Dodaj do ulubionych

To nie koniec epidemii COVID-19.

16.06.22, 06:35
To nie koniec epidemii COVID-19. W Niemczech rośnie liczba zakażeń
- Zapowiadana letnia fala koronawirusa stała się niestety rzeczywistością - oświadczył minister zdrowia Niemiec Karl Lauterbach. Liczba zakażeń koronawirusem w tym kraju znów rośnie.
Obserwuj wątek
  • seremine Re: To nie koniec epidemii COVID-19. 18.06.22, 00:21
   Wirusy były przez dwa lata wyciszone, w pewnym sensie pod kontrolą, bo mieliśmy maseczki, rzadziej się spotykaliśmy. Teraz zaczynają atakować w nadmierny sposób - mówił w TVN24 BiS doktor Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19. Przekazał, że w ostatnim czasie zwiększyła się liczba zgłoszeń osób chorych na infekcje układu oddechowego.
  • seremine Re: To nie koniec epidemii COVID-19. 23.06.22, 18:39
   Tuż przed letnim sezonem urlopowym w wielu europejskich krajach rośnie liczba zachorowań na covid. Winne są nowe subwarianty omikronu BA.4 i BA.5.
   Wraz z nadejściem lata po Europie rozlewa się nowa fala pandemii COVID-19. Rosnące liczby infekcji omikronem w wielu krajach psują widoki na beztroski sezon urlopowy. Według portalu statystycznego Our World in Data wskaźniki zapadalności znacząco rosną w Portugalii, Niemczech, we Francji, Włoszech, w Hiszpanii, Grecji, Danii i Holandii. Eksperci tłumaczą to rozprzestrzenianiem się nowych subwariantów wirusa BA.4 i BA.5, które są bardziej zaraźliwe niż poprzednie. Do tego dochodzi zniesienie środków ostrożności

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka