Dodaj do ulubionych

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski.

24.10.21, 18:32
Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. O śmierci aktora poinformowało w mediach społecznościowych m.in. Tomasz Mędrzak, dyrektor artystyczny warszawskiego Teatru TM. Wystąpił w filmach "Vabank", "Vabank II, czyli riposta", "Kiler", "Cześć Tereska", "Boisko bezdomnych" i "Pod Mocnym Aniołem". Na Facebooku pożegnał go Tadeusz Chudecki i Magdalena Szejbal. Miał 70 lat.
Obserwuj wątek
    • seremine Re: Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. 24.10.21, 18:34
      O śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego poinformowała na swoim Instagramie aktorka Magdalena Schejbal. Informację na Facebooku podał też aktor Tadeusz Chudecki. Informacja pojawiła się także na profilu teatru TM.
      „Kochany Krzysiu, nie sądziliśmy, że tak szybko przyjdzie się pożegnać. Tyle wspólnych lat, wspólnej pracy, wspólnego życia w teatrze. Trudno wyrazić w takiej chwili wszystkie uczucia, które mamy w sercu. Trudno zebrać myśli i ubrać je w słowa. Żal, smutek, niedowierzanie i tęsknota. Będzie nam brakowało wspólnie spędzanego czasu - na scenie i poza nią. Będzie brakowało rozmów z tobą, dyskusji i sporów. Będzie nam brakowało twojego śmiechu, uśmiechu i pełnych humoru komentarzy. Twojej obecności. Łączymy się w żalu z Martine, Kasią i Maxem” – napisali koledzy z teatru TM.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka