Dodaj do ulubionych

III wojna światowa. Jasnowidz przepowiada ...

26.10.21, 06:41

III wojna światowa. Jasnowidz przepowiada toksyczny "żółty pył"
Według wizji Irlmaierea, III wojna światowa przyniesie przede wszystkim katastrofę naturalną. Dostrzegł ataki bombowe i zrzucanie tajemniczej broni - śmiercionośnego "żółtego pyłu":
Samoloty zrzucą żółty pył pomiędzy morzem Czarnym a Północnym. Wówczas powstanie szeroki jak pół Bawarii pas śmierci, od morza do morza. Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe - każde drzewo, krzak, trawa, całe pogłowie bydła, wszystko uschnie i sczernieje.
Nie jest jasne, co może być "żółtym pyłem", jednak wygląda na to, że jasnowidz miał na myśli broń biologiczną, chemiczną lub tzw. brudną bombę, która jest łatwiejsza w produkcji od bomby atomowej, rozsiewa materiał radioaktywny i doprowadza do skażenia terenu.
Alois Irlmaier mówił też, że nastąpią wtedy trzy dni ciemności i podczas nich "umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen". Wizjoner podkreślał, że ludzie powinni się wtedy zamknąć w domach, nie otwierać drzwi ani okien, inaczej umrą.


Czytaj więcej na kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-co-zobaczyl-niemiecki-jasnowidz-alois-irlmaier-o-iii-wojnie-,nId,5603875#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka