Dodaj do ulubionych

Brak wody a nowotwory...

20.11.22, 21:53

Woda jest środkiem transportu pożywienia, hormonów i enzymów, przez co reguluje procesy przemiany materii. Jest konieczna, żeby usuwać toksyny z organizmu i żadna dieta oczyszczająca nie zastąpi regularnego picia wody. Jeśli pijemy, wymuszamy naturalny przepływ wody i oczyszczanie ze zjadanych i wchłanianych różnymi drogami toksyn. Brak tej cyrkulacji powoduje gromadzenie i odkładanie się ich w organizmie, co może przyczynić się pośrednio do powstania nowotworów – wyjaśnia Anna Wrona.
Obserwuj wątek
  • seremine Re: Brak wody a nowotwory... 20.11.22, 21:54
   Gdy pijemy za mało wody, cierpi całe nasze ciało. Pojawiają się:

   bóle głowy,
   zaparcia,
   problemy z koncentracją,
   prawidłowym funkcjonowaniem stawów,
   spada odporność organizmu na różnego rodzaju infekcje,
   czujemy się zmęczeni, senni i rozdrażnieni.
   Nasza skóra staje się szara, matowa, mogą pojawić się różnego rodzaju problemy skórne.
   • seremine Re: Brak wody a nowotwory... 20.11.22, 21:57
    W kranowce mamy...
    Wapń jest podstawowym składnikiem budulcowym układu kostnego, paznokci i zębów. Ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, immunologicznego, a także mięśni czy serca. To związek, który chroni nasz organizm przed rozwojem stanów zapalnych. Jego niedobór odpowiada za bóle stawów, mrowienie oraz drętwienie kończyn. Może przyczynić się do występowania stanów depresyjnych, zaburzeń krzepliwości krwi, zawrotów głowy oraz osłabienia mięśni.

    Z kolei magnez wspiera działanie naszego mózgu, mięśni i serca. Wspomaga przemianę materii i obniża ciśnienie krwi. Zapobiega chorobom serca, działa uspokajająco, zapewnia prawidłowe działanie mięśni, a także wykazuje niezwykle istotną funkcję ochronną przed toksycznymi pierwiastkami, takimi jak rtęć czy ołów.
  • black_jotka Re: Brak wody a nowotwory... 21.11.22, 00:49
   Nie powinniśmy pić wody z plastikowych butelek - FAKT
   Wszechobecny plastik nie jest naszym sprzymierzeńcem w trosce o zdrowie. Coraz częściej mówi się o tym, że picie wody z plastikowych butelek może wpływać negatywnie na nasz organizm.
   - Plastikowe butelki ogólnie są uważane za niezdrowe. Badania wskazują, że drobiny tworzyw sztucznych, z których są wykonane, mogą przenikać do wody, którą pijemy. Obecnie bardzo trudno jest zupełnie wyeliminować plastik z naszego życia. Ale mimo to zachęcam - jeśli mamy wybór, decydujmy się na zakup wody w szklanych butelkach - mówi Magdalena Krajewska, lekarka rodzinna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka