Dodaj do ulubionych

Koziorozec wpazdzierniku...

01.10.21, 20:31

Koziorożec

Dla zodiakalnych Koziorożców październik nie będzie złym miesiącem – skupią się głównie na swojej karierze zawodowej. W tym czasie ich mocną stroną będzie sfera zawodowa, a słabą zdrowie.

Uczucia:

Trygon Wenus z Jowiszem sprawi, że Koziorożec będzie miał bardzo dużo energii, co przełoży się na sytuację w związku. Partner Koziorożca nie będzie miał powodów do narzekań, ponieważ będzie on bardzo aktywny i kreatywny. Jak rzadko kiedy swoje obowiązki będzie wykonywał w terminie i nie będzie zwlekał czy czekał do ostatniej chwili. Będzie też wyjątkowo rozmowny i zadowolony. Obdarzy partnera ciepłem i zaskoczy go nie jeden raz.

Samotne Koziorożce okażą się bardzo aktywne w poszukiwaniu swojej wielkiej miłości i mają dużą szansę na to, że poznają kogoś bardzo ciekawego i intrygującego.

Kariera i finanse:

Koziorożec w tym miesiącu będzie tytanem pracy i prawie wszystko, co założy na ten miesiąc, zrealizuje z powodzeniem. Co prawda Saturn obdarzy go w tym miesiącu słabszą energią, więc może go spotkać kilka małych porażek, ale dzięki swojej wrodzonej inteligencji Koziorożec sobie ze wszystkim poradzi. ...
Obserwuj wątek
  • mala200333 Re: Koziorozec wpazdzierniku... 01.10.21, 20:31
   Będzie bardzo pewny siebie i komunikatywny, nie będzie miał problemów ze współpracą i z każdym znajdzie wspólny język.

   W pracy zawodowej, może się pojawić kilka wolnych dni, które zdecydowanie warto wykorzystać na odpoczynek i regenerację, a to na pewno będzie Koziorożcowi potrzebne w październiku.

   Zdrowie:

   To nie będzie najlepszy miesiąc pod względem zdrowia dla Koziorożców. Jeśli o siebie nie zadbają i będą się nadwyrężać, to czeka je kontuzja, przeciążenie, a ucierpieć na tym mogą stawy i kręgosłup, szczególnie w odcinku piersiowym. Zalecana jest więc duża ostrożność.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka