Dodaj do ulubionych

USA. Rocznica 11 września. 21 lat temu dokonano…

11.09.22, 13:37
USA. Rocznica 11 września. 21 lat temu dokonano zamachów na WTC i Pentagon. Wśród ofiar sześcioro Polaków

W niedzielę Amerykanie oddają hołd poległym w atakach terrorystycznych z 11 września. Główne obchody 21. rocznicy zamachów odbędą się w Nowym Jorku, Waszyngtonie oraz w Pensylwanii. Prezydent Joe Biden weźmie udział w uroczystościach przy pomniku ofiar ataku na Pentagon.
Obserwuj wątek
  • seremine Re: USA. Rocznica 11 września. 21 lat temu dokona 11.09.22, 13:38
   Nowojorskie obchody 21. rocznicy zamachów z 11 września odbędą się w parku pamięci zlokalizowanym w miejscu, gdzie stały wieże World Trade Center. Pośród drzew znajdują się tam dwa kwadratowe baseny, po ścianach, których spływa woda. Na otaczających je tablicach wyryto nazwiska prawie 3 tysięcy osób, które zginęły w zamachach.
  • seremine Re: USA. Rocznica 11 września. 21 lat temu dokona 11.09.22, 13:40
   Many Americans will spend the day (and a big part of the weekend) reflecting on the events of that day, while others will reach for lessons, understanding and prayer about the need to rely on God in times of suffering.

   As the nation remembers all those those and harmed, faith leaders from around the nation shared thoughts, prayers and remembrances with Fox News Digital of that day and what we all might seek to remember.
  • seremine Re: USA. Rocznica 11 września. 21 lat temu dokona 11.09.22, 13:47
   W niedzielę mija 21. rocznica zamachów dokonanych przez terrorystów z Al-Kaidy w Stanach Zjednoczonych. Zginęło w nich łącznie 2996 osób. 11 września Amerykanom towarzyszy głęboki żal i smutek; nigdy nie zapomnimy ofiar terroru, który dotknął nasz kraj ani tego, jak amerykański naród zjednoczył się w chwili próby - napisał w niedzielę, w 21. rocznicę zamachów terrorystycznych w Stanach Zjednoczonych ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka