparcie stara się udowodnić, że uroda nie jest jego największym atutem. Przez lata uważany był za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, ale łatka amanta bardzo mu zawsze uwierała. W końcu... zbrzydł i był z tego powodu bardzo zadowolony. "Nie muszę być perfekcyjny" - stwierdził w jednym z wywiadów.

Po tłustych latach przyszły jednak lata chude i aktor zniknął z ekranów. "Nie było mnie faktycznie dosyć długo, ale po prostu nie dostawałem ciekawych propozycji i to jest cała tajemnica. Jestem cały czas czynny w zawodzie, pracuję w moim teatrze macierzystym (...) Jak każdy aktor mam swoje marzenia i skoro one się nie spełniają, nie realizują, nie mam propozycji, o których bym marzył, to po prostu tego nie robię" - tak wyjaśnił swoją dłuższą nieobecność rozmowie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem w ich programie "Domówka u Dowborów". Zapowiedział wtedy również kilka projektów. W ostatnich miesiącach można go było zobaczyć np. w Przyjaciółkach". Niestety, pandemia koronowirusa spowodowała, że Małaszyński dołączył do sporego grona bezrobotnych artystów.

Czytaj więcej na swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/przyjaciolki-950/news-przyjaciolki-pawel-malaszynski-walczy-z-demonami,nId,5371784#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka