Dodaj do ulubionych

Czad rosyjskich żołnierzy..

17.05.22, 07:06
Ciekawym wątkiem jest budowanie w rosyjskich żołnierzach poczucia zagrożenia. Na czacie pojawiały się rzekome informacje wywiadowcze, podawane jako przechwycone i odtajnione, o tym, że NATO chciało rozmieścić wojska na terenie Ukrainy i zaatakować Rosję do końca 2022 r. Wojskowym wpajano też fałszywe doniesienia o tym, jakoby decyzja Władimira Putina o wojnie była posunięciem wyprzedzającym.


W konwersacji pojawiły się także szokujące wpisy dotyczące "zniszczenia całego zgniłego kraju ukraińskiego wraz ze zgniłym społeczeństwem". Żołnierze zastanawiali się, w jaki sposób zabijać cywilów. Jeden z nich sugerował, że najlepsze byłoby użycie rakiety Grad. — Już dawno trzeba było wszystko zrównać z ziemią, żeby nikt się nie mógł nawet zemści— pisał.


W pewnym momencie Rosjanie zaczęli się żalić, że ukraińskie służby dzwonią do ich bliskich opowiadając o tym, co się dzieje w Ukrainie. — Piepr....e dranie dzwoniły do mojej żony — pisze jeden z nich. Po chwili dołączają kolejni, którzy mieli podobne sytuacje.

Dyskusja urywa się po 5 kwietnia. Uczestnicy czatu dowiedzieli się, że jeden z nich, por. Jurij Szałajew, trafił do niewoli. Następnego dnia konwersacja została zamknięta.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka