Dodaj do ulubionych

Marsz Niepodległości 2021 wywołuje ogromne emocje.

04.11.21, 15:57

Marsz Niepodległości 2021 wywołuje ogromne emocje. Kontrowersji przed 11 listopada nie brakuje. Wystarczy wspomnieć burzliwą wymianę zdań na temat samej organizacji przemarszu ulicami Warszawy pomiędzy Rafałem Trzaskowskim a Robertem Bąkiewiczem. Teraz do dyskusji włączyły się Wody Polskie, które przekazały zaskakująca decyzję. Na czas Marszu Niepodległości 2021 zamkną Wisłę!
Obserwuj wątek
    • black_jotka Re: Marsz Niepodległości 2021 wywołuje ogromne em 05.11.21, 21:43
      11 listopada na ulicach Warszawy mają pojawić się nie tylko narodowcy, przedstawiciele Antify oraz "Grupa 14 Kobiet z Mostu", której przemarsz pokrywa się z trasą Marszu Niepodległości. W nieoficjalnych rozmowach z WP policjanci przyznają, że rośnie liczba mundurowych ściąganych z całej Polski. Zabezpieczenie wydarzenia będzie jednym z trudniejszych wyzwań od kilku lat.
    • black_jotka Re: Marsz Niepodległości 2021 wywołuje ogromne em 07.11.21, 19:48
      Niepodległa dla Wszystkich 14 Kobiet z Mostu zastąpi w tym roku Marsz Niepodległości. Przynajmniej oficjalnie(*), bo grupa aktywistek ubiegła Roberta Bąkiewicza w zarejestrowaniu zgromadzenia w centrum Warszawy na trasie, którą od lat 11 listopada pokonują narodowcy. Bąkiewicz mimo prawomocnej decyzji sądu wzywa jednak narodowców do obecności w Warszawie. - Chcemy wyrwać Dzień Niepodległości z rąk neofaszystów - mówi w WP Beata Geppert, jedna z aktywistek, tłumaczka języka francuskiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka