Dodaj do ulubionych

Zmarł Cormac Roth, muzyk i syn aktora Tima Rotha,

02.11.22, 04:30
Zmarł Cormac Roth, muzyk i syn aktora Tima Rotha, któremu popularność przyniosły role w filmach Quentina Tarantino – "Wściekłe psy" i "Pulp Fiction". Gitarzysta miał 25 lat. W zeszłym roku zdiagnozowano u niego raka zarodkowego w trzecim stadium.
Obserwuj wątek
  • black_jotka Re: Zmarł Cormac Roth, muzyk i syn aktora Tima Ro 02.11.22, 04:31
   Był dziką i elektryczną kulą energii, a jego duch był wypełniony światłem i dobrocią" — czytamy w oświadczeniu jego rodziny, które opublikowano na łamach magazynu "Variety". "Był również ucieleśnieniem dobroci. Delikatną duszą, która przyniosła wiele szczęścia i nadziei tym, którzy byli wokół niego. Żal przychodzi falami, podobnie jak łzy i śmiech, kiedy myślimy o tym pięknym chłopcu, który żył 25 lat i 10 miesięcy. Nieposkromione, radosne, dzikie i wspaniałe dziecko. Dopiero od niedawna mężczyzna. Kochamy go. Na zawsze pozostanie w naszych sercach".

   Cormac Roth w listopadzie 2021 r. ogłosił na Instagramie, że dostał diagnozę — nowotwór jądra. Szczegółowo opisał, że nowotwór sprawił, że praktycznie stracił słuch, schudł i odebrał mu pewność siebie. "Życie jest krótkie" — napisał. "To jest chaos. I nigdy nie wiesz, kiedy trafi na ciebie. Bądź zdrów, idź do lekarza. P***przyć raka".

   W swoim ostatnim poście — wideo udostępnionym w sierpniu — podziękował swoim zwolennikom za wsparcie. "Nie zawsze masz prawo wyboru swojego przeznaczenia" — powiedział. "Nie zawsze dostajesz do wyboru swoją przyszłość".
  • black_jotka Re: Zmarł Cormac Roth, muzyk i syn aktora Tima Ro 02.11.22, 04:32
   W 2018 r. Roth wydał album "Python", a także asystował przy pracy nad muzyką do filmu Michela Franco "New Order" z 2020 r. Publikował także na Soundcloud.
  • black_jotka Re: Zmarł Cormac Roth, muzyk i syn aktora Tima Ro 02.11.22, 04:33
   Jego rodzina w oświadczeniu nazwała go "wyjątkowo utalentowanym i niezwykłym muzykiem, którego pasja i miłość do tworzenia zaczęła się, gdy jego gitara była jeszcze większa niż on sam". Dodali, cytując Cormaka: "Upewnij się, że robisz rzeczy, które kochasz".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka