Dodaj do ulubionych

Jak dbać o zęby i dziąsła, by były zdrowe

30.11.21, 16:51


Jak dbać o zęby i dziąsła, by były zdrowe przez lata?

Wiesz już, że dbanie o zęby zaczyna się od ciebie i działań, które podejmujesz każdego dnia. To w twoich rękach jest dokładne usuwanie płytki bakteryjnej – zanim pojawią się takie problemy, jak kamień nazębny, próchnica czy chore dziąsła. Płytka bakteryjna przestaje być zagrożeniem, gdy jej nie ma i nie odkłada się zbyt długo, a więc wtedy, gdy regularnie myjesz zęby odpowiednią szczoteczką.

Najlepiej soniczną. Ale jak dobrze ją wybrać? To ważne pytanie, ponieważ szczoteczki soniczne różnią się jakością pracy i jakością włókien, które mają bezpośredni kontakt z dziąsłami i zębami. Najbardziej zaawansowane szczoteczki soniczne przeszły badania kliniczne potwierdzające ich skuteczność w usuwaniu płytki oraz mają za sobą wiele lat poświęconych na rozwijanie technologii sonicznej i jakości pracy szczoteczki.

Dlatego rekomendujemy szczoteczkę soniczną Philips Sonicare. Powód jest prosty: mycie zębów szczoteczką soniczną Philips pozwala usunąć nawet 20-krotnie więcej płytki bakteryjnej [1]. Philips Sonicare jest szczoteczką soniczną rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne [2], a rezultaty tej szczoteczki potwierdzono badaniami klinicznymi.
Obserwuj wątek
    • mala200333 Re: Jak dbać o zęby i dziąsła, by były zdrowe 30.11.21, 16:52
      www.medonet.pl/zdrowie,zdrowy-usmiech---zdrowy-organizm--wszystko--co-musisz-wiedziec-o-higienie-jamy-ustnej--by-cieszyc-sie-dobrym-zdrowiem,artykul,80173118.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka