Dodaj do ulubionych

Anne Heche, amerykańska aktorka nie żyje …

13.08.22, 00:01
Anne Heche, amerykańska aktorka, znana zarówno z występów na małym, jak i dużym ekranie, nie żyje. O jej śmierci poinformowała rodzina. Miała 53 lata. "Moje serce jest złamane" - napisała na Instagramie jej bliska przyjaciółka.
d4dtxne
Anne Heche trafiła do szpitala w Los Angeles 5 sierpnia br. po tym, jak spowodowała wypadek samochodowy na osiedlu domów jednorodzinnych. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że aktorka mogła być pod wpływem środków odurzających i uciekać z miejsca innego wypadku. 53-latka była w stanie krytycznym, miała liczne oparzenia. "Page Six" przekazał słowa reprezentanta aktorki, który zdradził, że Heche wpadła od razu w śpiączkę. Miała poważne problemy z układem oddechowym, co było wynikiem rozległych poparzeń. Wymagała szeregu operacji.

Jak można przeczytać w "The Guardian", Heche zmarła. Informację o jej śmierci potwierdziła rodzina, która wcześniej postanowiła odłączyć ją od aparatury podtrzymującej życie. O odejściu Heche napisała także jej bliska przyjaciółka Nancy Davis.

"Niebo ma nowego anioła. Moja kochająca, miła, zabawna, ujmująca i piękna przyjaciółka Anne Heche poszła do nieba. Będę za nią strasznie tęsknić i będę cieszyć się wszystkimi pięknymi wspomnieniami, którymi się podzieliłyśmy. Anne była zawsze najmilszą, najbardziej troskliwą osobą, która wydobywała ze mnie to, co najlepsze. [...] Moje serce jest złamane" - napisała.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka